Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podchodziliśmy już kiedyś do zmiany logo. Powstało dziesiątki wersji. Żadne nie zachwycało. Aktualne logo jakoś zawsze wygrywa.

 

Obecne logo jest bardzo ładne. :)

 

Jeśli już trzeba było zmieniać to ujednolicić z kanałami FILMBOX (tak jak w mojej sygnaturze). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A w Cyfrowym Polsacie nadal te same problemy co wcześniej, czyli skakanie obrazu i przycinanie się dźwięku (efekt taki jak słuchanie muzyki na zarysowanej płycie CD). Możecie sprawdzić jeszcze raz dlaczego tak się dzieje, może to wina Waszego systemu, enkodera itp.?

 

Potwierdzam, u mnie to samo - i na Evoboxie i na HD 5500s. MER i SNR w okolicach 15 dB i inne kanały z tego transpondera są pozbawione usterki, więc wykluczam problem z sygnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Za czasów (kiedy miałem ) Orange TV też były też problemy, ale sporadycznie, teraz w nc+ też są...aktualnie jeszcze bardziej intensywne.

 

Problem występuje nadal. Ciekawe jest to, że nagrany na dysku zewnętrznym ten sam materiał rwący się przy oglądaniu 'live", odtwarzany z dysku się nie rwie. Problem dotyczy tylko Kino Polska Muzyka. Korzystam z HD5500s.

 Wyjaśnij mi jak to możliwe? :crazy:  Wygląda to tak, jakby wina leżała w takim razie po stronie Twojego sprzętu :mrgreen: ...No bo weź na logikę...jak nagra z błędami to musi otworzyć z błędami :rofl:  przecież samo sobie nie skoryguje tego raczej, o tak cudownych zaletach dek. CP nie słyszałem :D...U mnie na mediaboxie jest normalnie nagrywa z przycięciami i odtwarza tez z przycięciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów (kiedy miałem ) Orange TV też były też problemy, ale sporadycznie, teraz w nc+ też są...aktualnie jeszcze bardziej intensywne.

 

Wyjaśnij mi jak to możliwe? :crazy: Wygląda to tak, jakby wina leżała w takim razie po stronie Twojego sprzętu :mrgreen: ...No bo weź na logikę...jak nagra z błędami to musi otworzyć z błędami :rofl: przecież samo sobie nie skoryguje tego raczej, o tak cudownych zaletach dek. CP nie słyszałem :D...U mnie na mediaboxie jest normalnie nagrywa z przycięciami i odtwarza tez z przycięciami.

Niby takie oczywiste, ale problem rwania dotyczy tylko jednego kanału - Kino Polska Muzyka. Pozostałe nie są rwane ani Live, ani z odtworzenia.

Ps. Od kilku dni znowu rwania nie zauważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...