Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się teraz przypominało, dlaczego kiedy puszczacie teledysk Moniki Lewczuk "Biegnę" to jest on przycięty i wyśrodkowany, tak aby nie było widać czarnych pasów na górze i na dole? To trochę głupio wygląda, jak na czole osoby na pierwszym planie w klipie przycina się obraz. :D Grajcie to w oryginalnym formacie obrazu, czyli 1,85:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś panuje jeszcze nad tym kanałem? Już co najmniej od kilku dni obraz się co jakiś czas zacina i nikt nic ż tym nie robi. Oby jak najszybciej wróciło to do normy bo jest to dość uciążliwe w oglądaniu.

Tak, ktoś nad tym kanałem panuje. U jakiego operatora nas oglądasz? Żeby zareagować potrzebujemy precyzyjnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziliśmy sygnał wychodzący od nas i jest OK.

Sprawdziliśmy Orange po kablu  i też jest OK.

Sprawdziliśmy sygnał wychodzący z nc+ (który wrzuca nas na satelitę) i potwierdzili, że jest OK.

Cyfrowy Polsat sprawdził też po swojej stronie i też potwierdza, że jest OK.

Polsat napisał, żeby w razie problemów, które widzą ich klienci, zgłaszali to na ich infolinię.

Orange ma ten sam sygnał, co Polsat.

 

Hmmm.... No i co z tym fantem teraz zrobić? Jeśli macie jakieś zakłócenia, nagrajcie to na telefon i wyślijcie na muzyka@kinopolska.pl i koniecznie zadzwońcie do swojego operatora. 

Dzięki za czujność.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie "OK" piszemy wielkimi literami. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji , skoro @KinoPolskaMuzyka znów jest aktywny na forum , to może wyjaśnisz mi dlaczego jak emitujecie teledysk "Monika Lewczuk&Antek Smykiewicz - Biegnie" to jest on przycięty tak, że obraz przycina czasem nawet postaci pierwszoplanowe na poszczególnej klatce? Dokładniej chodzi mi o to, że na YT oraz innych kanałach TV teledysk jest w formacie 21:9, czyli czarne pasy na górze i na dole, a u was jest wyśrodkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...