Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa z tymi zacięciami.

Dzisiaj rano sprawdziłem, na dwóch dekoderach Cyfrowego Polsatu  HD5500s i  HD3000. No i wyszło tak: Na HD5500s cały czas były te zacięcia, a na HD3000 nie było wcale. Więc to raczej nie jest wina nadawcy. Poziom sygnału jak coś był ten sam, stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój HD5000 nie miał problemu z Kino Polska Muzyka jak miałem w pakiecie. Natomiast często ma ten problem na Zoom Tv.

To chyba moim zdaniem jakiegoś błędu w sygnale, który wychwytują niektóre odbiorniki. Na mojej antenie to wystąpiło tylko na 1 dekoderze, a sprawdziłem 5 sztuk HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie też występuje to dziwne klatkowanie obrazu i to już od wielu miesięcy. Zastanawiałem się właśnie, czy jest to wina dekodera, czy może problem nie leży po stronie nadawcy. No i jak czytam tutaj, nie tylko ja mam z tym problem. I też dzieje się tak, że obraz rwie się tylko podczas oglądania telewizji na żywo. Ten sam materiał puszczony z nagrania, działa w 100% płynnie.

 

Podobny problem jest u mnie z VH1 i MTV Music. Od kiedy przeszło na MPEG4, tam też zauważyłem to dziwne klatkowanie obrazu. Dzieje się tak podczas klipów, ale też identów czy reklam.

 

Mam Sagemcoma UHD 88 z Orange (satelita).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o piosenkach takich twórców jak Zawiałow, Zalewski, Kortez czy niewymieniony wcześniej choćby Dawid Podsiadło. Jakoś mogą być twarzami choćby "Męskiego grania" czy laureatami Fryderyków, a ich brak w tej stacji, gdzie niby leci polska muzyka, to dla mnie skandal i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnóstwo ludzi kupuje bilety na takie imprezy jak Męskie Granie. Wystarczyłoby spróbować taką, jak to nazwałeś, niszową muzykę(Zawiałow ma 4 mln wyświetleń na youtube, nie mówiąc o Podsiadle, który ma 15 mln, czyli zapotrzebowanie na taką muzę jest) sprzedać w jakimś paśmie. Była niezwykle "ambitna" próba grania disco polo, to takie muzyce nie można dać szansy? Tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie! W ostatni weekend, oglądałem na antenie Kino Polska Muzyka, zestawienie 100 największych przebojów wszech czasów. Oglądając początkowo zacząłem notować miejsca, jednak ze względu na długość tego pasma nie obejrzałem wszystkiego a co za tym idzie, nie zanotowałem ich wszystkich. Gdzie mogę znaleźć pełne notowanie?? Sprawdzałem jakoś na początku tygodnia na stronie internetowej i na Facebooku i nie mogłem takiego zestawienia znaleźć? Z góry przepraszam za kłopot i liczę na Waszą pomoc w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...