Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

No nie dość, że EPG robi mnie w konia, to i Wy. W EPG, od 8:00 był wpisany TOP 100 Największe przeboje lat 80. No, a wcale go nie było, leciało co innego.

A teraz leci TOP 100 Największe przeboje lat 80, a na ekranie jest TOP 100 Największe przeboje lat 90. No i w EPG oczywiście coś innego jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest to widzimisię techników KPM, tak jak i brak transparentności nazwy pasma to ich widzimisię. Nie piszę tego złośliwie ale tylko dlatego, że kilka miesięcy temu taką odpowiedź otrzymałem na forum od przedstawiciela KPM - nazwa pasma nie jest transparentna, bo technicy kręcą nosem. Pewnie kręcą również nosem na logotyp i stąd zmienia się on w lekko większy i mniej transparentny. Oj, gdyby KPM zatrudniło Ciebie @nieczęstygość99, to grafika na KPM byłaby super. A tak w KPM rządzą technicy, co tylko potrafią kręcić nosem. Bez urazy, ale tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobną odp otrzymałem od Orange że technicy "kręcą nosem" jak im napisałem że połowa logotypów/ ikon w ich dekoderze jest robiona w paincie albo są nieaktualne lub mają złe nazwy kanałów, ale nie od tego ten wątek, chciałbym usłyszeć jak wyjaśni mi to dziwnie zmieniające się logo @KinoPolskaMuzyka , on powinien wiedzieć najlepiej ...po co taki zabieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Masz jakis lepszy pomysł jak przyciągnąć widzów do stacji która nadaje 10x dziennie ten sam kawałek (najczęściej 20-40 letni, albo starszy, strasznie oklepany przez radio,lub nikomu nie znany) oraz nie ma pomysłu na nowe pasma tematyczne?

 

Mogli by zacząć promować jakieś nieznane szerszej publiczności  utwory młodych zespołów lub wokalistów.... na YT pełno jest pewnie takich utworów i nawet pewnie nie maja tak strasznych amatorskich teledysków.      Marnują potencjał... potem takim " nieznanym artystom" zostaje tylko MUST BE THE MUSIC , IDOL czy inne takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowe pasma od wrzesnia:

- "Dzień dobry, kocham Cię",

- "Słodkiego miłego życia",

- "Prawy do lewego",

- "Kochamy lata 2000",

- "Iść w stronę słonca",

- "Nasza jest cała ta noc",

- "Daj mi tę noc".

 

Hmm... oryginalne nazwy pasm.

Edytowane przez Patjyk
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...