Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem...

Chyba, że dla MMP zmiana logotypu, strony www i rozpoczęcie sprzedaży gazu to "wielkie zmiany".

 

Ależ oczywiście, że tylko o to chodzi. Niektórzy (marketingowcy, PRowcy) nazywają to odświeżeniem marki, nowym otwarciem, takie tam głodne kawałki dla ciemnego ludu itp. Będą teraz mówić, że są zupełnie inną firmą, że wszystko się zmieniło. Od jutra będzie pięknie. "Drodzy klienci włączcie energię od MM oraz włączcie kuchenkę gazową, w której płynie gaz ziemny od MM, będzie pięknie. Osiągnięcie nirwanę i fengshui". Jeszcze proponuję by włączyli do oferty usługi kanalizacyjne, asenizacyjne oraz wywóź śmieci. Idealne uzupełnienie oferty.

Ja to nazywam tym czym jest czyli "pudrowaniem syfu" :mrgreen:

 

Odnośnie fuzji z Playem - właściciele Play musieliby upaść na głowę by do niej doszło. Taka jest moja opinia. No chyba, że właściciele MM nagle chcą oddać firmę za atrakcyjną kasę. W co wątpię.

 

MM robi wszystkie te kroki tylko i wyłącznie w jednym celu - by obronić przychody oraz by liczby spodobały się potencjalnemu inwestorowi. Rynek wbrew pozorom jest u nas konkurencyjny (oczywiście nie w każdej miejscowości) więc na swoich podstawowych usługach już za wiele nie ugrają i nie ma tam zbyt wielkiego pola do rozwoju. Na mają kasy lub co bardziej prawdopodobne właściciele nie godzą się na duże inwestycje i na wyniszczającą konkurencję z gigantami typu UPC.

Obecnie największym kapitałem MM (i może w sumie jedynym) jest baza kliencka i robią to co trzeba czyli do sprzedają tym klientom dodatkowe usługi za pomocą telemarketingu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My patrzymy na MM przez pryzmat telewizji i internetu. Jak widać te wszystkie telefony stacjonarne, prądy, gazy zyski dają, co widać po ostatnim raporcie finansowym.

 

Ktoś się na ich profilu na Facebooku spytał o Cinemax w HD, a oni odpisali, że nie mają go w ofercie. :) Przecież to kłamstwo. Nie mogą odpisać, że jest dostępny w niektórych lokalizacjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak od jutra szykują się wielkie zmiany w multimedia. Co to może oznaczać? Wielka awaria sieci multimedia w całej Polsce :grin: :grin: :grin: :grin:

A tak na poważnie to wydaje mi się że nic się nie zmieni w ofercie telewizji cyfrowej oferta nadal będzie wybrakowana tam gdzie nie mają możliwości technicznych. A tam gdzie jest dostępna pełna usługa to może dodadzą wszystkie brakujące kanały w HD, i może zwiększą prędkość internetu oczywiście na światłowodach. Reszta abonentów z wybrakowaną ofertą musi bardzo cierpliwie oczekiwać. :/ :/ :/ :/ :/

Nic nie poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się na ich profilu na Facebooku spytał o Cinemax w HD, a oni odpisali, że nie mają go w ofercie. :) Przecież to kłamstwo. Nie mogą odpisać, że jest dostępny w niektórych lokalizacjach ?

Tak? To pokaż mi w takim razie, ofertę (ulotkę, wykaz, itp.) w której przedstawiają Cinemaxy HD? To, że u mnie są dostępne, nie oznacza, że weszły oficjalnie do oferty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że tylko o to chodzi. Niektórzy (marketingowcy, PRowcy) nazywają to odświeżeniem marki, nowym otwarciem, takie tam głodne kawałki dla ciemnego ludu itp. Będą teraz mówić, że są zupełnie inną firmą, że wszystko się zmieniło. Od jutra będzie pięknie. "Drodzy klienci włączcie energię od MM oraz włączcie kuchenkę gazową, w której płynie gaz ziemny od MM, będzie pięknie. Osiągnięcie nirwanę i fengshui". Jeszcze proponuję by włączyli do oferty usługi kanalizacyjne, asenizacyjne oraz wywóź śmieci. Idealne uzupełnienie oferty.

Ja to nazywam tym czym jest czyli "pudrowaniem syfu" :mrgreen:

 

dokładnie. Rok temu zatrudnili gościa zwolnionego z Netii i po roku.... zmienił im logo  :mrgreen:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/michal-dolny-dyrektorem-marketingu-multimedia-polska

Od jutra będzie pięknie wszędzie pełna oferta i dużo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To pokaż mi w takim razie, ofertę (ulotkę, wykaz, itp.) w której przedstawiają Cinemaxy HD? To, że u mnie są dostępne, nie oznacza, że weszły oficjalnie do oferty. ;)

Czyli są dostępne chyba że masz dostęp z innego źródła ☺

Edytowane przez Leo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To pokaż mi w takim razie, ofertę (ulotkę, wykaz, itp.) w której przedstawiają Cinemaxy HD? To, że u mnie są dostępne, nie oznacza, że weszły oficjalnie do oferty. ;)

Ulotki to oni wiecznie mają nieaktualne. Tydzień temu jeszcze przynosili z wykazem kanałów na stan sierpień 2015. :)

 

To w takim razie jak nazwać Twoją sytuację ? Mogli chociaż napisać, że nadają testowo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp, a oferowanie (sprzedaż) to dwie różne rzeczy. Nie ma znaku równości. :P

Czyli mamy oferty pełne, nie pełne ,oficjalne i nie oficjalne? Jeśli Masz ten kanał i możliwość jego odbioru to jest w ofercie

Z ciekawości będę dziś siedział do późnych godzin wieczornych. ;)

Po północy z tv gaz poleci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po północy zaczną lać wodę i umywać ręce, a na ich stronie pojawi się informacja drobnym druczkiem: " na stronie mogą pojawiać się błędne lub nieaktualne informację, pracujemy nad ich rozwiązaniem, PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI" :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


Oto wielkie zmiany które szykują się w dniu 21-04-2016r w kablówce MM https://satkurier.pl/news/127824/multimedia-polska-rozpoczynaja-sprzedaz-gazu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rogowski podkreśla, że wyłączenie analogu w wyższych pakietach i tak uwolni sporą część pasma, którą sieć będzie mogła wykorzystać na nowe kanały i usługi, dostępne już w wersji cyfrowej. Operacja ta nastąpi do końca tego roku albo najpóźniej do połowy przyszłego roku." Pół roku to niezły rozrzut w planach. Jak w budownictwie za komuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? Pisałem przecież, że najważniejsze jest utrzymanie zysków. A trudno jest szybko zmusić analogowców, do zmiany oferty na cyfrę.

 

Profil FB już zaktualizowany, strona jeszcze nie (choć pojawia się ta reklama z chomikami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...