Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Taberski napisał:

Kto chce jeszcze sobie powróżyć to ma na to ostatnie dni bo ezoterycznych nocnych programów w Polsacie nie ma w lipcowej ramówce. Zamiast nich m.in ''Kabaretowa Ekstraklasa'', powtórki ''Love Island'' i ''Świata wg Kiepskich''

Nie zdziwiłbym się, gdyby to była tylko przerwa urlopowa, ponieważ takie się zdarzały w ubiegłych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kosciuszkowiec napisał:

Jakość dźwięku z festiwalu jest tragiczna. Wstyd, że w dzisiejszych czasach nadają MPEG stereo z niskim bitrate.

niestety mpeg to szkoda słów, dźwięk tragedia, bez dźwięku przestrzennego to w miarę gra, ale jak włączysz dźwięk przestrzenny przy mpeg to szkoda gadać, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Poland napisał:

Polsat nieco zmodyfikował dzisiaj forszpan i czołówkę "Wydarzeń" które dzisiaj i jutro są nadawane z Opery Leśnej w Sopocie. 

Precyzując: forszpan jest taki sam. Po prostu wczoraj poszedł od razu, bez wprowadzenia z datą. Potem puścili krótką czołówkę, taką jak zawsze, a po niej był lot kamerowy na studio w Operze Leśnej i pod to była pełna wersja muzyki z czołówki oraz logo pojawiające się na końcu, tylko ten element był nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 17:44, sgoodman napisał:

I tym sposobem prawdopodobnie już nic z filmów o 20:00 nie ujrzymy.

 

pon - Dancing with the stars

wt - Ninja Warrior

śr - Nasz nowy dom

czw - Nasz nowy dom

pt - czyżby została TTBZ?

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/taniec-z-gwiazdami-12-emisja-poniedzialek-20-00-kto-wystapi-oliwia-bieniuk

Może być tak, że TTBZ powróci na antenę dopiero w przyszłym roku, a zamiast tego w piątki będą pasma filmowe. Oglądając ostatni odcinek (chyba 14)??? edycji TTBZ prowadzący przed pożegnaniem z widzami nie wspomniał nic o tym, żeby program powrócił w jesiennej ramówce, co mnie zdziwiło, ponieważ zazwyczaj mówił: "Do zobaczenia we wrześniu" albo też "Zapraszamy na kolejną edycję TTBZ jesienią".

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas na dole ekranu pojawia się belka informująca o zmianie ramówki. Planowo o 14:40 miał się zacząć paradokument "Dlaczego Ja", do 14:40 miały być "Trudne Sprawy", ale zastanawia mnie co zrobią z tymi dziesięcioma minutami (rozgrywka ma się zacząć o 14:30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, matjot napisał:

Co jakiś czas na dole ekranu pojawia się belka informująca o zmianie ramówki. Planowo o 14:40 miał się zacząć paradokument "Dlaczego Ja", do 14:40 miały być "Trudne Sprawy", ale zastanawia mnie co zrobią z tymi dziesięcioma minutami (rozgrywka ma się zacząć o 14:30).

To nie powinien być problem. Skrócą bloki reklamowe albo nadadzą inną, krótszą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...