Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w nc+ kanał jeszcze nie świeci, szkoda, że przez satelitę nadawać będą tylko w SD, w sieci kablowej od dłuższego czasu mam odbiór w HD.

Prośba do administratorów o zmianę nazwy postu z dodaniem w nawiasie nc+.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio Metro emituje bardzo ciekawe filmy dokumentalne - co prawda w nocy, ale wczoraj obejrzałem 2 filmy dokumentalne: ''Reksio i inni'' o Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej oraz ''Zapomniana nekropolia'' o Starożytnym Egipcie, gdzie w tym ostatnim filmie dokumentalnym lektorem był Tadeusz Sznuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Od wczoraj leci ciekawy serial o Kamilu Stochu "Kamil Stoch: Moja historia". Pierwszy odcinek był o 12:10 ale w następnych dniach kolejne już są niestety 10 minut po północy.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar odliczający do końca reklam z kanałów Discovery jest najładniejszy w Polsce i chętnie bym go zobaczył na Metro i TVN-ach

Wszystkie kanały Discovery (oprócz Eurosportu) mają logo podczas reklam. Jeszcze zegara brakuje. Już jakieś 80% ramówki to programy z Discovery. :)

A TVNy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem ostatnio, że po ostatnim konkursie  PŚ w SN , kończy się umowa TVP na sublicencje na pokazywanie skoków. Oczywiście na kolejny sezon tradycyjnie prawa do transmisji ma Eurosport (Discovery) Fajnym pomysłem byłoby gdyby Discovery nie przedłużyło sublicencji na pokazywanie Pucharu Świata w skokach TVP (wiem, że to duży hajs od publicznej), tylko zaczęło pokazywać PŚ w skokach w METRO, teraz już by teoretycznie mogli, bo mają ogólnodostępny darmowy kanał w naziemnej, co jest wymogiem. Ależ by wtedy oglądalność telewizja METRO skoczyła :D, może nie do poziomu Polsatu czy TVP 1 ale TVN7 czy TV Puls mogli by dogonić, (a przy okazji nieoświecona część odbiorców naziemnej, zaczęłaby w końcu odbierać i oglądać ten kanał.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nierealnym? Jak Discovery, może wraz z TVN-em, wypromują jakoś tę markę i zbuduje ona duży zasięg, oraz jeśli Discovery będzie miało takie prawa, których transmisje można by pokazywać w telewizji otwartej, to wszystko jest możliwe.

 

Co do programów Agory, to najwidoczniej wciąż mają jakąś umowę o współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...