Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W majowej ramówce Metro pojawią się jeszcze powtórki ''Rozmów w Toku'' - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8:05.

O tej porze, to dla mnie mogą nawet Malanowskiego, Szpital i inne pier….y puszczać. O tej porze, to ja nie oglądam TV. Mnie bardziej interesuje ramówka w godzinach 20-24.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowości filmowe i dokumentalne w maju w Metro:

 

- Kochaj i Tańcz, Premiera: 3.05 - 20:00 - Czy to przypadkiem nie jest film od TVN?

- Obcy: 8 Pasażer ''Nostromo'': Premiera: 6.05 - 20:00

Obcy Decydujące Starcie: Premiera: 13.05 - 20:00

Obcy 3: Premiera: 20.05 - 20:00

Obcy Przebudzenie: Premiera: 27.05 - 20:00

Los Numeros: Premiera: 11.05 - 20:00

Wszyscy ludzie Króla. Premiera: 12.05 - 20:00

- Bez Litości: Premiera: 19.05 - 20:00

 

Dokumenty (Premiery w TV Naziemnej)

Operacja Lot: Premiera: 22.05 - 22:00

Geneza Grzechu: Premiera: 3.05 - 23:30

Jezus. Brakujący Życiorys. Premiera: 31.05 - 15:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta telewizja została stworzona do generowania zysków. Skoro mają nad sobą większego właściciela, po drodze jest duże wydarzenie, które ma potencjalnie bardzo duże zainteresowanie, to logiczne, że chcą to wykorzystać i w telewizji, aby mieć coś z tego.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to i tak teraz się mniej o tym ślubie ogólnie mówi w polskich mediach niż poprzednio, jak się książę William żenił. Ale to też może dlatego, że chodzi teraz o dopiero szóstego w kolejce do tronu.

Tak poza tym: wystarczyła jedna wzmianka o tym, że kanał oglądany przez może kilka tysięcy widzów wyemituje transmisję z Londynu, a co niektórzy to traktują tak jakby miało to iść na wszystkich kanałach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to, że niektórzy po wypuszczeniu informacji o emisji przez Metro ślubu księcia Harry'ego zaczęli wieszczyć stacji upadek i ogólnie życzyć jej źle. Owszem, transmisja ślubu może was nie interesuje jako mężczyzn, ale z kolei kobieca część widowni będzie chciała rzucić okiem na to wydarzenie. Mi z kolei obojętne jest co emitują - ważne, żeby przynosiło zysk i przyjemnie się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...