Jump to content

Recommended Posts

Metro przypomina kanał ogólny. Pokazuje bajki, dokumenty, programy popularnonaukowe i kulinarne, seriale i filmy.

U mnie w nc+ kanał jeszcze nie świeci, szkoda, że przez satelitę nadawać będą tylko w SD, w sieci kablowej od dłuższego czasu mam odbiór w HD.

Prośba do administratorów o zmianę nazwy postu z dodaniem w nawiasie nc+.

Edited by shark

Dokładnie, doprecyzowyjąc miałem na myśli odbiór poprzez uprawnienia dla nc+.

Ostatnio Metro emituje bardzo ciekawe filmy dokumentalne - co prawda w nocy, ale wczoraj obejrzałem 2 filmy dokumentalne: ''Reksio i inni'' o Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej oraz ''Zapomniana nekropolia'' o Starożytnym Egipcie, gdzie w tym ostatnim filmie dokumentalnym lektorem był Tadeusz Sznuk.

Serial produkcji Lifetime (kobieta, amerykańska tv lifestyle'owa). Jakoś nie napawa mnie optymizmem, bo ich produkcje do dobrych raczej nie należą. 

Serial jest produkcji Fox. Leciał już na Fox Life.

Edited by Pawop

Od wczoraj leci ciekawy serial o Kamilu Stochu "Kamil Stoch: Moja historia". Pierwszy odcinek był o 12:10 ale w następnych dniach kolejne już są niestety 10 minut po północy.

Edited by pawlo

Ten serial dokumentalny leciał już chyba na prawie wszystkich kanałach Discovery (nawet na TLC) jeszcze brakuje, żeby na któryś kanałów z TVNu leciał. 

Od wczoraj leci ciekawy serial o Kamilu Stochu "Kamil Stoch: Moja historia". Pierwszy odcinek był o 12:10 ale w następnych dniach kolejne już są niestety 10 minut po północy.

Już w lutym był on emitowany.

Wszystkie kanały Discovery (oprócz Eurosportu) mają logo podczas reklam. Jeszcze zegara brakuje. Już jakieś 80% ramówki to programy z Discovery. :)

Tylko po co? :crazy:

Myślą, że ludzie są naprawdę jakimiś idiotami, którzy nie wiedzą jaki kanał oglądają, a jak leci reklama to nie wiedzą jak sprawdzić sobie co w danej chwili leci?

Zegar odliczający do końca reklam z kanałów Discovery jest najładniejszy w Polsce i chętnie bym go zobaczył na Metro i TVN-ach

Wszystkie kanały Discovery (oprócz Eurosportu) mają logo podczas reklam. Jeszcze zegara brakuje. Już jakieś 80% ramówki to programy z Discovery. :)

A TVNy?

Gdzieś przeczytałem ostatnio, że po ostatnim konkursie  PŚ w SN , kończy się umowa TVP na sublicencje na pokazywanie skoków. Oczywiście na kolejny sezon tradycyjnie prawa do transmisji ma Eurosport (Discovery) Fajnym pomysłem byłoby gdyby Discovery nie przedłużyło sublicencji na pokazywanie Pucharu Świata w skokach TVP (wiem, że to duży hajs od publicznej), tylko zaczęło pokazywać PŚ w skokach w METRO, teraz już by teoretycznie mogli, bo mają ogólnodostępny darmowy kanał w naziemnej, co jest wymogiem. Ależ by wtedy oglądalność telewizja METRO skoczyła :D, może nie do poziomu Polsatu czy TVP 1 ale TVN7 czy TV Puls mogli by dogonić, (a przy okazji nieoświecona część odbiorców naziemnej, zaczęłaby w końcu odbierać i oglądać ten kanał.)

Sport w Metro jest raczej nierealnym pomysłem. Swoją drogą w ramówce stacji wciąż są programy Agory - i to nawet premierowo, jak np. ''Studio Dużego Formatu''.

Dlaczego nierealnym? Jak Discovery, może wraz z TVN-em, wypromują jakoś tę markę i zbuduje ona duży zasięg, oraz jeśli Discovery będzie miało takie prawa, których transmisje można by pokazywać w telewizji otwartej, to wszystko jest możliwe.

Co do programów Agory, to najwidoczniej wciąż mają jakąś umowę o współpracy.

Discovery negocjuje z TVP przedłużenie licencji na skoki i są to zaawansowane rozmowy. Jak widać sport, film, rozrywka to dla Discovery czarna magia

Przynajmniej w Polsce, bo jakoś w Skandynawii po przejęciu SBS dali radę i naziemne kanały bez problemu pokazywały sport z Eurosportu.

Skoki narciarskie w SD? Nie dziękuję. No chyba, że Discovery dał by METRO w HD na sat.