Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy będzie w miarę niezależny jak Express TTV czy produkowany w całości przez TVN 24? Akurat program informacyjny na Nowa TV jest fajny, podobnie ładny i fajny był na WP, szkoda, że niego zrezygnowali.

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie coś podobnego jak Express z TTV.

Telegraficzny skrót najważniejszych wydarzeń z danego dnia. Metro News to jak przystało na obecne czasy, najszybszy program informacyjny. W dziesięciominutowym serwisie widzowie poznają między innymi wiadomości ze świata nauki i technologii, niesamowitych ludzi – pasjonatów ekstremalnych sportów, których nie ogranicza żadne ryzyko oraz autorów niezwykłych i inspirujących eksperymentów. Podczas przybliżania widzom świata nie zabraknie także najpiękniejszych jego zakątków przedstawionych za pomocą niesamowitych ujęć.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na stronie Metra wczoraj, że mają inny adres siedziby. Nie jest to już ul. Czerska 8/10 (siedziba Agory), tylko ul. Bielańska 12 (siedziba Discovery Polska). Z kolei strona spółki Greencontent nie działa: http://greencontent.pl/greencontent/0,0.html.

Edytowane przez Gość54321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na stronie Metra wczoraj, że mają inny adres siedziby. Nie jest to już ul. Czerska 8/10 (siedziba Agory), tylko ul. Bielańska 12 (siedziba Discovery Polska). Z kolei strona spółki Greencontent nie działa: http://greencontent.pl/greencontent/0,0.html.

To niezły zapłon mają moderatorzy tej strony.

 

Ciekawe kiedy strony internetowe oraz profile społecznościowe będą ujednolicone pod jedną wielki główny motyw grupy TVN Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

''Nowości'' w METRO od listopada

- serial Układ Warszawski: od 7 listopada o 9:35

- serial Detektywi od 5 listopada o 17:30

- serial Teraz albo Nigdy od 25 listopada o 9:35

- program Królowe Lombardu, od 7 listopada o 18:10

- program Rekiny auto-biznesu od 6 listopada o 18:10

- serial animowany Porwanie Baltazara Gąbki od 3 listopada o 8:05

- serial Zagubieni od 31 października o 8:40

Nie będzie w niedziele serwisu METRO 11:00.

Pasmo filmowe przesunięte na  godzinę 20:45 w dni powszechne. 

 

Zauważyłem, że na METRO licznik odmierzający czas do końca reklam został zmieniony z godzin na minuty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patjyk napisał:

''Nowości'' w METRO od listopada

- serial Układ Warszawski: od 7 listopada o 9:35

- serial Detektywi od 5 listopada o 17:30

- serial Teraz albo Nigdy od 25 listopada o 9:35

- program Królowe Lombardu, od 7 listopada o 18:10

- program Rekiny auto-biznesu od 6 listopada o 18:10

- serial animowany Porwanie Baltazara Gąbki od 3 listopada o 8:05

- serial Zagubieni od 31 października o 8:40

Nie będzie w niedziele serwisu METRO 11:00.

Pasmo filmowe przesunięte na  godzinę 20:45 w dni powszechne. 

 

Zauważyłem, że na METRO licznik odmierzający czas do końca reklam został zmieniony z godzin na minuty.

 

A ja głupi liczyłem na nowe odcinki "Spożywczaki i bazary"… :/ Kanał powoli dostosowuje poziom do pozostałych z MUX-8 - same powtórki i powtórki powtórek... :cry:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 4 grudnia Metro pokaże serial Odwróceni. Emisja w każdy wtorek o 20:45.

 

Na święta nic ciekawego, normalna ramówka. Jedynie o 6:00 w 1 i 2 dzień świąt Metro pokaże koncert Gra Kolęda. Świąteczne granie z Krakowa.

W Sylwestra o 23:55 Metro pokaże koncert ''Gwiazdy dla Zbyszka. Tribute to Zbigniew Wodecki''.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...