Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Ta jasne zawsze winny użytkownik Ja na innym sprzęcie mam te zadania ustawione a moduł PB nie działa poprawnie Przykład np z dziś odpaliłem dekoder wybrałem PS1 pograł minutę dwie i obraz zamroziło i brak dzwięku czyli moduł przestał dekodować kanał. Bywa często tak że taki stan jest od razu po wybraniu kanału.
  3. Dzisiaj
  4. white snake

    Hyde Park

    Sprawy techniczne, pogłos..hmm dobrze, że zrobił jednak to badanie.
  5. W tunerach Technisata nie ma funkcji przypisania zadań dla modułu.
  6. Współpracują bo winny braku działania jest zawsze użytkownik który nie potrafi poprawnie skonfigurować zadań dla modułu.
  7. Po co masz ustawiać 4K jak kompletnie nie masz nawet takich programów z wyjątkiem może 2-3 jeśli w ogóle posiadasz w abonamencie.
  8. Niestety, nie współpracują. Tuner ma problem w wyborze, z którego moduły dekodować dany kanał. Liczyłem na to, że chociaż podczas nagrywania drugi moduł pozwoli oglądać inny kanał, ponieważ tak zapewniała firma Technisat. Niestety, ledwie kilka programów działało i nie wiem do teraz od czego to zależy, że jedna działają nawet poprawnie, a inne wcale. Nie współpracują z modułem również karty np. Smart HD+ w czytniku. Świetnie działały tylko dwa moduły Aston 2.0 z Cameleonami. Jeden moduł np. Canal + bez zastrzeżeń i biorąc pod uwagę bardzo dobry obraz nie wyrzucę tego tunera. Wadą jest brak 4K, ale można poszukać modelu STC UHD. Kolejne nowe modele Technisata to porażka w opinii użytkowników np. z Niemiec. Długo nic nowego na dwa moduły nie wypuszczają, jakby ta firma już odpuściła. A może coś szykują?
  9. Niestety nie mam. Najstarszą mam z 8 września 2020
  10. Głupio byś wyglądał z telewizorem na plecach. Ty możesz z telewizorem na wynos pikować ty możesz nawet na S102 czekać a i tak ci to w logicznym myśleniu nie pomoże.
  11. dvbtowiec

    Hyde Park

    Uzupełnienie w tej sprawie https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kontrowersje-wokol-stanu-marcina-kierwinskiego-poddal-sie-badaniu-alkomatem/2ylt2xv,79cfc278
  12. Fajnie byłoby jakby klipy emitowane w PartyZone i Dancefloor były nadawane z wybranego rocznika.
  13. Feed na 11,611 GHz, pol. V, SR: 9600, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK. ID: NLEMG HOL270-1 Obecnie BISS OU nadal się wyszukuje, ale obecnie nie jest tam nic nadawane.
  14. Wszystkie tego typu urządzenia będą na HDMI oczywiście. Co to rozdzielacza, to nie wiem, bo nie używałem żadnego nigdy. Baseus AirJoy wygląda spoko, porządna marka.
  15. Wróciła paczka na 11,194 GHz, pol. V, ale to nie jest feed - jakaś transmisja danych. w środku obecnie aktywny tylko PID 3276 (0xCCC). Do tego obecnie mizerny sygnał. EDIT: Znowu off, wyjątkowo dokuczliwy nadawca. Mógłby się zdecydować, albo się nadaje albo się nie nadaje, a nie jakieś mruganie
  16. Bushiken

    Na czym wolicie grać?

    Zdecydowanie konsola. Playstation jako główne oraz Nintendo jako dodatkowe.
  17. Sprint Miami 1 verstappen 2 Perez 3 Leclerc 4 SainZ 5 Piastri 6 Norris 7 Alonso 8 Russell 9 Stroll 10 Ricciardo
  18. Sprint: 1.Verstappen 2.Perez 3.Leclerc 4.Piastri 5.Norris 6.Sainz 7.Alonso 8.Ricciardo 9.Hulkenerg 10.Hamilton
  19. Ipo

    TVP Info

    I co to ma wspólnego z TVP Info? Przekaz był taki sam w każdej z telewizji.
  20. aro

    Formuła 1 Sat Kurier Cup 2024

    Grand Prix Miami - sprint: 1.Max Verstappen 2.Charles Leclerc 3.Carlos Saint 4.Daniel Ricciardo 5.Sergio Perez 6.Oscar Piastri 7.Fernando Alonso 8.Lando Norris 9.Nico Hulkenberg 10.George Russell
  21. A posiada ktoś ulotki z okresu kanałów tematycznych Polsatu 2 Cyfrowego z lat 2000-2002 ?
  22. Akurat Hanower leży między Poczdamem a Bremą. Może nie w linii prostej, ale jadąc autostradą...
  23. Co innego być gdzieś na obrzeżu mediów, a co innego prowadzić najważniejszy program informacyjny w Polsce.
  24. Vojthas

    GONET.TV

    Doczekałem się M4 Sport z powrotem!!!
  25. Wynagrodzenie komentatora nie zależy od godziny transmisji.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...