Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt tu nie wspomniał, że leci w telewizji reklama "Lipton" z podziękowaniami dla WOŚP, która pochodzi sprzed chyba roku lub dwóch lat. Nawet piosenka w tle tejże reklamy wzorowana jest na identycznej z reklamy Lipton z lat 90-tych.


http://www.press.pl/tresc/47568,po-interwencji-krystyny-pawlowicz-kaufland-zmieni-hasla-reklamowe

Zachęcam to czytać.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, drażni mnie już ta reklama pakietu "Orange Love". :/ Reklamują coś, co nie jest powszechnie dostępne, coś z czego mogą korzystać tylko nieliczni "wybrańcy"... :roll:

Moim zdaniem robią błąd reklamując tylko światłowód, bo tak na prawdę z Orange Love może skorzystać każdy. Obowiązuje zasada, jaki masz drut, taki masz Internet. Więc to nie prawda, że oferta jest dla wybrańców. Równie dobrze można mieć Love z Internetem 10Mb.

 

Ciekawe ilu klientów tracą, którzy byliby chętni, ale w reklamie słyszą, tylko światłowód, światłowód i stwierdzają, że to nie dla nich.

 

Na stronie WWW również ze świecą szukać takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Przepraszam, gdzie dojść na kopiec?

- Kościuszki?

- Nie, Kreta.

- A, to prosto.

 

Reklama jak na wiele lat, nadal świetna ;)

 

EDIT: Znalazłem przed chwilą ważną ciekawostkę. Okazuje się, że te reklamy Cini Minis, które są u nas od kilku lat, to tak naprawdę... polskie wersje reklam angielskich "Cinnamon Toast Crunch" z USA. Tutaj jedna z reklam:

https://www.youtube.com/watch?v=BQO_OhWymZ4

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie żenującą reklamą w TV jest obecnie reklama kremu AA, w której występuje Kinga Preis.

Mistrzostwo obciachu w jednej reklamie.

 

Ponadto od wczoraj można oglądać reklamę Fanty którą od tygodnia można oglądać w czeskiej telewizji.

W reklamie tej młoda osoba (facet) zostaje doradcą marketingowym.

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszna jest ta najnowsza reklama "Proliver". Jedna osoba przychodzi do drugiej (chyba do lekarza) i pyta się o coś ws. wątroby, a lekarz (jak niektórzy wolą lekarka) odpowiada, że nie wie, druga osoba zdziwiona, lekarz odpowiada "Żartowałam". Trochę chociaż ta reklama jest inna od pozostałych reklam suplementow diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...