Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno oglądając telewizję oburzyłem się, ponieważ podczas bloku reklamowego pojawiła się plansza "UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT", a potem okazało się, że chodzi o to, że "Etopiryna" jest do kupienia w wersji Extra. KRRiT chyba jednak doczepiła się do Polpharmy, bo przed chwilą na Dwójce widziałem wersję reklamy już bez tej planszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dzisiaj widziałem reklamę Plusha, w której misiek śpiewa na imprezie "Hej dziewczyno, spójrz na Plusha..." do... długowłosego blondyna. Reklama ta, jak wiele reklam innych sieci komórkowych emitowanych w ostatnim czasie, przypomina o rejestracji karty SIM (dla przypomnienia: do jutra można rejestrować numery na kartę). :)

 

EDIT: @Bumerang, masz rację - już poprawiłem  ;)

Edytowane przez Camilieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ciągle. Aż często słyszę to w VOX FM, wg mnie lepsza była ta wersja z inną piosenką Lisowskiej i właśnie "Włączamy niskie ceny, Media Expert!".

 

"Na obcy ląd"

Ta piosenka powróciła w najnowszych reklamach Media Expert - w TV i w radiu.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca jest reklama suplementu Positivum, gdzie znana aktorka z serialu M jak miłość (która z resztą gra w tym serialu jakby była właśnie pod wpływem tego środka) kupuje koleżance w aptece ten lek i płaci rzekomo 5 zł za 30 tabletek. A na dole małymi literami napisano, że pudełko zawiera 6 blistrów po 30 tabletek, czyli już wychodzi 30zl a trzeba doliczyć jeszcze marżę aptekarza i hurtowni. Tak się robi ludzi w ciu....a, no chyba że aptekarz sprzedaje na blistry w co wątpię. UOKiK też powinien się zająć takimi sprawami, bo jawnie wprowadzają ludzi w błąd.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Orange'' po wielu latach rezygnuje z reklam Serca i Rozumu. Moim zdaniem było to do przewidzenia, bo ostatnio mało było reklam z ich udziałem, gdzie również już się wypalili (zwłaszcza po tym, jak ''TP S.A.'' wchłonięto do ''Orange'').

 

Natomiast ''Vectra'' rozpoczyna kampanię reklamową, w której występuje osoba przypominająca Prezydenta USA Donalda Trumpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w TVP1 jest często emitowana reklama ''Kasy Stefczyka'', w której pojawia się jako pogodynka Beata Fido.

Także pojawiła się najnowsza reklama ''Plusa'' z Małgorzatą Rozenek, Radosławem Majdanem i Szymonem Majewskim, gdzie Rozenek i Majdan mówią cytaty z ''Azja Express'', jak np. ten słynny nawiązujący do Victorii Beckham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...