Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni na Polsacie 2 widuję reklamę zapowiadającą "polskie" mecze Bundesligi. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie ten męczący i nie nadający się do słuchania głos jakiegoś typa. Wie ktoś może, kto to jest? Jego się słuchać po prostu nie da. :/

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post oraz poniższą odpowiedź do bardziej odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możemy sądzić tu o reklamach turystycznych? Pytam się, bo mi najbardziej ostatnio przypadła do gustu reklama Itaki na lato 2017. Dobra i z muzyką Celebration. Nawet świetnie to kręcili, tylko dlaczego ta reklama tak wcześnie?

Bo to jest reklama oferty "first minute". Jak zarezerwuje się teraz wakacje na lato 2017, to się mniej płaci, niż gdyby się dokonywało rezerwacji w marcu na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym - pojawiła się reklama MediaExpert z Mikołajami i na końcu jej w[beep]iające "Włączamy niskie ceny!". Mam tego dość. Czyżby nie mieli pomysłu na nowy slogan? Jeśli tak, to zaraz jak przerwą Kevina, to będzie ta reklama aż 6 razy lecieć w jednym bloku na Polsacie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo mi się podoba reklama świąteczna ''Playa'' z Królem Julianem i Mortem, czyli postaciami z serialu animowanego ''Pingwiny z Madagaskaru''.

 

Także pojawiły się dwie najnowsze reklamy świąteczne:

 

1). Mrożonek ''Iglotex'', w której swojego głosu użyczyła Maryla Rodowicz.

2). ''Cyfrowy Polsat'', w której Krzysztof Ibisz wcielił się w postać Świętego Mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam trzecią. "HapiPożyczki.pl" - fajna piosenka w tle a zresztą mi się podoba ta reklama. Poza tym, to chyba nowa taka firma na pożyczki.


Aha, myślałem że jest inna wersja reklamy tej gry. A tu o napis chodzi.

Jednak myliłem się - to nie jest wersja świąteczna tej reklamy, ale muzyka na końcu trochę przypomina klimat świąteczny. Zresztą, napisałem o tej reklamie Simsów4, bo to najnowsza, a ja do tej pory jej nie widziałem. Widziałem ją tylko 2 razy ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, po tamtej reklamie...

 

Dzisiaj pojawiła się reklama świąteczna Coca-Coli - niestety, nie ma piosenki "Coraz bliżej święta", nawet w tym najnowszym remiksie z zeszłego roku z Margaret (który wyszedł bardzo dobrze) i niestety nie ma także ciężarówek. Jest za to motyw "Taste the feeling" z początkiem refrenu tej piosenki pod koniec reklamy. Niestety, zmiana na minus, gdyż święta zawsze kojarzyły się z tym konwojem ciężarówek i z "Coraz bliżej święta" :(

 

KLIK

 

Jest zapowiadana, jak możecie zauważyć na dole, wizyta ciężarówek Coca-Coli w polskich miastach. Ale to nie zastąpi magii świąt, którą nadawała Coca-Cola przez te ciężarówki w reklamach.

...teraz tradycyjna magia wróciła jednak do nas, wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...