Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić jakąś listę dostępnych kanałów w ofercie Smart HD? W sieci przewijają się jakieś stare listy gdzie jeszcze widnieje kanał RBL.TV

 

Większość dostępnych kanałów jest wymieniona na tej stronie http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd

 

Z niewymienionych na tej stronie, ale jednak dostępnych w Smart HD+, są jeszcze TVP ABC i Muzo TV.

No i oczywiście kanały promocyjne (promocja przedłużona do końca tego roku): Discovery HD, AXN HD, TVP Sport HD, Eurosport 1/2 HD, Romance TV i Travel Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Takie listy przewijają się w sieci. Nawet u źródła czyli na oficjalnej stronie lista jest stara. Dziwne.

 

 

Mam pytanie co do aktywacji. Zamówiłem i czekam na odbiór karty startowej 1 mies. Czy jak włożę kartę do swojego dekodera to muszę jeszcze coś zrobić czy karta złapie uprawnienia?

 

Czy jeżeli nie doładuję karty przed upływem 2 miesięcy to karta traci ważność i nadaje się do wyrzucenia?

 

W jaki sposób doładowuję miesięcznie kartę?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet u źródła czyli na oficjalnej stronie lista jest stara. Dziwne.

 

Oferta Smart HD+ jest niestety traktowana przez nc+ po macoszemu :( Pewnie dlatego nie spieszy im się nawet uaktualnić listy na swojej oficjalnej stronie... :/

 

Kartę musisz aktywować na stronie nc+ lub telefonicznie

 

Ja tylko dodam, że z aktywacją karty na stronie nc+ może być problem. Po wpisaniu wszystkich danych do formularza i kliknięciu "Wyślij" może się pojawić komunikat: "Przepraszamy, aktywacja Smart HD+ nie powiodła się" czy jakoś tak. Miałam ten problem, kiedy w sierpniu ubiegłego roku chciałam aktywować swoją kartę przez stronę internetową. Na oficjalnym forum nc+ wiele osób też co jakiś czas zgłasza problem z aktywacją karty przez stronę, moderatorzy odpowiadają, że pracują nad rozwiązaniem problemu, ale mijają miesiące i nic się nie zmienia... To niestety kolejny dowód na to, jak oferta Smart HD+ jest zaniedbywana :(

 

W razie czego można aktywować kartę przez infolinię. Wystarczy zadzwonić na 224307777, podać konsultantowi numer karty i poprosić o aktywację, po czym ustawić dekoder na TVP1 HD i po kilku minutach kanały płatne powinny już świecić. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można doładowywać albo w autoryzowanym punkcie nc+, albo przelewem bankowym. Numer konta bankowego dla przelewu zobaczysz wchodząc na tę stronę https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz ... owania.php , wpisując numer swojej karty, kod z obrazka i klikając "Sprawdź ważność doładowania".

 

Zgadza się, żeby mieć pakiet bez opłat, wystarczy raz na dwa miesiące wpłacić 20 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to przedsięwzięcie pt. "Telewizja na kartę" to jedna wielka amatorszczyzna... Spółka-widmo z minimalnym kapitałem zakładowym (5 000 zł) i adresem w skrytce pocztowej. Ma to przełożenie na jakość usług - jeśli płacisz przelewem przez internet rób to z tygodniowym wyprzedzeniem, bo inaczej mogą nie zdążyć "zaksięgować" Twojej wpłaty na czas....

 

Wylewałem już swoje żale na ten temat, ale czuję się w obowiązku ostrzegać innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej zapoznać się z tymczymś , a nie od razu krytykować.

Oferta Smart HD+ to bardzo fajna i tania rzecz. Za grosze dziennie mozna miec ok. 60 kanałów po polsku .Wymiata CENĄ i ofertą na dziś.

Zapłaty dokonywać przelewem na konto związane z kartą od pon, do czwartku rano, Zawsze gdy tak robię aktywacja karty nazajutrz w godz. 9-10. Problem jest jak płacimy w piatek, czasem im coś nie zagra.

CD korzysta z bazy nc+ i jak się ma troszkę darmowych minut mozna spokojnie dodzwonić się do pomocy BOK.Ja już tam aktywuję karty bo można się doczekać na kontakt (ok.15 minut).

O jakości technicznej nie ma co gadać bo to jakość nc+, przesył danych do kart również częste (c wczoraj na odnowienie uprawnień czekałem 4 minuty na TVP1 HD() czyli rewelacja.

Cała litania narzekań to jakby mieć pretensje , ze zlało nas do suchej nitki....ale ci co mają deko instynktu dostosowania biorą parasol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatności za doładowanie Smart HD+ jak najbardziej można dokonywać m.in. za pomocą zwykłego przelewu, np. przez Internet ze swojego konta bankowego. Numer konta bankowego do wpłat za doładowanie karty znajduje się też w zestawie startowym Smart HD+ na dołączonej do niego kartce A4.

Ja jednak ze swej strony nie polecam tej formy płatności. Z początku też w ten sposób opłacałem doładowanie mojej karty Smart HD+, jednak niedługo potem zaczęły się z tym problemy, co też już kiedyś szeroko opisywałem w niniejszym wątku. Mimo dokonanej wpłaty, nie została ona w ogóle zaksięgowana i musiałem ponownie doładować kartę już w APS-ie platformy nc+ na ten sam okres (a więc zapłaciłem podwójnie). Zaraz potem zacząłem "batalię" o zaliczenie mi tej wpłaconej wcześniej kwoty przelewem bankowym na poczet doładowania mojej karty. Wydzwaniałem na infolinię, jednak tam nic mi nie pomogli i kazali wysłać pismo z reklamacją. Niedługo potem miałem je już "naskrobane", jednak zanim zdążyłem je wysłać to ta wpłata przelewem została już przez "Cyfrowy Dom" zaksięgowana i doładowanie mojej karty Smart HD+ przedłużyło się wtedy o kolejny, opłacony wcześniej okres.

Po tamtej "przygodzie" stwierdziłem, że nie będę już więcej opłacał mojej karty Smart HD+ przelewem bankowym, tylko po prostu doładowania będę dokonywać w APS-ie nc+. I tak też przez dłuższy czas robiłem. Jednak od pewnego czasu i z tym "skończyłem", ponieważ APS nagle odmówił mi przyjęcia płatności kartą płatniczą i zażądał gotówki. A to dla mnie troszkę kłopotliwe, bo z gotówki zazwyczaj nie korzystam, a nie mam ochoty płacić dodatkowo prowizji za wypłatę gotówki z bankomatu. Więc postanowiłem wypróbować kolejną możliwość płatności za doładowanie karty Smart HD+, mianowicie... doładowanie za pomocą sklepu internetowego "Hollex.pl". No i muszę przyznać, że wszystko działa elegancko. :) Doładowanie karty jest tak samo szybkie, jak w APS-ie nc+ i w dodatku mogę też płacić bezpośrednio moją kartą płatniczą przez Internet. :) Szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płatnościami też miiałem kiedyś przygodę, ale od kiedy stosuję się do zasady : ranna internetowa sesja bankowa pon-czw.(nie płacę w piątki) NIGDY mnie system nie zawiódł. Zawsze nazajutrz do godz. 10 karta odzyskiwała moc.

Dotyczy to też nnk hd i TnK HD. A mam takich kart pod opieką kilkanaście.. Płacę dla wielu znajomych. Jesli zachodzi potrzeba w weekend zawsze mam w szufladzie starter, karta działa po godzinie.

Nie bójcie się bestii, oswójcie gada...

Jak troszkę ktoś w temacie...to takiej oferty za taaakie śmieszne pieniadze nie znajdzie nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam to ja wtedy ten ostatni przelew bankowy puszczałem w poniedziałek przed południem. Więc, teoretycznie następnego dnia powinien być już zaksięgowany. Tak się jednak nie stało. Ani następnego dnia, ani też tydzień później. Przelew ten został zaksięgowany dopiero po kilkunastu dniach od mojej późniejszej, "ostrej" interwencji. Łącznie po ok. miesiącu! I, jak już wspomniałem, od tamtej pory nie wysyłam już przelewów bankowych na konto mojej karty Smart HD+. Jakoś nie mam już zaufania do "Cyfrowego Domu" w tej kwestii... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej zapoznać się z tymczymś , a nie od razu krytykować.

Oferta Smart HD+ to bardzo fajna i tania rzecz. Za grosze dziennie mozna miec ok. 60 kanałów po polsku .Wymiata CENĄ i ofertą na dziś.

Zapłaty dokonywać przelewem na konto związane z kartą od pon, do czwartku rano, Zawsze gdy tak robię aktywacja karty nazajutrz w godz. 9-10. Problem jest jak płacimy w piatek, czasem im coś nie zagra.

CD korzysta z bazy nc+ i jak się ma troszkę darmowych minut mozna spokojnie dodzwonić się do pomocy BOK.Ja już tam aktywuję karty bo można się doczekać na kontakt (ok.15 minut).

...

 

Jaja sobie robisz, prawda? Czy jesteś jednoosobowym działem marketingu w TNK? Grosze dziennie, darmowe minuty... :brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju na drugi dzień zaksięgowali mi przelew, od wtorku księgują mi nowy, chyba kadra na urlopie i dlatego poślizg, w każdym razie księgują do tygodnia, przelewy robię sam to trzeba trochę poczekać, zawsze jednak 2 tygodnie przed terminem robię przelewy, to bez problemów okres wymaganej opłaty zaliczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem przelew przez internet w poniedziałek, i do dzisiaj jeszcze nie żaden kanał nie zaświecił. Już im wysłałem maila.

 

Zarejestrowanie wpłaty, a otrzymanie uprawnień to dwie różne rzeczy. Zamiast się bulwersować sprawdzaj uprawnienia na https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php. Gdy data się przesunie, dopiero ustaw dekoder na TVP1 HD, albo inny kanał z tego transpondera i w ciągu godziny kanały powinny zaświecić.

 

Na allegro macie doładowanie w 5 minut, kupić i zapłacić przez pay-u.

I kosztuje więcej o kilka złotych. Po co? Skoro zwykły przelew na podane konto dochodzi w 2-3 dni przy przelewie przez internet. Nawet jeśli dochodziłby tydzień, to zawsze można wpłacić przed czasem, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz, prawda? Czy jesteś jednoosobowym działem marketingu w TNK? Grosze dziennie, darmowe minuty... :brawo::lol2:

Nie, wbrew opinii nie na wszystko narzekam. Pewnie, ze sporo w TnK nie działa należycie np. aktywacje Smart HD przez formularz , ale BOK 224307777 DZIAŁA i pomoże.

Pytam tam o wiele rzeczy i załatwione od ręki. Nawet o historię aktywacji kart. Przebukowania pakietów. Te usługi robię w imieniu paru osób.

To, że konsultant odbiera po 10-15 minutach...teraz wiem, ze to nie problem (bo właśnie mam darmowe połączenia na stacjonarne i długość czekanie nie jest dodatkowym kosztem).

Wkurzała kiedyś niepewność, ze ktokolwiek tam jest ... teraz odbierają za każdym razem. To, że długo się czeka to fakt. Z długim czekaniem trzeba się liczyć, ale w końcu NA PEWNO ktoś odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro macie doładowanie w 5 minut, kupić i zapłacić przez pay-u.

I kosztuje więcej o kilka złotych. Po co? Skoro zwykły przelew na podane konto dochodzi w 2-3 dni przy przelewie przez internet. Nawet jeśli dochodziłby tydzień, to zawsze można wpłacić przed czasem, nie?

 

I właśnie dlatego polecam doładowanie robić za pomocą sklepu "Hollex.pl". Bez dodatkowych opłat. Można też płacić kartą płatniczą przez Internet. Doładowanie takie też jest bardzo szybkie, bo następuje jeszcze tego samego dnia (w ciągu ok. godziny, nieraz nawet po niecałych 30 minutach). A wysyłając przelew bankowy, zawsze trzeba te co najmniej dwa dni odczekać, a i nie ma się pewności, czy przelew w ogóle zostanie zaksięgowany. :roll:

Do zwykłych przelewów do "Cyfrowego Domu" nie mam już zaufania z powodów opisanych tutaj wcześniej. Do serwisu "Allegro" również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek rano 07:00 przelew przez internet a dziś o 14:00 zaksięgowany, więc tragedii nie ma, na Allegro nie będę przepłacać, jak kiedyś termin opłat będzie 1 czy 2 dniowy to skorzystam z Hollex.pl 8)

Barti jak są problemy z przelewem to na Forum nc+ od ręki takie coś się załatwi, bez telefonowania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...