Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to sklepy zamazują numery stąd możliwe że są kontrowersje. No i oczywiście że jak się włoży wyłamaną kartę sim nawet do dużej takiej od startera sieci komórkowej i delikatnie włożymy do dekodera to będzie ok, tylko że trzeba znać nr karty, który jest na tej dużej karcie lub na kartce A4 dołączanej wraz ze starterem, tam również jest indywidualny nr konta do wpłat.

PS. Tak serio to rzeczywiście każdy ma indywidualny nr konta? Dlaczego tak?

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyłamanej małej karcie SIM (czarna karta) również jest numer karty, nie ma problemu żeby go zczytać.

 

Jeśli chodzi o same startery, to mam 2 na 2 miesiące (ze sklepu dla idiotów), numery kart zaczynają się od 021, karty są wyłamywane, koperta niebieska z opisem oferty. I karty rzeczywiście są dość wolne (na tyle, na ile sprawdzałem, karty są jeszcze nieaktywne więc może się to jeszcze zmienić w obie strony). Mam też 2 startery z kartami pełnymi, na 1 miesiąc, numery kart zaczynają się od 020 i są wyraźnie szybsze od poprzednich (ale nie tak szybkie jak 020 niebieskie po N-ce), koperty białe, startery najwyraźniej do sprzedaży z tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ułatwienie w prowadzeniu użytkownika prepaid", no dobrze, ale jak wiadomo w przypadku kart od operatorów telefonicznych nie ma takiego problemu. Nie dało by się tego zrobić w ten sam sposób by płacić smsem? Przecież to karta sim.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacenia SMSem nigdy nie będzie, bo operatorzy mają marżę 50% z sms premium. Musieliby udostępnić przedłużenia na 5-10 dni, a na to nigdy się nie zgodzą.

Jedyne czego tak naprawdę brakuje, to jakieś płatności on-line Paypal, albo karta kredytowa. Logujesz się, płacisz i w 5 minut pakiet się aktywuje. Do tego można by ustawić regularne płatności jak jest to zrobione w Spotify.

Jednak tak naprawdę obecne metody płatności są wystarczające, wystarczy pamiętać, by robić regularnie przelewy, a do tego serwisy internetowe banków często pozwalają zdefiniować przelewy wykonywane cykliczne.

 

Co do samej NC+ (ale do CP też się to tyczy), to odnosi się wrażenie że świadczą te usługi jakby im nie zależało. Coraz gorsza treść, coraz więcej reklam, coraz większy dystans technologiczny za internetem. Teraz nawet youtube oferuje porządne 1080p, 4K czy 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mająć karte smart hd+ można oglądać kanały z transponderów dvb-s tych z TNK SD? Których kanałów już nie ma w SD/dvb-s? Mam dekoder SD więc chciałbym wiedzieć co jeszcze mogę na tej karcie obejrzeć.

Napiszę ci po kolei co jest w ofercie smart hd+ na dzień dzisiejszy:

TVP1HD

TVP2HD

TVN HD

Polsat HD

TVN7HD

TV4

TV PULS

TVN24 HD

TVP SERIALE

TVN TURBO HD

TVN STYLE HD

TVN24 BiŚ

TVN METEO ACTIVE

TVP INFO

TVP REGIONALNA

Polsat News 2

Ale kino+ HD

KINO POLSKA

AXN HD

TV6

Stopklatka TV

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

TVP SPORT HD

Orange Sport

Polsat Sport News

nSport+

TVP Rozrywka

TVP Kultura

TVP Polonia

TTV

Planete+HD

Discovery HD

Puls2

TVS

Romance TV

TVP Historia

Focus TV

Travel HD

teleTOON+ HD

Kuchnia+HD

DOMO+HD

MiniMini+HD

Disney Channel HD

TVP ABC

Polsat 2 HD

Polonia1

TELE5

ESKA TV

Polo TV

VIVA Polska

STARS.TV

VOX Music TV

POLO TV

MANGO 24

mango24

TVP1

STREFA ABONENTA nc+

TVP2

TVN

TVN siedem

Polsat

TVN24

Planete+

MiniMini+

nSport+

TVP SPORT

TVN turbo

TVN style

Discovery channel

Al Malakoot

Al Karma TV-ME

Channel one tv

TVR international

TelepadrePio

Siyapatha

CTV AP

Al Fady Tv

Erde und Mensch

Payam e Afgan

Marjaeyat

Khateren

iTV Italia

TPZ Occasional Use

Toheed

992 TV

Free channel

Telemarket for you

Tekemarket

Water Planet

Novela TV

TG ARCHITETTURA

883 TV

Antichita Chiossone

Reteconomy

Eos TV

TVA Vicenza

iTV Italia

Redlight TV Promo

TelepadrePio Xp 158

POWER TV

NTL

POWER TV

Ch 5149

 

To są wszystkie kanały (ustawienia moje) które znalazł dekoder Opticum GLOBO HD XS65. Pamiętam że tych zagranicznych arabskich czy francuskich lub włoskich lub niemieckich było więcej na starym dekoderze SD w ofercie SD. Wydaje mi się że są więc jakieś ograniczenia. Być może jeszcze jest jakieś ustawienie w dekoderze co pozwala wyszukać więcej tego czego i tak się nie ogląda, ale raczej nie bo próbowałem już różnie przeszukiwać. Polecam ten dekoder bo jest tani i dobry, ale jeśli chodzi o poprzedni dekoder SD to tak, śmiało większość tych SD kanałów z oferty smart hd+ odbiera, a przynajmniej odbierał jakieś 2 miesiące temu, ale moim zdaniem nie jest warto płacić wtedy, bo obraz jest sporo gorszy. No ale rozumiem że jak nie ma w telewizorze portu HDMI to też nic się nie zrobi. W ogóle te kanałySD , które się powtarzają HD i SD będą powoli wygaszane w smart hd+, więc to też warto mieć na uwadze. Moim zdaniem więc jeśli się miało wcześniej opłaconą ofertę sd to chyba lepiej przy niej zostać. Plotki chodzą że jakieś zmiany od nowego roku będą w ofercie smart hd+ więc nie wiadomo czy czasem nie wygaszą tych kanałów SD. To jest oferta na kartę nic nie wiadomo.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki chodzą że jakieś zmiany od nowego roku będą w ofercie smart hd+...

No właśnie... dzisiaj wchodząc na stronę https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow zauważyłem, że układ kanałów jest jakiś "rozwalony" i nie mieści się w dotychczasowej ramce. Zaciekawiło mnie to, że wskazano tam m.in. eurosporty, których chyba wcześniej nie było. Być może jest to jakiś zwiastun nowego układu kanałów. Zobaczcie zresztą sami i powiedzcie co o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej plotkować ;) to ja myślę że jednak chociaż te kanały SD, co się powtarzają w HD mogą zostać usunięte, tylko po to by ludzie nie korzystali z oferty smart hd+ na dekoderach SD. Lub chociaż usuną Polsat SD itp. nie TVNowsie by nie było tak atrakcyjnie zostać na dekoderze SD. Cała reszta moim zdaniem zostanie jak było, łącznie z promocją aż do kilku miesięcy przed całkowitym wygaśnięciem oferty telewizji na kartę SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Barti  Tydzień temu kupiłem sobie starter Smart HD+ jest koloru czarnego z logiem nc+ numer zaczyna się od 02117xxxxxx-y  na razie nie aktywowałem jej bo mam  jeszcze aktywną kartę Tnk SD.

 

Dzięki. :)

 

 

No tak, teraz zobaczyłem w necie że są i 2 miesięczne czarne, ale chyba to co wyróżnia te 1 miesięczne to tylko to, że są w całości bez wyłamywanej sim karty. Zakładam że masz właśnie czarną kartę z wyłamywaną sim kartą?

 

W Opolu w jedynym chyba sklepie, gdzie te startery Smart HD+ można jeszcze kupić, są tylko te 2-miesięczne. W marketach z elektroniką tych starterów już chyba nie ma. Szukałem na stronie internetowej marketu "nie dla idiotów", a także Media Expert i RTV-Euro-AGD. I tam ni huhu tych starterów. :? Są tam tylko jakieś zestawy z dekoderem. :/

 

 

Czarne pełne sa szybsze czasy odpowiedzi niż na czarnej wyłamywanej tyle zauwazyłem

 

Ooo, to w takim razie wolałbym taką "niewyłamywaną" kartę. Tyle, że jak mówicie, tego typu karty zawierają tylko startery 1-miesięczne? W Opolu takiego chyba nie dostanę, a nie chcę kupować przez Internet, aby nie dopłacać za przesyłkę.

 

 

Nie mam możliwości wyłamania do sim tej karty ( u mnie). Mało jest dekoderów mających wejście na karty sim w większości dekodery mają standardowe wejście na kartę i na moduł/y

 

Rozumiem, że jednak masz kartę 2-miesięczną, bo wyżej coś takiego przeczytałem. :oops: Rozumiem, że w tym starterze 2-miesięcznym dostałeś kartę "pełną"?

Swoją drogą, obecnie chyba nie ma najmniejszego sensu oferować tych kart w wersji z wyłamywaną "małą" kartą. Tego typu karta stosowana była chyba tylko w jednym z tunerów SD marki Technisat, który to był też sprzedawany w zestawie z kartą "TnK SD" na początku istnienia tej oferty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki duży problem włożyc małą kartę do adaptera po karcie tel. kom. i podkleic tasmą od spodu ?.

Tak samo można zrobic z oryginalną kartą NC+ / SMART HD+ ktora ma możliwosc wyłamania - podkleic tasmą od spodu.

 

Nawet to i lepiej bo nie będzie luzu w czytniku.

 

Poza tym oprocz technisata po tnk sd mały czytnik kart sim jest w kilku modułach CI ktore obsługują Conax

http://www.sklep-tvsat.pl/_NOWOSC__Modul_CI_Diablo_2-77.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to takie karty do smart hd+ kupuje się przez internet. Ja za swoją miesięczną z przesyłką co kupiłem na allegro zapłaciłem 39zł. Czy to jest zła cena? Jak pisano że są i te czarne wyłamywane 2 miesięczne startery to pewnie są. A co do kanałów. Od tego sezonu Liga Mistrzów jest tylko na N+ a jakie mecze są serwowane na kanale nSport+. Ostatnio grała i Barca i Bayern w osobnych meczach a wybrano mecz z Tel-Awiwu z Chelsea. Tak wygląda właśnie atrakcyjność programowa ofert na kartę. Jeśli ktoś tak jak ja interesuje się żużlem to tak samo, wyjątkiem jest już ta końcowa faza, od ćwierćfinałów, wtedy się cieszy że ma się ofertę na kartę ;) Obejrzałbym za to jakiś mniej prestiżowy mecz NBA na żywo, no ale cóż, tylko retransmisje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... dzisiaj wchodząc na stronę https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow zauważyłem, że układ kanałów jest jakiś "rozwalony" i nie mieści się w dotychczasowej ramce. Zaciekawiło mnie to, że wskazano tam m.in. eurosporty, których chyba wcześniej nie było. Być może jest to jakiś zwiastun nowego układu kanałów. Zobaczcie zresztą sami i powiedzcie co o tym sądzicie.

 

Najdziwniejsze jest chyba to, że autorskie kanały tematyczne z plusem (Alekino+, Planete+, itd) zostały umieszczone zarówno w pakiecie podstawowym Smart HD+, jak i w dodatkowym Multi+. :roll: Trudno ufać na 100% tej stronie...

 

Na stronie głównej http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd układ kanałów jest już zupełnie inny... Więc nie wiadomo, której stronie należy ufać bardziej.  :roll:  Na stronie głównej brakuje kanałów TVP ABC i Stopklatka TV, które w rzeczywistości są dostepne w ofercie. Ani na jednej, ani na drugiej stronie nie ma też kanału Muzo TV, który też jest od wielu miesięcy dostępny w ofercie.

 

Wszystkie te nieścisłości na stronach internetowych niestety świadczą o tym, jak bardzo po macoszemu NC+ traktuje ofertę Smart HD+. :( Strony internetowe Smart HD+ przez wiele miesięcy w ogóle nie były aktualizowane (stara lista kanałów, stare logotypy niektórych kanałów), a po niedawnej aktualizacji nadal jest pełno błędów i niezgodności ze stanem rzeczywistym. :-| Nie wierzę, że tak trudno jest zrobić porządek ze swoją stroną internetową. Raczej brak chęci niż możliwości.

 

kto wie czy w 2017 jeszcze będzie, obecnie tak zaniedbali prepaid że czarno to widzę.

 

Czasami też mam takie obawy, że po zniknięciu TNK SD szybko się wezmą za wygaszanie Smart HD+. Ale oby nie, bo mimo wszystko szkoda byłoby tej oferty. Mam nadzieję, że NC+ ma jakiś zysk ze Smart HD+ (niech nawet niewielki) i jednak opłaca się tę ofertę utrzymywać nawet dla niewielkiego zysku.

Edytowane przez Małgolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po tym rozwalonym zestawieniu można się spodziewać, że pakiet podstawowy zrówna się z tym z NC+ na kartę. I pewnie będzie tak jak tam za 24,90 na 1 miesiąc i 19,90 za 3 i więcej. Ciekawe, czy będzie jakiś pakiet dodatkowy, bo ta zmiana może oznaczać kompletne wykoszenie nSport+ i Minimini+ ze Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie płatna telewizja, doładowuje raz w roku okazjonalnie, mam hd ready dvb-t/mpeg-4 lcd z wejściem hdmi, ale mam dekoder sd i póki co nie będe z niego rezygnował. Akurat kanały tvn wogóle mnie nie interesują, bardziej zależałoby mi na tvp sport ze względu na mistrzostwa w piłce ręcznej w styczniu. Więc może dla tej okazji doładuje pakiet smartHD+, skoro będe mógł go obejrzeć w wersji sd/mpeg-2. Wiem obraz wygląda tragicznie w porównaniu co oferuje naziemna, ale liczy sie kontent. No chyba, że warto zainwestować w jakiś tańszy dekoder sat hd do 150zł. Coś wartego uwagi?

Edytowane przez Yoozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to takie karty do smart hd+ kupuje się przez internet. Ja za swoją miesięczną z przesyłką co kupiłem na allegro zapłaciłem 39zł. Czy to jest zła cena?

 

Nie, cena jest całkiem korzystna. Ja jednak wolałbym taką kartę kupić w "normalnym" sklepie, niż przez Internet. Tym bardziej jeszcze na Allegro, do którego kompletnie nie mam zaufania.

 

 

Jak pisano że są i te czarne wyłamywane 2 miesięczne startery to pewnie są.

 

 

Tak na prawdę mi to lotto, czy ta karta będzie z wyłamywaną "małą" kartą, czy też "pełna". Zaskoczyła mnie tylko i jednocześnie zmartwiła informacja podana w niniejszym wątku, że te karty z wyłamywaną "małą" kartą są wolniejsze w działaniu (a więc dekodowaniu kanałów), niż te "pełne" oraz te starsze, niebieskie karty z logo "Telewizji na Kartę"... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...