Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką samą sytuację niestety. Doładowanie kończy mi się 21 grudnia, miałem nadzieję, że do tego czasy ogarną się z tymi pakietami i ewentualnie ujednolicaniem ofert pre-paid.  :/ Jednak wymyśliłem sobie, że przed 21 grudnia doładuję się na jeden miesiąc (niech stracę  :grin:), a od stycznia się zobaczy co dalej robić, w zależności od tego, co zarząd Smart HD wymyśli. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualne doładowanie mojej karty Smart HD+ mam ważne do 29 listopada br. W przyszłym tygodniu doładuję moją kartę na kolejny miesiąc, więc jej ważność wypadnie wówczas też prawie do końca grudnia br.

Co zrobię później, tego jeszcze nie wiem. Bo jeśli promocja z kanałami spod znaku "plusika" dostępnymi obecnie bez dodatkowej opłaty za pakiet Multi+ zakończy się jednak z końcem tego roku i od stycznia kanały te znów będą dostępne tylko w ramach dodatkowego pakietu Multi+ za dodatkową opłatą to wtedy poważnie zastanowię się nad sensem dalszego doładowywania mojej karty Smart HD+. :roll: Bo oprócz tych kanałów, pozostałe (oprócz chyba TVP ABC, czy Puls 2, których i tak nie oglądam) mam dostępne również w ofercie Cyfrowego Polsatu. Więc nadal płacić dodatkowo za doładowywanie karty Smart HD+ wydawać się będzie bez sensu... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo prawdopodobnie tak będzie - od stycznia za pakiet Multi+ ma wejść coś nowego, w czego skład mają wejść kanały z tej opcji plus to co teraz jest dostępne w promocji i może jeszcze kilka nowości - takie plotki od pewnego czasu krążą, ale ile w tym prawdy to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że ja tak po cichu liczyłem na to, że kanały spod znaku "plusika" dostępne aktualnie w promocji bez dodatkowych opłat, zostaną już na stałe w pakiecie podstawowym, a do dodatkowego pakietu Multi+ dołączone zostaną kolejne, nowe kanały, które to będą dostępne za dodatkową opłatą. :roll: No, ale to chyba jest za piękne, aby mogło być prawdziwe... :(:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opłacone do Marca 2016 i liczę że NC+ nadal utrzyma obecną promocję, jak to do wszystko wrzucą do Multi+ to niestety CP tylko będę na prepaid mieć z Familijny HD, trzeba być dobrej myśli bo NC+ jak na razie nic nie planuje, po nowym roku się to wyjaśni, oby korzystnie dla użytkowników Smart HD+.

Edytowane przez irek6311
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kiedyś wspominałem, ja moją kartę Smart HD+ zakupiłem po tym, jak zrezygnowałem z dawnej już CYFRY+ i zostałem abonentem Cyfrowego Polsatu.

Kartę Smart HD+ kupiłem wówczas głównie po to, aby stanowiła mi ona "uzupełnienie" o kanały tematyczne TVN'u w wersji HD, które to wówczas nie były jeszcze dostępne na platformie Cyfrowego Polsatu. Teraz już są, więc jeśli ta promocja z kanałami spod znaku "plusika" w ofercie Smart HD+ się zakończy to wtedy pod znakiem zapytania będzie dla mnie stał sens dalszego doładowywania tej karty Smart HD+. :roll: Ewentualnie raz na kilka miesięcy doładuję sobie tę kartę na miesiąc, aby przypadkiem nc+, vel. Cyfrowy Dom, nie zdezaktywowali mi całkowicie tej karty... Bo jednak, mimo wszystko, chciałbym tę kartę Smart HD+ sobie też zostawić tak "w razie wu", jako swego rodzaju "zabezpieczenie" na wypadek gdyby tak, nie daj Boże, w przyszłości platformy nc+ i Cyfrowy Polsat tak się ze sobą "pożarły", że wycofałyby na wzajem swoje kanały tematyczne z platformy konkurencji... :roll: Jak zapewne niektórzy pamiętają, już kiedyś, wiele lat temu, taki manewr wykonał Cyfrowy Polsat w przypadku platformy CYFRA+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również stoją kartę SHD+ traktuję jako zabezpieczenie na wypadek usunięcia z CP kanałów tematycznych TVN (tu niestety martwi mnie brak TVN Fabuły HD :/) ale traktuję ją czasem jako pewnego rodzaju Multiroom (jeden mecz nagrywam na jednym tunerze, a inny oglądam na drugim; albo na pierwszym nagrywam jakiś ciekawy serial dokumentalny, a na drugim oglądam mecz). Oczywiście głównym celem mojej karty jest danie mi dostępu do kanałów do których nie mam dostępu w CP, dlatego subskrybowanie opcji dodatkowej "Multi+" (lub czegoś co wejdzie w jej miejsce) jest dla mnie jakby obowiązkiem, bo bez tego karta traci jakby połowę swojej wartości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualne doładowanie mojej karty Smart HD+ mam ważne do 29 listopada br. W przyszłym tygodniu doładuję moją kartę na kolejny miesiąc, więc jej ważność wypadnie wówczas też prawie do końca grudnia br.

 

Wpłać ok. 25zł. Nadpłata zostanie rozliczona proporcjonalnie, więc będziesz mieć uprawnienia na początku stycznia i będziesz mógł spokojnie obserwować rozwój sytuacji.

 

Jakichkolwiek informacji w grudniu bym się nie spodziewał. Kanały po prostu zgasną albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłać ok. 25zł. Nadpłata zostanie rozliczona proporcjonalnie, więc będziesz mieć uprawnienia na początku stycznia i będziesz mógł spokojnie obserwować rozwój sytuacji.

 

Takiej kwoty akurat wpłacić nie mogę. Nie przewiduje tego system doładowań, z którego korzystam.

Wiem, że wpłaty można dokonać też na konto bankowe przypisane do karty Smart HD+, ale po tym, jak z tego powodu miałem dawniej niezłe ceregiele to zrezygnowałem z tego sposobu doładowywania mojej karty.

Pod koniec grudnia br., jeśli nadal nic nie będzie wiadomo w kwestii tej aktualnej promocji, po prostu ponownie doładuję moją kartę na kolejny miesiąc (wtedy ważność mojej karty wypadnie gdzieś do końca stycznia 2016 roku) i potem ewentualnie zdecyduję, co dalej.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zwykły przelew internetowy na konto Twojej karty i za kilka dni data na stronie ważności doładowania powinna się zmienić. Ja od lat płacę w ten sposób, czasem z kilku miesięcznymi przerwami, a nawet ponad roczną przerwą gdy miałem abonament CP.

Pamiętaj tylko o tym, że potrzeba 3-5 dni roboczych aż system przetrawi doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z początku tak właśnie robiłem. Wpłacałem odpowiednią kwotę na konto przypisane do mojej karty. Aż do czasu, jak mimo dokonanej wpłaty i upływie aż dwóch tygodni, moja wpłata nadal nie została zaksięgowana. Nie pomogło dzwonienie, tłumaczenie, proszenie itp. I efekt był taki, że aby nie stracić dostępu do oglądanych przeze mnie wtedy kanałów, musiałem iść do APS-u nc+ i tam ponownie doładować moją kartę na okres, za który już wcześniej zapłaciłem robiąc przelew na konto bankowe mojej karty. Dlatego też, od tamtej pory już nie doładowuję mojej karty w ten sposób i raczej nie zamierzam już do tego sposobu wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś, czy przelew wyszedł z banku? Najbezpieczniej jest robić przelewy przez internet, bo sam jesteś odpowiedzialny za wklepanie odpowiednich danych. Tradycyjne przelewy na druczkach przy kasie nie zawsze trafiają tam gdzie powinny, bo ktoś musi wklepać ręcznie dziesiątki takich danych dziennie.

 

Myślę, że wysyłając wiadomość do admina forum nc+ z wyciągiem z banku na którym widnieje przelew na konto TNK, załatwiłbyś sprawę bezproblemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doładowuję tylko przez allegro. Mam sprawdzony sklep i najpierw doładowałem kartę, która była jeszcze starą SD, ale kupiłem nowy dekoder i przeszedłem na smart hd+ z opcją multi+, karta ta była doładowana po bardzo długim czasie, ponad roczną nieważnością doładowania, więc obawiałem się czy będzie ok, ale poszło bez problemu. Teraz kupiłem nową za 39 zł z przesyłką z allegro bo nie chciałem wyłączać na tamtej multi+, bo w sumie może się jeszcze przydać a i jak wiadomo są problemy z dezaktywacją multi+. Kupowałem na allegro ostatnio przedmioty za ponad 200zł przez aplikację i była promocja że od tej kwoty jest kupon obniżający wartość kokejnych zakupów o 20zł przy zakupie przedmiotu za ponad 50zł. Więc doładowałem kartę za ok. 57zł a realnie zapłaciłem ok. 37zł na 3 miesiące i mam ją prawie do końca lutego bez multi+ rzecz jasna. Liczę że jeszcze jakieś kupony będą na allegro. Trzeba jeszcze dodać że doładowanie telewizji na kartę przez allegro jest o ok. 4zł droższe niż tradycyjnie, ale ja jak 2 razy doładowywałem dwie różne karty tak doładowanie i przedłużenie wartości karty nastąpiło w czasie do jednej godziny.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś, czy przelew wyszedł z banku? Najbezpieczniej jest robić przelewy przez internet, bo sam jesteś odpowiedzialny za wklepanie odpowiednich danych. Tradycyjne przelewy na druczkach przy kasie nie zawsze trafiają tam gdzie powinny, bo ktoś musi wklepać ręcznie dziesiątki takich danych dziennie.

 

Ja to już nawet nie pamiętam, co to druczek przelewu i okienko kasowe w banku. :P Od samego początku moich "przygód" z bankowością, moje konto bankowe obsługuję przez Internet. :) Tak więc, również i przelew na konto mojej karty "Smart HD+" robiłem przez Internet. Z początku było OK. Pierwsze kilka doładowań odbywało się poprawnie. Jednak jakiś czas później wystąpił właśnie problem. Mimo wysłania przelewu i odczekania baaardzo długiego czasu, przelew ten nie został przez Cyfrowy Dom zaksięgowany. Dlatego też powiedziałem sobie wtedy, że ostatni raz doładowywałem moją kartę w ten sposób i że od tej pory będę to robił w APS-ie nc+. I tak też przez jakiś czas robiłem. Jednak obecnie doładowanie mojej karty dokonuję za pomocą sklepu internetowego "Hollex" płacąc przy tym moją kartą płatniczą przez Internet. :) Szybko, wygodnie, bez wychodzenia z domu. :) Doładowanie karty następuje wówczas zazwyczaj w ciągu jednej godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podana została informacja o tym, że następuje zmiana zasad doładowywania kart TnK SD: :arrow:https://satkurier.pl/news/122308/zmiana-zasad-doladowan-tnk-sd.html

Od 1 grudnia br. karty TnK SD doładowywać będzie można już tylko za pomocą przelewu na konto bankowe przypisane do karty.

Zasady doładowywania kart Smart HD+ nie ulegają zmianie, tzn. nadal będzie można doładowywać je np. w APS-ach nc+, czy przez Internet, np. w sklepie internetowym "Hollex". Pytanie tylko, jak długo jeszcze... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie nowego, dostępnego obecnie w sprzedaży "startera" Smart HD+:

 

1. Czy karty Smart HD+ czarne, z logo nc+, mają taką samą numerację, jak starsze karty, niebieskie, z logo "Telewizji na Kartę", czyli 02x xxxx yyyy-z?

2. Czy nową kartę Smart HD+ ze "startera" można aktywować też przez Internet (https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow)? Pamiętam, że dawniej były z tym problemy, że np. nie przychodził SMS z kodem potwierdzającym na podany we formularzu aktywacyjnym numer, co skutkowało tym, że nie dało się dokonać aktywacji karty Smart HD+ przez Internet i trzeba to było robić telefonicznie na infolinii. Jak wygląda z tym sprawa obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne są na starcie na miesiąc, ja różnicy w zapisie numeru karty nie mam a wcześniej używałem starą jeszcze z oferty SD, przeszedłem na nią na smart hd+ z opcją multi+, ale kupiłem nową by na niej nie aktywować multi+. Jak po 1 stycznia będzie mizerna oferta programowa bez multi+, to wrócę do poprzedniej, ale póki co nową mam ważną do końca lutego. Normalnie aktywowałem przez stronę internetową. Telefon mam z t-mobile. Piszę to bo czasami, to że sms nie przychodzi może być spowodowane tym u jakiego operatora mamy nr telefonu. Może to też zależeć od modelu telefonu, ja mam smartfon moto g 1 gen. Samą kartę smart hd+ doładowywałem przez allegro u sprawdzonego już sprzedawcy, ceny doładowań mają zawyżone o kilka zł (ok. 4zł ) , ale też najczęściej doładowanie następuje w ciągu godziny od zakupu. Wystarczy podać sprzedającemu nr karty i konta do wpłat i mieć włączony dekoder na TVP1, potem sprawdzić ważność karty na stronie telewizja na kartę. PS. W sumie dziwne jest to że doładowuje się smart hd+ a żeby sprawdzić stan doładowania wchodzi się na stronę zwykłej telewizji na kartę, no chyba że można inaczej, ale ja nic o tym nie wiem.

PS2. Te czarne karty są w całości, nie można z nich wyłamywać kart do sim karty, ale czy w tych nowych dekoderach do oferty HD są jeszcze wejścia na małe karty?

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz zobaczyłem w necie że są i 2 miesięczne czarne, ale chyba to co wyróżnia te 1 miesięczne to tylko to, że są w całości bez wyłamywanej sim karty. Zakładam że masz właśnie czarną kartę z wyłamywaną sim kartą?

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz zobaczyłem w necie że są i 2 miesięczne czarne, ale chyba to co wyróżnia te 1 miesięczne to tylko to, że są w całości bez wyłamywanej sim karty. Zakładam że masz właśnie czarną kartę z wyłamywaną sim kartą?

 

Nie mam możliwości wyłamania do sim tej karty ( u mnie). Mało jest dekoderów mających wejście na karty sim w większości dekodery mają standardowe wejście na kartę i na moduł/y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...