Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jestem kolejny, który postanowił pożegnać się z nc+. Dzisiaj wyłączyli mi sygnał.

Przegięli pałę już w grudniu kiedy jednego dnia dzwonili 6 razy (w trakcie dnia 3 razy w odstępach co 20 minut i po po południu tak samo). Jutro jadę oddać dekoder i będę wolnym człowiekiem. Bez telewizji też da się żyć :)

Pozdrowienia dla forumowiczów.

Edytowane przez Mr. Orbita
To jest oferta? No chyba nie bardzo - zły wątek, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rozwiązałem umowę i odłączyłem dekoder. Zapodziałem gdzieś zasilacz i pilot i nie mogę ich znaleźć. Ile dokładnie wynosi kara za brak pilota i zasilacza? Czy kara naliczana jest w APSie i tam od razu płacę, czy może NC+ nalicza karę i płacę przelewem?

Edytowane przez Barti
W związku z tym, że opisana w poście sprawa ma związek z rezygnacją z usług platformy nc+, przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Czy jak kanał zmienia profil lub zakańcza nadawanie, a jest kanał gwarantowany w umowie to czy można zerwać umowę bez kary?

 

Pozdrawiam, ksiaze351.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, jak kanał zmieniał się na inny, o innej tematyce to też mogłem wypowiedzieć umowę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wakacjami będzie taka możliwość. Trzeba czekać.

Jeżeli masz na myśli Muzo.tv, to nic bardziej mylnego, gdyż stacja nadal pozostanie kanałem muzycznym, tylko przejdzie rebranding na Polsat Music. Także u żadnego operatora nie będzie możliwości bezkarnego rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli Muzo.tv, to nic bardziej mylnego, gdyż stacja nadal pozostanie kanałem muzycznym, tylko przejdzie rebranding na Polsat Music. Także u żadnego operatora nie będzie możliwości bezkarnego rozwiązania umowy.

 

No, nie wiem. Wyczytałem, że ten kanał zakańcza nadawanie, a w niego wchodzi inny kanał. To jest zmiana warunków w umowie.

Ja tak miałem z innym kanałem miałem sportowym kanałem ogólnym zakończyli go a w zamian dostałem sporty walki i się pozbyłem operatora.

Edytowane przez ksiaze351
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Czy jest możliwośc wcześniejszego zakończenia umowy bez ponoszenia konsekwencji finansowych?Sytuacja jest taka:nowy budynek,brak w gniazdku sygnału sat. i brak zgody na instalację anteny satalitarnej.Uzasadnienie bo państwo czytali umowę ,bo elewacja ma gwarancję i zostanie zaburzony ład architektoniczny,a spółdzielnia ma podpisane umowy z Orange. UPC (mimo zapewnień przy odbiorze mieszkania ze strony przedstawieciela ,że instalacja sat.jest a tu mały zonk, w gniazdku tylko naziemna).Jest jakiś sposób na rozwiązaniw tej sprawy?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Allonso

Tak jak Kolega wyżej napisał, możesz rozwiązać umowę ale poniesiesz koszty zapłaty kary umownej, możesz ewentualnie walczyć z zarządem wspólnoty/spółdzielni mieszkaniowej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwośc wcześniejszego zakończenia umowy bez ponoszenia konsekwencji finansowych?Sytuacja jest taka:nowy budynek,brak w gniazdku sygnału sat. i brak zgody na instalację anteny satalitarnej.Uzasadnienie bo państwo czytali umowę ,bo elewacja ma gwarancję i zostanie zaburzony ład architektoniczny,a spółdzielnia ma podpisane umowy z Orange. UPC (mimo zapewnień przy odbiorze mieszkania ze strony przedstawieciela ,że instalacja sat.jest a tu mały zonk, w gniazdku tylko naziemna).Jest jakiś sposób na rozwiązaniw tej sprawy?

 

Administracja i Wspólnota mogą mówić co chcą

http://teletechnika.org.pl/nowe-rozporzadzenie-o-budynkowych-instalacjach-telekomunikacyjnych/

http://www.muratorplus.pl/biznes/prawo/obowiazkiem-dewelopera-jest-umozliwienie-dostepu-do-internetu-i-telewizji-satelitarnej-kablowej-i-na_83960.html

 

Masz mieć dostępny sygnał satelitarny w domu, albo właściciel nieruchomości lub Administrator w jego imieniu, ma Ci wskazać miejsce i warunki do instalacji anteny, wszystko w temacie. Nikt nie ma prawa Ciebie zmuszać do korzystania z usług jedynych „słusznych” operatorów.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Allonso

Wszystko to prawda ale

 

"W każdym nowym budynku wielorodzinnym, który otrzymał pozwolenie na budowę po 23 lutego 2013 roku, obowiązują przepisy prawne nakładające na dewelopera obowiązek wykonania łączy teletechnicznych zapewniających mieszkańcom dostęp do internetu i telewizji bez względu na technologię stosowaną przez dostawcę tych usług"

 

Jeśli budynek otrzymał pozwolenie na budowę przed 23 lutego 2013 to niestety spółdzielnia nie ma takiego obowiązku :sad:

Edytowane przez Allonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Decyzja dot.pozwolenia na budowę jest z 13.03.2013 r.

Urzędniczka powoływała się na zapis umowy odbioru mieszkania i faktycznie wymienieni są inni operatorzy.Szkoda tylko że przedsawiciel spółdzielni wprowadził mnie w błąd gdy zapytałem czy mogę odbierać telewizję drogą satelitarną.Dziwne gniazdko z wejściem sat a tu tylko naziemna...Kable są co najmniej 3 a instalator stwierdził brak sygnału.Talerz przymocowany jest do masztu antenowego.

Zostaje tylko już albo zprezentować Rodzicom telewizję albo cesja.Kurcze a umowa na niezłych warunkach do marca 2018.UPC czy Orange światłowód trzeba będzie coś wybrać jednak to już nie to samo...od nowa jako klient z ulicy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...