Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez jaj, zastanów się co piszesz...

Zachowujesz się tak jakbyśmy mieli wybór oglądać te same kanały na kilku platformach..., a nie mamy. Chcesz C+, bierzesz nc+, a nie patrzysz, czy możesz obejrzeć coś na własnym czy ich dekoderze...

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden pilot na dedykowanym sprzęcie od NC+ :) Da się, [beep] argument tak samo jak porównywanie usług płatnej TV do internetu i telefonii komórkowej, małe dramaty widzę niektórzy przeżywają. Taki trend teraz, że liczy się jedyna słuszna opcja, coraz mniej mozliwości wyboru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wracamy do podziału na pasjonatów i zwykłych oglądaczy. Dla pasjonata własny tuner (zwłaszcza na E2) to sama przyjemność, wolnosć i zabawa, której zwykły oglądacz nie jest w stanie zrozumieć. I na odwrót. Pasjonat nie jest w stanie wyobrazić sobie używania przeciętnego, wykastrowanego, z licznymi ograniczeniami tunera operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, zastanów się co piszesz...

Zachowujesz się tak jakbyśmy mieli wybór oglądać te same kanały na kilku platformach..., a nie mamy. Chcesz C+, bierzesz nc+, a nie patrzysz, czy możesz obejrzeć coś na własnym czy ich dekoderze...

 

Ja akurat na to patrzę. Te właśnie "zawirowania" w nc+ związane z odbiorem tej platformy na swoim niezależnym sprzęcie były głównym powodem tego, że w czasie fuzji CYFRY+ i n'ki "podziękowałem" za dalszą współpracę (byłem wówczas abonentem CYFRY+) i zmigrowałem do... Cyfrowego Polsatu. :D Na korzystanie z jedynego słusznego dekodera dedykowanego danej platformy nie zgodzę się nigdy!

Stacja CANAL+ akurat mnie wtedy nie interesowała, ale gdyby nawet było inaczej to i tak wówczas w nc+ bym nie pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego po co Ci w ogóle płatna TV. Widać chyba po to by była.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko przykład. Może to być i inna płatna TV, która jet na wyłączność, czy też coś, co obejrzysz tylko u nich. Po to się bierze płatną TV (w moim przypadku tylko sport), resztę mam wcześniej bez łaski jakiegokolwiek operatora TV na świecie.

Edytowane przez umek
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt. We Francji dalej są karty 0100 w sprzętach własnych. Nie ma tylko UHD. Kto miał sprzęt od operatora, skończył z Viacess. Reszta ma licznik i 0100.


Dalej śmiga, ba z Holandią też nie ma problemu. A zapis ten panowie muszą się zabezpieczyć, bo klienta trzeba zastraszyć. Oby wyszły szybciej leki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po co cały ten lament. Mam dekoder od NC+ i dla mnie on jest wystarczający. Chce 4K odpalam sprzęt inny  niż te wasze dekodery Vu(fu) czy jakos tam i sobie oglądam co chcę. ;) Dekodery od operatora są poblokowany, to jest najgorsze :/ . Taki poczciwy turbo za czasów N(ki) umożliwiał oglądanie kanałów N przez konsole PS3.

Czy jakiś dekoder na wolnym rynku takie cuda umożliwia? Chętnie bym na PS4 pooglądał kanały NC+....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się było na forum że dane punkty ileś tam procent podpisuje umów na abonentów mieszkajacych za granicą.I to nie jest żaden problem.A co jest w regulaminie?Edit za przyzwoleniem operatora oczywiście.

 

Ja czytałem też u UFO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy :) po co się spierasz :) niech ludzie myślą swoje że jest to niemożliwe itd. a jak jest w realiach :) Ci co mają (oglądać oglądają) wiedzieć wiedzą a reszta śpi spokojniej (myśląc że nie oglądają) wiedząc swoje i tak ma być :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na mecze Premier League nie wziął się znikąd... Gdyby dekoderów z Cameleonami nie było w Anglii, to żadnych problemów by nie było... Nc+ ten cały proceder pasował do czasu, kiedy użytkownicy nielegalnie wywożonych dekoderów płacili wysokie rachunki, a wpadek nie było. Dla nas to też nie było takie złe, bo dzięki tym, którzy płacą więcej ktoś może płacić mniej... Teraz nc+ nie stać na licytacje o drogie prawa więc postanowili uszczelnić system, dzięki czemu słynni "dystrybutorzy kontentu" spojrzą na nich łaskawszym okiem i nie oskubią z ostatniego euro. Będzie więcej kombinowania  z omijaniem zabezpieczeń więc pirackie usługi podrożeją i staną się mniej powszechne, dzięki czemu część klientów łaskawszym okiem spojrzy na legalną ofertę. Pewnie narażę się niektórym, ale dla nc+ uszczelnienie systemu to jedyna deska ratunku. Fanatyków z własnym wypasionym sprzętem jest stosunkowo niewielu, większość i tak weźmie nowy sprzęt w dzierżawę, i nc+ będzie kosić kasę na multiroomach, dekoderach z nagrywarką itd. Cała akcja z wymianami i tak  im się opłaci po pewnym czasie, dla własnego dobra powinni ją zrobić już dawno. Cameleony i tak długo funkcjonowały...

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Cameleony w Anglii.. Wyjaśnij czym się różni pokazywanie meczy w knajpach na Wyspach przy pomocy Cameleona od dedykowanego dekodera nc+. Obraz wyświetlany na ekranie telewizora jest ten sam. Jak nie będzie Cameleonów to już nikt nie będzie mógł od strony technicznej pokazać meczu na Wyspach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...