Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podczas rozmowy z konsultantem w celu przedłużenia umowy (pozdrawiam Pana, który wiedział o czym piszemy na satkurierze w tym temacie ;)) zostałem zapewniony, że mój multiroom (2 Cameleony) będą działać do końca trwania mojej umowy (11.2019) na moim własnym sprzęcie. Oficjalnie do tej pory posiadałem 2x Sagemcom DSI 83, jeden z nich został wymieniony na Wifibox+. Pożyjemy, zobaczymy ;)

Do mnie dzwonią jak opętani ostatnio, i za każdym razem mówię "nie planuję przedłużać umowy, bo możecie mi Państwo w niedługim czasie uniemożliwić odbiór na własnym dekoderze". Jeszcze nikt nie próbował mnie zapewnić, że tak się nie stanie. A nawet gdyby, to te ich zapewnienia raczej niewiele znaczą, w umowie tego nie będzie czarno na białym na 1000%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RelaXXX nie jest dostępny. Co do France - gdzieś tu była opisana sytuacja, że ktoś z Caymanem uparł się i wziął France to wymieniono mu kartę na Cameleona... ale podobno pracują, aby do France dodać CAID 1884, także nie wiadomo ile ten patent podziała.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red. czy naprawdę musisz na wszystkich forach pytać o to samo, pomimo że już dawno udzielono Ci odpowiedzi i to na oficjalnym forum platformy? To nie działa tak że może ktoś Ci odpowie że dostaniesz i wtedy dostaniesz. Nie dostaniesz karty Cameleon, nie są już w obiegu, obecnie nawet zastępcze wydają Cayman z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta kosztuje 500zł na 12 miesięcy pakietu Comfort+ i mam w nosie NC+ i ich dekodery chcę ich ofertę na własnym dekoderze. Czyli karty działają i są na umowach. 

 

Jest takie zamieszanie wokół tych kart może celowe, bo niektórzy piszą że nie wyłączą jeszcze długo, a niektórzy piszą że wyłączą już w Listopadzie pogubić się można. Sklep zapewnia że ma umowy z NC+ i nic nie wiadomo na ten temat by wyłączali Cameleony. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kiedyś w końcu wymienią, bo wiecznie karty Cameleon nie będą działać.

Czym tak się stresujące, panowie?

Jeśli dostaniemy dobrej jakości moduły CI+ jako zestaw multiroom to śmiało można te karty wymieniać.

Tunerów nc+ nie chcę widzieć na oczy!

Co masz na myśli pisząc „jeśli dostaniemy dobrej jakości moduły CI+ jako zestaw multiroom”?

Jestem użytkownikiem modułu CI+ od nc+ i muszę przyznać, że wszystko dobrze śmiga wraz z TV.

Ciekawy jestem tylko, czy nadadzą uprawnienia pod te właśnie moduły CI+ wprowadzając w listopadzie kanał UHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...