Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie wydawane moduly CP też są bodajże bez Legacy w tym roku było doposażenie

nc+ od kilku lat ma moduly w ofercie MIX z której mozna migrowac na abonament a od conajmniej 2 lat normalne moduly w ofercie abonamentowej, pełno jest ich na wystawach na "wysepkach"

Edytowane przez Mr. Orbita
Przyznaję ostrzeżenie - wprowadzasz zamieszanie, nie pierwszy raz zresztą. Pisz jak coś wiesz, a nie jak Ci się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda zawsze leży gdzieś po środku.

Przyszłość rysuje się taka:

Dostawcy treści jak kto lubi "kontentu" wywierają presję na nadawców - platformy.

Żeby jak najbardziej zabezpieczać bo dzięku temu będzie dla nadawców - platform taniej.

 

Nie wazny jest klient bo to biznes i pieniądze wchodzą w grę i nie ma zlituj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasialiście panikę. Oddałem bez problemu samego Sagema, karta kameleon mi została. Pani w punkcie stwierdziła, że nic nie blokują. Więc nie wiem, gdzie leży prawda...

Prawda jest taka, że jak ktoś na górze zauważy, że ta Pani tak działa to Ona lub jej szef dostanie karę za działanie na niekorzyść ITI.

 

Oczywiście to nie jest problem abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 90% ma nakaz (zabronione przyjmowanie)

wrzuć scan tylko nie dokonca wiem czego

 

nie widziałeś w watku z multiroomem jakie szczegółowe instrukcje dostają z Warszawy z centrali co mają robić? każde niedostosowanie się jest karane dość sowicie

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Multiroom masz rację. Pozostałe przypadki to forumowe bajanie. Można oddać dekoder i zatrzymać sobie samego kameleona.

 

Jutro się przejdę z dekoderem ojca i zrobię ten sam manewr w 3cim punkcie. Uważam, że trochę wyprzedzacie fakty. Nic nie blokują, za wyjątkiem multiroom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 90% ma nakaz (zabronione przyjmowanie)

wrzuć scan tylko nie dokonca wiem czego

 

nie widziałeś w watku z multiroomem jakie szczegółowe instrukcje dostają z Warszawy z centrali co mają robić? każde niedostosowanie się jest karane dość sowicie

Jak to 90%? A w 10% nie ma?

 

Sam specjalnie pójdę ze swoim złomem i zobaczymy co zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy piszecie bo sam prowadzę punkt i 3 inne zaprzyjaźnione nie mają żadnych 'blokad' związanych z koniecznościa nieprzyjmowania dekodera z MR. Można oddawać dekoder bo komunikatu żadnego w sieci nie ma. Wszystkie punktu to Salony, wyspy i boxy które na rynku działają od 12 lat, także wychodzi że musimy być w tych 10%  :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...