Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że to akuratnie obchodzi NC+.

Dostaniesz propozycję nie do odrzucenia żeby używać sparowanych kart z dekoderami i łączeniem w sieć. Taka propozycja padnie przy przedłużaniu umowy. Jak nie to do widzenia i co zrobisz ?

 

Zawsze możesz skorzystać z adapterów PLC żeby nie kłaść dodatkowych kabli lan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezeli szrot jest ich to mogą proponować jeszcze jeden dekoder ponieważ masz dwie karty. A później wymiana kart tylko nie wiadomo kiedy.

Nie, ten szrot jest bezzwrotny / na wlasnosc. Nie dzierzawiony inaczej mowiac. On jest jeszcze z czasow Cyfry+, bo jest logo (inaczej mowiac z odzysku). Dzierzawionego nikt z mojej rodziny nigdy by nie wzial, bo juz kazdemu wytlumaczylem, ze to bez sensu.

 

Nie beda mnie zmuszac do jakiegos spinania po LANie itp. dziwactw - ma byc normalnie albo w ogole. Nie bede kabli ciagal. Przynajmniej do konca umowy, bo w umowie nic nie bylo o takiej mozliwosci - Multiroom na starych zasadach.

 

Przy przedluzaniu albo tak jak bylo, albo nara.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomaszzz :może mieć ,ale również dobrze może być winny tuner .Dzielisz kartę?

@Umkwatata: to nie przyjmuj ich sprzętu nikt Cię nie zmusi, ale przeanalizuj swoją umowę zanim wpadniesz na pomysł wypowiedzenia umowy

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam czekać na to co wyjdzie władzom nc+ z tego dzielenia sygnału. A po 1 października kto ma swój dek może się podzielić tu na forum czy działa czy nie.

Po paru dniach października będziemy mądrzejsi.

Ja mam nadzieję, że nawet jak na segemach nie będzie działało to przynajmniej ferdki czy np.opticum HD X310 ogarną temat. Wszystko byle nie kable czy wifi, a przy okazji swój tuner=swoja lista kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jak w opisie .Z nagraniem trzech programów myślałem ,że to OSCAM mi się wysypał ,ale do picu (nie dziele karty) zrobiłem test i podzieliłem kartę .VU+ ZERO był serwerem ,a HD-BOX klientem i to działało .Problem był przy próbie nagrywania programu wtedy karta sie wysypała na jakieś 15-30 sekund i dostawała takie czkawki.

Karta z licznikiem dwóch kanałów tak się będzie zachowywać . Co ciekawe mój kupel też ma NC+ i camela i licznika nie ma .Prawdo podobnie robią testy na grupie kart ( chyba :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za dużo powydawali ludziom tych Dsi87 i Dsi83 żeby je teraz w jednym dniu wszystkie wysypać. Niezły ruch by się zrobił w zgłaszaniu awarii. Może nie będzie tak źle i jeżeli to włączą to w postaci akceptowalnej przy normalnym użytkowaniu. Nie wierze w to, że jutro bez uprzedzenia każdemu Sagemcomy zaczną rwać, na zasadzie jak ktoś się zgłosi to nowa karta. Tak to mogliby się bawić stopniowo, partiami a nie ze wszystkimi abonentami na raz. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Camelona i Sagema DSI87 zaczynają ci rwać kanały - zapraszamy do punktu po wymianę karty.

 

Tym sposobem wymienią dużą partię Cameleonów - zostaną nieliczni ci co odbierają na swoich dekoderach.

 

 

Tych z Pacemi i Philipsami też zaproszą na darmową wymianę kart i dekoderów ;)

 

Policzą - przekalkulują i w zależności jak im wyjdzie to spiszą tych klientów na straty ;) lub przy przedłużaniu umowy dostaniesz propozycję nie do odrzucenia jeśli będziesz chciał pozostać w NC+ ( wymiana kart i dekoderów gratis )

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Camelona i Sagema DSI87 zaczynają ci rwać kanały - zapraszamy do punktu po wymianę karty.

 

Tym sposobem wymienią dużą partię Cameleonów - zostaną nieliczni ci co odbierają na swoich dekoderach.

 

 

Tych z Pacemi i Philipsami też zaproszą na darmową wymianę kart i dekoderów ;)

 

Policzą - przekalkulują i w zależności jak im wyjdzie to spiszą tych klientów na straty ;) lub przy przedłużaniu umowy dostaniesz propozycję nie do odrzucenia jeśli będziesz chciał pozostać w NC+ ( wymiana kart i dekoderów gratis )

Ale mi tnie na Fergusonie - na tamtym szrocie od nich nie ogladam, napisalem, ze to inni domownicy tam ogladaja. Tylko to zauwazylem, tam jak przegladalem to nic nie tnie.

NIby z jakiej paki w ogole mialoby ciac na Cameleonie w Arivie 120? Przeciez musieli by to specjalnie mi jakos robic, skoro innym ludziom na Cameleonach we wlasnym sprzecie dziala bezproblemowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie bo czytam i czytał i szczerze już zgłupiałem

 

Mam multirum i teraz

 

na 1 karcie 2 dekodery HD: Pace PVR i Fergusona 102

 

na 2 karcie 3 tv ze starymi dekoiderami SD

 

Mam jeszcze od nc sagemcoma HD ale nie działa on ze splitterem

 

Jak to jest z tymi licznikami

 

Czytam, że na 2 dekodery nie będzie problemu ale jak to jest z tym licznikiem, jak wsadze narazie pod jedna karte tylko sagemcoma bez splittera to co - załążą licznik = 1 i potem jak bede dokupował dekodery HD to będzie problem na tej karcie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie licznik na 2 to rozdzielisz uprawnienia tylko na 2. Czyli w Twoim przypadku tylko Pejs bez ferdka i na drugiej karcie 2 deki SD. Jeśli będzie Ci na Sagemku cieło i to zgłosisz to będą kazali kartę wymienić na nowego Caymana. Wtedy zapomnij o spliterze.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj

 

jak bedzie licznik na 2 czyli z 1 karty na 2 dekodery czyli przy 2 kartach - 4 dekodery - dobrze rozumiem

 

 

sagemcom z tego co pamietam nie działał na splitterze wiec go nie używam (teraz na awarie gdy już nie ma SD go użyje - karta w dekoderze)

 

Chciałbym

na 1 karcie Pace PVR i Ferguson

na 2 karcie dwa jakies nowe dekodery HD

 

Obskoczy to tak jak myśle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...