Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

Jakie masz dekodery? Dekodery enigmą2 mogą  jeszcze posłużyć i można dalej oglądać 

 

Dekodery mam budżetowe i bardzo leciwe, choć na moje potrzeby tylko oglądania bez nagrywania były ok. 1 Ferguson Ariva 200 i dwa tanie Opticumy. Pierwotnie były 3 Arivy, ale 2 wyzionęły ducha, więc zastąpiłem je byle czym, czytaj Opticumem. Na razie te parę kanałów, które mi świeci jako zakodowane nie robi mi żadnej różnicy, bo i tak tego nikt w domu nie oglądał, a poza tym mam to chyba na naziemnej, jakbym się chciał katować tam pokazywaną treścią. Niemniej jestem wręcz przekonany, że operator sięgnie dalej i zacznie ciąć dla mnie treści ważne. Ich [beep]kie prawo, tak jak moim możliwość podziękowania im za kilkunastoletnią współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2020 o 00:28, pawelkrak napisał:

Dzięki koledze "PawełTSW" karta śmiga w VUZero. - życzliwość i dobre chęci - Dziękuję !!

 

Podziała Ci z 3 miesiące i co dalej? Podobno system nagra będzie w unique i będzie problem z kluczami... Ja już zrezygnowałem z 1813, bo i tak potem będzie po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Justify11 napisał:

Podobno system nagra będzie w unique i będzie problem z kluczami... Ja już zrezygnowałem z 1813, bo i tak potem będzie po ptokach.

Zamiast chodzić do wróżki i wierzyć w jakieś przepowiednie z kosmosu, to sam zacznij realnie myśleć, lepiej na tym wyjdziesz. ;) Zawsze kierujesz się tym co ktoś powie i tak robisz? :D

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2020 o 13:46, meckbar napisał:

Niby jest bez dodatkowych opłat, ale system „błędnie nalicza czynsz 10,- zł.”

Podejrzane jest, że ten błąd występuje niemal u wszystkich, którzy wzięli moduł. Być może liczą na to, że cześć abonentów się nie zorientuje i będą ich doić. 
Ciekawą wersję usłyszałem od „kompetentnego” konsultanta z infolinii - według niego podpisałem zgodę na czynsz pobierając moduł w lokalnym punkcie. Kiedy poinformowałem go uprzejmie, że podpisałem jedynie zdanie karty i odbiór nowej z modułem oraz poprosiłem o przedstawienie mi jakiegokolwiek podpisanego przeze mnie zobowiązania to kazał składać reklamację. Reklamację uznali i opłata została anulowana. 
Oni naprawdę mają ludzi za głupich. 

Dzisiaj byłem w APS-e w kwestii wymiany gołego Camela na moduł (drugi Camel zostaje w PACE). Oczywiście odpowiedź - nie da się. Po powołaniu się na doświadczenia kolegów i kontakt z infolinią wsparcia okazało się, że można w ramach "reklamacyjnego wydania dekodera" ale za 10 zł... tak twierdzi infolinia... Podziękowałem, idę walczyć do innego APS-u. Jak oni lubią ludzi dręczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tail# napisał:

Zamiast chodzić do wróżki i wierzyć w jakieś przepowiednie z kosmosu, to sam zacznij realnie myśleć, lepiej na tym wyjdziesz. ;) Zawsze kierujesz się tym co ktoś powie i tak robisz?

 

Dobrze piszesz, chyba jednak zaryzykuję ;)

 

Godzinę temu, lamuerte napisał:

Jak już to, że jest taka możliwość, a nie, że tak będzie. Bo kto, poza operatorem, może to wiedzieć.

 

Info mam od pewnego gościa, że technicy z nc+ tak mu mówili.

 

I od razu piszę, że nie chce nikogo straszyć tylko powiadamiam, bo jak ma ktoś tracić kase na dekodery czy tam czytniki phoenixy, a potem za kilka miesięcy widzieć ciemność, to można sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oni tego chcą? Żeby ludzie sobie pokupowali sprzęt, nakradli się sygnału a potem cyk ciemność i tak się odpłacą ludziom z linijkami? 

Ludzie kupują po kilka dekoderów dla szwagra i rodziny i linijki po 20 zl na rok i cieszą się jak szczerbaty na sucharki, to w sumie dopiero by im się odegrali za to. 

Dekodery dopiero co kupione do kosza, ciemność, kasa wydana i to by było piękne :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kto ma chociaż trochę pojęcia nie kupuje takiego sprzętu tylko i wyłącznie ze względu na cameleona, bo wiadomo że to loteria ale jak ktoś ma inne karty np. tnk, tivusat, skylink i to co zrobi operator z camelonem niespecjalnie go obchodzi.

Edytowane przez tail#
A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak nikt na tym nie traci, to można sie przestawiać na nagre, ale chociaż jak piszesz tail#, to szkoda się tym kierować co inni piszą, może podziała to jeszcze z rok, dwa, kto wie...

 

PawelTSW@: Ci co byli cwani, to nawet na caymanach jadą na własnym sprzęcie, bo się dało wcześniej, ale już brakło kluczyków.

Edytowane przez Justify11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem warto zainwestować w lepszy dekoder z E2 nawet pod Cameleona, jeśli ktoś nienawidzi sprzętu od operatora. Jeśli będą zmiany, to zawsze Camela można zamienić na moduł CI+. Lepszy tuner z E2 to nie tylko oferta C+. Ten sprzęt daje większe możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszenie o kuńcu ogladania na własnym sprzęcie jest od miesiąca jak nie lat?Gdybym tego słuchał nigdy bym ne kupił Vu  Ultimo 4K.A tak były to bardzo dobrze wydane 2 tys. zł. Jak nie Camel to Cayman a są jeszcze i moduły lub konkurencja gdzie można pokombinować. Nie wspominając o zagranicznych ofertach gdzie w cenie Superpremium 4K można mieć praktcznie full oferte na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, czerstwy napisał:

Straszenie o kuńcu ogladania na własnym sprzęcie jest od miesiąca jak nie lat?Gdybym tego słuchał nigdy bym ne kupił Vu  Ultimo 4K.A tak były to bardzo dobrze wydane 2 tys. zł. Jak nie Camel to Cayman a są jeszcze i moduły lub konkurencja gdzie można pokombinować. Nie wspominając o zagranicznych ofertach gdzie w cenie Superpremium 4K można mieć praktcznie full oferte na rok.

Jeśli ktoś kupuje ofertę tv tylko żeby obejrzeć trochę tv to dekoder za 2000 mija się z celem. 

Tym bardziej śmieszą mnie osoby które kłócą się o niższy abonament o 2,50 (olaboga) lub o 5 zł, a kupuje dekoder za gruby hajs. 

 

Idzie się wtedy po ultrabox i ma się spokój. 

 

 

Chyba kolejne kanały z 6A, 

 

HBO3 

HGTV 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się targuje i to mocno bo nie mam zamiaru płacić więcej niż inni? A na sprzęt związany z ogladaniem porzez ostatnie powiedzmy 2 lata wydałem z 10tys.zł.Mnie stać na abonamet droższy ale nie stać mnie na takie traktowanie. Nie mam zamiaru płacić więcej niż inni bo taki ma kaprys konsultant po drugiej stronie słuchawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, PawelTSW napisał:

Kolejne kanały w 6A 

 

 

BBC CBeebies -- 6A

BBC Brit --> 6A

History HD --> 6A
Polsat Seriale -+> 6A

 

 



 

Uuuuuu no to poszły konie po betonie i do końca sierpnia pożegnamy SECA - R.I.P ??

@czerstwy Po co kupować sprzęt którego nie potrafi się nawet podstawowej obsługi?
Kupywałem w 2015 r DUO2 z myślą o wypasionym tunerze do mojej paraboli 180 cm na full orbitę + nc + a nie do zabawy w podmianki oscama , jeśli to dla ciebie podstawowa obsługa to gratuluję poczucia humoru.?Spokojnie, potrafię się zalogować do open webif i oscama przez /#8888 ale ta podmianka to nie mogłem tego znależć na tamtym forum.Jeden pisze żę to w tym własnie usr/bin , tak zrobiłem i nic , może to nie właściwy ich oscam pod ten procek Broadcom BCM7425B2.Muszę poszukać, to kupę czasu zabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...