Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, meckbar napisał:

Myślę, że pozbawienie niektórych abonentów możliwości korzystania ze splitera dla kart cameleon przyczyniło się do lekkiego wzrostu zainteresowania ofertą, ale to tylko moja opinia. 

Dziękuję koledzy za wyjaśnienie. Podpieram sie Smartem podczas nagrywania przy użyciu Cameleona w module. Bez tego nic bym wtedy nie obejrzał. Sprawdzę tylko czy splitter przenosi wszystkie programy z pakietu, ale raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meckbar napisał:

Teoretycznie oferta „SmartHD” zostanie jakiś czas na rynku bo karty od jej wprowadzenia były sprzedawane bez sprzętu operatora i do korzystania wystarczał tuner/moduł CI zgodny z conax. 
Chcąc wycofać ofertę z rynku mogą (podobnie jak kiedyś z TNK SD) wyznaczyć termin jej wygaśnięcia. Biorąc pod uwagę, że karty mogą być opłacane na 12 miesięcy, można zakładać, iż wycofanie nieparowanych kart conax zajmie co najmniej rok. W innym przypadku musieliby zwracać pieniądze za niewykorzystany okres przed płacony. 
Czy i ewentualnie kiedy to nastąpi zależy według mnie od tego, jaki zysk generuje obecnie oferta.

 

 

W praktyce zaś ofertę Conax prepaid na doładowanie przedłużyli do 30.06.2022 roku.

Jak wczoraj doładowywałem na miesiąc Domowy HD+ ( 24,99 zł w ofercie Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD ) taką datę ważności oferty miałem.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Emil33 napisał:

@czerstwy Dziękuję za troskę i chęć pomocy, jednak już poradziłem sobie z problemem wcześniej. Wiadomo że szczegółowych informacji należy szukać gdzie indziej.?

Zaznaczyłem jedynie fakt, że wielu piszących na tym forum zrezygnowało z własnego sprzętu.

Jedyne co wiadomo to że trzeba czytać ze zrozumieniem wątek. Informacje co i jak są w wątku.Jak ktoś ma problemy z czytaniem czegoś więcej niż własne posty to nigdzie pomocy nie znajdzie. @tweed77 a ekspert twierdzi że do końca roku i ciemno na ekranie?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, giecik napisał:

Jak przestanie latac u chinczykow za grosze to uznam ze cos poprawili. Poki co dopiekli tylko tym co kombinowali najmniej. Zreszta czytalem juz gdzies kiedys ze chinczycy maja to rozpracowane od a do z i coraz bardziej w to wierze
 

Jak przestaną latać linijki za grosze to zostanie IPTV za np. 20 eurosów/rok co dalej jest mega tanio w poröwnaniu do cen PC+.

Ale linijki jeszcze zostaną sporo czasu i nic tu nie pomoże cwaniakowanie pewnego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

Niedługo abonenci mają dostać info o wymianie sprzętu. 

 

I co w związku z tym. Poczytaj chłopie regulamin. Operator jest zobligowany do dostarczenia karty ( którą notabene może sobie co pół roku jak dla mnie ) a nie wysyłać komukolwiek pisma zapraszając do APSu abonenta  

 

Jak będą chcieli stosować "unique paring" to muszą nauczyć się poprawnie przypisywać w systemie karty do odpowiedniego sprzętu. Parę osób pisało jak ich PC+ uszczęśliwiło przy wymianie Cameleona. 

 

Teraz czekam na kolejną datę 31 grudnia 2020 którą tu sugerujesz iż będzie "ciemno". 

 

Pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Oczywiście masz rację w sprawie legalnego odbioru, ale akurat finansami PC+ to się martwić nie musi. Po prostu są rzeczy ważne (abonenci ) ale i ważniejsze (w tym przypadku akcjonariusze :)).

 

W ub.r. firma ITI Neovision, operator Platformy Canal+, zanotowała 2,29 mld zł skonsolidowanych przychodów sprzedażowych i 88,12 mln zł zysku netto. Rebranding nc+ na Platformę Canal+ spowodował odpisanie 81 mln zł z wartości marki n. Firma swoim akcjonariuszom wypłaci 115,3 mln zł dywidendy - wynika z analizy portalu wirtualnemedia_pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tracer10 napisał:

Ja też zachęcam bo sam płacę 109 zeta choć nie muszę bo linijki działają więcej niż znakomicie włącznie z 4K?

Te 109 zł to raczej nie ma potrzeby płacić za sam sport? a pakiet raczej jest mocno rozbudowany o kanały nie zwizane ze sportem. Co do linijek to ich działanie to też troche loteria. Choć wielkiej wiedzy nie mam na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna loteria, na Vu+ Uno 4K od 2 lat nie miałem ani razu zwiechy nawet na 5 sekund. Kanały wskakują po sekundzie jak w książce pisze.

Więcej problemów z odbiorem było na Pace w którym siedzi camel.

@czerstwy

Ja płacę z przyzwyczajenia chyba tylko bo o ile np. 15 lat temu nie było takiego neta jak dziś gdzie w nim jest to samo co w PC+ za free, o tyle dziś bulę bom albo głupi, albo przywiązałem się do Canal+ skoro jestem abonentem od czasów deka Syster.

Ale nawet dawno temu też nie musiałem płacić bo Pioneer 1530 dawał jak na tamte czasy wielkie możliwości.?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Emil33 napisał:

Przeważnie operator chcąc zniwelować spadek dochodów, rekompensuje to podwyżką abonamentu, lub tnąc wydatki na nowe zakupy co widać w obecnej ofercie.

I na dodatek te wszystkie wyliczenia jakie są robione w sensie strat finansowych ponoszonych przez operatorów dzięki działalności piratów to wyssane z palca kwoty.

Złapią kogoś, wyjdzie, że dawał sygnał 5 tysiącom osób np. na PC+ i od razu liczą, że te 5 tys to na bank byłoby abonentami gdyby nie piractwo, a to bzdura do potęgi.

I tak jest zawsze liczone i zawyżanie strat nie wiadomo po co, po to aby w komunikatach ładnie wyglądało czy ki diabeł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastała ciemnośc spliter diviso air i 3 deki opticum hd x310 .?Abonament dzis opłaciłem na pace lata wszytko. Czas na zmiany ,czas dobrać  dekodery tylko pytanie czy mając 2 kameleony moge dobrać do MR do głównego 3 dekodery zeby razem były 4 i czy to można rozdzielic tak żeby 3 były w uk a 1 w Polsce i czy to będzie działać. Ktos cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, davidov26 napisał:

...zeby razem były 4 i czy to można rozdzielic tak żeby 3 były w uk a 1 w Polsce i czy to będzie działać. Ktos cos ?

Można. Lecz to wyższa szkoła jazdy. 3 deki w uk. Straszna bida tam jest, że 3 osoby w uk muszą na abonament za grosze się zrzucać, w porównaniu do zarobków w PL. :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ircios napisał:

Można. Lecz to wyższa szkoła jazdy. 3 deki w uk. Straszna bida tam jest, że 3 osoby w uk muszą na abonament za grosze się zrzucać, w porównaniu do zarobków w PL. :-D

3 deki w 1 domu ?? a nie na 3 ludzi człeku a 

w sumie 2 mi wystarcza. Chodzi o to ,że jeden maja rodzice starsi ludzie juz ale jak będzie trzeba to wezme im osobna juz ty się o to nie martw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, emarti napisał:

U mnie dziś od rana ciemność na cameleonie. Karta z Multiroom użytkowana na własnym sprzęcie. Nie pomaga wyciąganie karty z dekodera i ponowne wkładanie, odłączanie dekodera z prądu i reaktywacja karty. To chyba już lipa nastała. 

Jaki dekoder? 

Jeszcze nie wszystko jest w 6A więc powinno ci działać, wyślij uprawnienia na kartę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...