Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rozumiem że HBO GO można oglądać czy to na kompie,czy w aplikacji  smart  w TV,

oczywiście mając wykupiony pakiet HBO i ew. wytargowane w cenie  czy dokupione HBO GO?

Nie muszę tego oglądać na dekoderze dedykowanym od nc+?

Po wykupieniu muszę się zarejestrować na hbogo.pl i oglądam.?

dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś chciałem odłączyć 2-miesięczne HBO, ale koles mnie namówił na 6 miechów HBO za 20 zł + HBO GO free.

Od razu zarejestrowałem konto na HBO GO co by zobaczyć co i jak i ni huhu.

Test jaki tam maja wykazał, że jest wszystko ok, ale nie jest skoro nic nie chce się włączyć. Pojawia się tylko na sekundę bufor po czym znika i cisza.

Ma ktoś to coś i wie o co kaman?

 

Pozdro

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem odłączyć 2-miesięczne HBO, ale koles mnie namówił na 6 miechów HBO za 20 zł + HBO GO free.

Od razu zarejestrowałem konto na HBO GO co by zobaczyć co i jak i ni huhu.

Test jaki tam maja wykazał, że jest wszystko ok, ale nie jest skoro nic nie chce się włączyć. Pojawia się tylko na sekundę bufor po czym znika i cisza.

Ma ktoś to coś i wie o co kaman?

 

Pozdro

Nie wiem jak teraz, ale ja musiałem czekać 24h, żeby HBO GO zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz system i przeglądarkę?

Windows 7 i Mozilla Firefox, ale to nie ma znaczenia, skoro i test i kompatybilność na stronie HBO GO pokazuje, że wsio OK.

 

@leonk1974

Typek powiedział, że działa od razu, co potwierdza komunikat na stronie HBO GO, nawet w ICA się pojawiło, iż mam aktywne GO, choć może tak nie jest, nie wiem nigdy tego nie miałem, więc się nie będę mądrzył.

Może masz faktycznie rację, ze trzeba odczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie informują o blokadzie IP zagranicznego przy rejestracji lub nawet podczas próby włączenia czegokolwiek.

Podanie tej informacji tylko w FAQ które mało kto czyta to ewidentna wtopa.

Cóż trzeba odpalić jakiś vpn.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz małe wymagania jak widać co do jakości, ja dziś odpaliłem na kompie nie na żadnym telefonie to raz, dwa to neta mam 2x szybszego niż ty nie chwaląc się i tenże net nie ma tu nic do rzeczy.

Zweryfikuj co dla ciebie jest super jakość, a dopiero potem mów komuś o ośmieszaniu się.

Zresztą skoro dla ciebie jakość HBO GO jest super to dajmy sobie spokój z dyskusją. Podobnie jak nie dyskutuję z gościami dla których jakość np. Eleven jest świetna.

Pozdro

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...