Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ja używam na laptopie i sony m2 więc nie wiem jak to jest z dekoderem bo usługę posiadam ale nie od naszej kochanej platformy 8)

Zresztą na dekoderze uważam że to "bezsensu" :wink:

U mnie tak to wygląda jeszcze jedno urządzenie mogę zainstalować

 

image.jpg

 

Jeśli ktoś z was przedłuża umowę warto by się zastanowić nad tą usługą.... jak nie ma pogody nad morzem zawsze można odpalić dobry film w "hd" 8)

Zapomniałem dodać warunek "dobre łącze" by was nie rozczarowało :wink:

Wiem ze to już pisałem ale "Filmbox Live" też powinniśmy taki mieć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39.90 za 80 MB/s to dobra cena wiadomo że dochodzi opłata za utrzymanie łącza ale i tak warto.Mam centrale jakieś 30 metrów od domu więc na kablu jest tyle co powinno być 8)

Ściąganie na wifi też jest ok nawet 6mb więc nie mam co narzekać na "neostrade"

 

To największe prędkości jakie osiągam i dodam że jest to stała zależy wszystko od serwera :wink:

 

1111.jpg

 

 

Te wodzu jakie to miasto i jak odbyła się migracja?

 

Wpisałem sobie adres i mi też wykryli 80 tv i tel. Sęk w tym że w moim wypadku tel jest potrzebny ten stacjonarny . Jest tak jakaś opcja rozmowy nielimitowane? Czy posiadasz modemo router? Czy dostajesz zwykły modem i sobie podpinasz sam pod router? IP zmienia się co 24h czy 48h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Okolice Wrocławia jakieś 5 km do miasta 8) Centralka tak jak pisałem "pod nosem" .Telefon zawiesiłem opłata całkowita to 63 pln.

Co do przedłużenia żona zadzwoniła na infolinie i na drugi dzień przyjechali ,miałem kilka miesięcy do końca umowy.

Też sprawdziłem przez stronkę ile mogę mieć... wcześniej było 20 teraz tak jak widać :jupi:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Płacę również za "LiveBoxa" 1 pln do rachunku nie zbiednieje :wink: Mam swojego "dlinka" jeszcze z Anglii ale raczej on jest do 50MB/s...

Internet "śmiga" bezproblemowo nic nie tnie nawet jak wczoraj żonka oglądała "ray donovan" z seriale net vod bo lepszy obraz niż w kolekcji z dysku a ja coś ściągałem było ok :D

To nie dział na takie "pisanie" ale warto przedstawić swoją opinię w końcu internet do "hbo go" jest potrzebny a tak jak pisałem "kabel" jest ale nie na osiedlach poza miastem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale by mieć HBO GO to trzeba mieć dostęp do netu. Ja byłem w dawnym TP jeszcze jak miałem 2mbit i im podziekowałem wszystko się wieszało nie było albo netu albo phona i wysoki cennik był.

 

Czyli tereny wiejskie Wrocławia to i tak dobrze jak na 80mbit ile daja wysyłanie? Ja z HBO GO nie korzystałem ale to się może zmienić jak będzie mi się umowa nc+ kończyć i nie będą mi chcieli dać HBO w nc+ to wtedy się u drugiego operatora weźmie. A propos Routera to zapodaj sobie TP-Linka z 3 antenami polecam. Tani ale za to jakie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czyli tereny wiejskie Wrocławia to i tak dobrze jak na 80mbit ile daja wysyłanie?

 

Developer budując osiedle pomyślał by się znalazła "centralka" i akurat tak się złożyło że jest w miarę nowoczesna :wink:

Upload 8 MB/s tak jest w umowie i taki jest w rzeczywistości.Test przed chwilą robiony oczywiście na "wifi"

Kabel wykorzystuje jak chce mieć szybko plik np:10 ggb na laptopie 8)

 

4545964794.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja miałem obie kolekcje HBO GO i HBO OD tylko na dekoderze ADB TurboBox+ a na Wifibox od Sagema była tylko kolekcja HBO OD, przypomnijmy, że OD to dużo bardziej uszczuplona wersja GO, i dostępna jest tylko w dekoderach, z GO natomiast można korzystać także na komputerach i urządzeniach mobilnych.

 

Zauważyłem dziś w swoim Turbo brak kolekcji HBO GO, jest tylko kolekcja która się nazywa po prostu HBO i jeżeli chodzi o zawartość to jest to po prostu HBO OD pod nową nazwą. Co jednak stało się z HBO GO, za który płacę abonament? Może to jakaś nowa polityka HBO, żeby nie mieszać ludziom w głowach różnymi nazwami kolekcji? Ktoś wie co jest na rzeczy? Dodam że płacę za HBO GO więc powinienem mieć dostęp do OD i GO.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@aro jak przyjdą ci nowe uprawnienia na dany miesiąc pewnie ci zniknie :)

No chyba że o tobie zapomną i będziesz miał ją aktywną a nie będziesz płacił czasem też tak się dzieje

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...