Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już obejrzany :D Tylko że w HBO OD gdyż w aplikacji HBO Go niby był drugi odcinek lecz przy próbie włączenie leciał pierwszy odcinek. U was też się tak zdarza jak oglądacie HBO Go z poziomu dekodera.U mnie niekiedy odcinki są poprzestawiane przy innych serialach. Włączam przykładowo odcinek 5 jakiegoś serialu to załącza się 6, a ostatni odcinek jest pierwszy. U was też tak jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@boogiman86 u mnie "Hbo Go" używane jest na laptopie i smartfonie,z poziomu dekodera według mnie to zbędna usługa 8)

Bardziej zależało by mi by była możliwość na PS3 niestety tylko w USA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jka ogladac HBO GO bedac w UK?? Korzystam z Cyber Ghosta, wszytko na nim dziala, player.pl, ipla, c+online, a jak wchodze na hbo go to mimo tego ze mam symulowany polski ip i vpn wychodzi info ze ,,Niedostepny, HBO GO nie jest dostepne na terenie twojego kraju, IP:....... (PL)''

Ktos wie jak odblokowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

W piątek przeszedłem z neostrady 20mb na 80mb i muszę przyznać że filmy śmigają rewelacyjnie 8)

Wcześniej też było ok ale już przy takim łączu usługa "HBO GO" nie powinna się zacinać :wink:

ps.takie małe refleksje naszły mnie przy niedzieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth
Takie są uroki nędznej Neostrady :lol2: Płaci się jak za zborze z obowiązkowym telefonem lub utrzymaniem łącza a dostaje się nędzę jeśli chodzi o prędkość ........

 

Nie zgodzę się z tobą 8)

 

Test na Wifi:

 

4531274474.png

 

Test na kablu :

 

image.jpg

 

Zmieniłem łącze z 20mb na 80mb [neostrada]

Planuje zakup karty sieciowej(bezprzewodowej) do laptopa mam nadzieje że wtedy na wifi wyciągnę więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wyciągniesz więcej na wifi, zbędny wydatek :) Te 45-50 to w większości przypadków maksymalna dostępna prędkość. Co do Neostrady to teraz rzucili naprawdę fajne ceny, wszystko zależy od tego, co oferują w Twojej lokalizacji. Jak działa 80 to się opłaca, ale w wielu miejscach nie ma nawet 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

39.90 za 80 MB/s to dobra cena wiadomo że dochodzi opłata za utrzymanie łącza ale i tak warto.Mam centrale jakieś 30 metrów od domu więc na kablu jest tyle co powinno być 8)

Ściąganie na wifi też jest ok nawet 6mb więc nie mam co narzekać na "neostrade"

 

To największe prędkości jakie osiągam i dodam że jest to stała zależy wszystko od serwera :wink:

 

1111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Masz rację dlatego przedłużyłem umowę na 5 miesięcy przed jej końcem :shock: bo miałem 20 mb i płaciłem 90 pln a teraz mam tyle co pisałem a i opłata mniejsza 8)

Czasem warto wcześniej zmienić umowę .......tak kiedyś też było w "nc+" niestety teraz jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...