Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Sprawdzałem na kompue stacjonarnym i wtedy kiedy wieszał się na smart tv, tak samo było w przeglądarce

Dziwna sytuacja

Screen nagrany z laptopa nie do końca jest miarodajny ale....   ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Nie ma co dyskutowac czy to problem łącza czy czegoś innego - problem jest u HBO.

 

Wniosek płynie jeden z naszej dyskusji a mianowicie:

Jeden ma problem a drugi go nie ma i tyle ;)

@ircios mam nadzieje ze mi wybaczysz miałem nie wrzucać zdjęć ale o filmiku nie było mowy ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Obejrzałem sobie zwiastun i wygląda na to, że to będzie ulepszona wersja TWD. Czyli elegancki, rozrywkowy serial, a nie nudna telenowela jak TWD :mrgreen:

Jednym słowem serial zapowiada się ciekawie trochę w stylu filmów quentina tarantino .....Death Proof ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie odnośnie usługi HBO GO.

Zastanawiam się nad zakupem w nc+ paczki HBO wraz z usługą HBO GO.

Posiadam multiroom premium i moje pytanie brzmi jak to działa?

1)

1 TV mam główny dekoder i na nim mam Smart TV, więc zakładam, że i na Smart TV i na głównym dekoderze ta usługa będzie chodziła.

Jak sprawa się ma do drugiego dekodera >córki? Na tym drugim dekoderze HBO GO będzie chodziło w usłudze multiroom Premium, gdy podłącze sam głowny dekoder do internetu kablem? Czy musze drugi dekoder też połączyć z internetem? Czy wystarczy tylko, że połącze główny?

 

2) HBO GO będzie mi normalnie chodziło na Smart TV? Ne musze podłączać dekodera nc+ do internetu?

 

3) Nigdy internetu nie podłączałem pod turbodekoder, kiedyś było coś wspomniane o jakiejś opłacie miesięcznej 1.99 za podłączenie dekodera do internetu.

Nadal taka opłata jest? Czy mogę w tej chwili bez obaw podłączyć dekoder nc+ do internetu i nikt mi nic nie naliczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

HBO GO będzie chodziło na SMART TV - wymagane podłączenia TV do internetu, kablowo, bądź bezprzewodowo - jak Ci lepiej.

 

Za podłączenie Turboboxa do internetu nie ma żadnych opłat dodatkowych, kiedyś było konto podstawowe w wysokości 1,99zł ale już tego nie ma, więc śmiało możesz podłączyć.

 

 

Podsumuwując, nie musisz podłączać dekodera do internetu, jeśli masz SMART TV - odpowiednia aplikacja HBO GO i działasz na TV, jeśli podłączysz jednak dekoder do internetu możesz korzystać z HBO GO w usłudze NC+GO TV i również będzie działać :) - tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, jak Ci będzie wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za obszerne wyjaśnienia ;)

 

Ale jak się sprawa ma z HBO GO do tego drugiego dekodera? Bo w innym temacie kolega wspomniał, że nc+ GO TV na drugim dekoderze nie będzie działać z powodu braku odpowiedniego oprogramowania.

A jak to wygląda z HBO GO? na dekoderze głównym będzie chodził. A na tym "córka", na dodatkowym? Będzie czy już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To wszystko jest zależne od tego jaki masz ten dodatkowy dekoder. Jest tylko 7 dekoderów na których usługa NC+GO TV działa. Masz Turboboxa, więc Twoim dodatkowym zapewne jest BOX+ -jeśli tak, to na dodatkowym dekoderze nie będzie Ci działać HBO GO.  (Sagemcom dsi 83 i 87, Wifibox, Wifipremiumbox, Turbobox, Mediabox, Newbox+) - tylko na tych dekodarach po podłaczeniu ich do internetu mógłbyś korzystać z HBO GO poprzez NC+GO TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam jakiegoś BOX+.

Kończy mi się umowa. Nie byłoby problemem zostawienie turbodekodera (od czasów N do dziś sprawuje mi się idealnie i nie zamierzam wymieniać go) a wymienienie BOX+ na jakiś turbobox, mediabox, wifibox?

Czy mój turbodekoder CLRA nie sparuje się z pozostałymi tylko z BOX+?

W porównaniu do BOX+ inne dekodery są lepsze/gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienisz BOX+, tego którego masz dodatkowego na Mediaboxa, Wifipremiumboxa, badź Turboboxa. Jedynie mógłbyś zapytać w punkcie odnośnie Wifiboxa albo Newbox+, to jest jedyne rozwiązanie w tej chwili dla Ciebie.

 

Turboboxa oczywiście możesz zostawić, ale odnośnie dodatkowego dekodera najlepiej udać się do jakiegoś APS.

 

Jeżeli chodzi o porównanie Box+ do innych dekoderów.. Chyba najbardziej polecałbym Wifiboxa, bezprzewodowo podłaczysz do internetu i HBO GO będzie działac, a jeżeli chodzi o szybkość działania to każde z tych dodatkowych dekoderów są na zbliżonym poziomie :)

Edytowane przez Jigsaww23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...