Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Od wczoraj dostępny jest cały sezon miniserialu "Pustkowie"

Tym razem mamy Czeską produkcję made in HBO  :D

 

2017_01_08_111406.jpg

 

 

2017_01_08_111444.jpg

 

 

Również pojawił się serial "Tabu" w roli głównej sam Tom Hardy jeden z moich ulubionych aktorów :cool:

 

2017_01_08_112221.jpg

 

2017_01_08_112321.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram ircios'a. To wrzucanie zrzutów ekranu przez kingofsouth jest wyjątkowo irytujące. Wystarczyłaby informacja tekstowa, a kto byłby zainteresowany to by sobie sam sprawdził. Najwyraźniej chłopak ma jakiś taki głupi fetysz z wrzucaniem zrzutów...

 

Korzystając z okazji. Z końcem stycznia kończy mi się darmowa opcja HBO GO, która uzyskałem podczas przedłużania umowy. Jest szansa na jakąś promocje nawet z zobowiązaniem, czy tyko 10 zł./miesiąc w opcji włącz/wyłącz?

 

I jeszcze jedna kwestia. O ile na laptopie i PC kontynuowanie oglądania w HBO GO działa mi tak jak trzeba, to na smart tv w samsungu jest kiszka. Nawet jak dam kontynuuj oglądanie, to film za każdym razem zaczyna się od początku, a opcja przewijania na wybrany moment nie działa... Ktoś ma podobnie?

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....I jeszcze jedna kwestia. O ile na laptopie i PC kontynuowanie oglądania w HBO GO działa mi tak jak trzeba, to na smart tv w samsungu jest kiszka. Nawet jak dam kontynuuj oglądanie, to film za każdym razem zaczyna się od początku, a opcja przewijania na wybrany moment nie działa... Ktoś ma podobnie?

Wada aplikacji w tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Puszczyk ja mam podobnie na dwóch różnych smart tv Samsunga najczęściej nie mogę kontynuować od momentu kiedy skończyłem oglądać ale zawsze mogę przewijać. W aplikacji na telefon wszystko śmiga jak należy. Zgłosiłem problem do HBO GO ale odesłali mnie do operatora czyli nc plus. Nc plus rozpatrzył reklamację negatywnie i odesłał mnie do Samsunga czyli właściciela oprogramowania TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO to pod względem technicznym jeden z najgorszych serwisów VOD. U mnie na laptopie działa bez zarzutu ale poprzez mediabox nie da się oglądać, tnie obraz co kilka/kilkanaście sekund, gubi napisy itp. Dla porównania Netflix działa idealnie z lepszą jakością niz HBO GO, Amazon też bez zarzutu, płynnie choć obraz nie tak imponujący jak w Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO to pod względem technicznym jeden z najgorszych serwisów VOD.

Raczej ci się pomyliło z NC+GO , ta usługa jest najgorzej działającą :P

HBO GO działa tak samo dobrze jak Netflix :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako klienta nie interesuje czyja wina. Kupiłem usługe, nie działa więc mam prawo narzekać. Niech HBO interweniuje u techników nc+. Skoro taki Netflix potrafił stworzyć aplikację, która działa wszędzie bez problemu to niech też tak zrobi HBO. Ale podkresle raz jeszcze, nie obchodzi mnie czyja wina. U mnie nie działa i mam prawo na HBO narzekać.

 

Może to wina łącza, tak kiedyś sądziłem. Ale skoro niedawno wypróbowałem Netflix i Amazon i działa bez zarzutu to albo to nie wina łącza albo aplikacja w nc jest stworzona z myslą o szybszych łączach.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...