Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie osobiście to teraz NC+ wygląda jak bokser po ciężkim ciosie i trwa odliczenie do dziesięciu. Są jak dziecko we mgle , nie wiedzą co się stało. Ktoś tu pisał że oni starają się tylko o subwencje do pokazywania 2 mecz z LL a nie o cały pakiet kanałów Eleven. Dla mnie to chore.I nie ma co gdybać o jakiś prawach do NFL NHL bo na bank ich nie kupią. Trzeba się modlić o BPL i NBA żeby zostały w C+.

 

Poczekamy co będzie dalej myślę że ten tydzień przyniesie nam jakiś nowe newsy na temat Eleven w NC+ bo ile można negocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ich FB dwa dni temu można było tak mniemać, ale aktualnie widzę, że na profilach nc+ i C+ odpowiadają, że się starają, ale 11 nie ma na satelicie, już nie wspominają o sublicencji - więc chyba im Eleven odpowiedział jednoznacznie...

 

Taka jest każda odp.: "...wciąż usilnie staramy się, aby Abonenci nc+ mogli oglądać rozgrywki La Liga. Prosimy zwrócić uwagę, że obecnie kanały Eleven nie są dostępne na żadnej platformie cyfrowej i u wiodących operatorów kablowych. Rozmowy są trudne, będziemy Was informować o rozwoju sytuacji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda wielu z nas posiada NC+ dla sportu a po takim okrojeniu transmisji jest dramat i to wielki. Wieczorami same powtórki :censored: a na razie cisza ze strony NC+ na temat o jakie prawa będzie walczyć aby nam abonentom choć trochę poprawić humor :!::!::!: Myślę że to nie jest pełen profesjonalizm z ich strony.

Inaczej wyglądało by gdyby pojawił się komunikat do nas że walczą o pewne dyscypliny sportowe czy nowe kanały itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda wielu z nas posiada NC+ dla sportu a po takim okrojeniu transmisji jest dramat i to wielki. Wieczorami same powtórki :censored: a na razie cisza ze strony NC+ na temat o jakie prawa będzie walczyć aby nam abonentom choć trochę poprawić humor :!::!::!: Myślę że to nie jest pełen profesjonalizm z ich strony.

Inaczej wyglądało by gdyby pojawił się komunikat do nas że walczą o pewne dyscypliny sportowe czy nowe kanały itp

 

Czym mieliby ten humor poprawić? Nie ma już ciekawych, prestiżowych praw premium. Ponadto oni pewnie uważają, że już go poprawili, bo pewnie LE chcieli się pozbyć, ale po utracie LL łaskawie ją pozyskali....

 

Są też trochę ofiarą własnych praw, bo mieli wszystko i cokolwiek by nie stracili można powiedzieć, że oferta jest uboższa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że weekendowa wieczorna oferta na C+po prostu NIE ISTNIEJE.

Stracili WSZYSTKO czym zapełniali wieczorną ramówkę przez ostatnie lata - zazwyczaj było to 2x La Liga, 1x Serie A i 1x Ligue 1 zarówno w sobotę jak i niedzielę;

żeby było weselej nie zaproponowali ABSOLUTNIE NIC w zamian.

Nawet jakiś mało inteligentny redaktor w nc+ powinien wpaść na pomysł: "słuchajcie, potraciliśmy prawa, nie mamy co puszczać, abnonenci nas zjedzą, wymyślmy coś dopóki sprawa z 11 się nie wyjaśni"

Mogliby wykorzystać 3 kanały C+ na których i tak lecą te same powtórki i zrobić wieczorne weekendowe pasma filmowe: niech by było na sport pasmo z horrorami, na sport 2 pasmo z thrillerami, na film pasmo z fantastyką - jakisś wieczorki tematyczne jak kiedyś na C+, cokolwiek.

A tymczasem nie zrobili NIC. Po prostu tam gdzie kiedyś było coś, teraz nie ma NIC. I przeszli z tym do porządku dziennego.

I dlatego uważam że z tego Premium to im jedno wielkie G zostało.

W teorii z powodu utraty praw nie można wypowiedzieć umowy, ale w praktyce z powodu utraty tych praw paczka C+ tak bardzo zmieniła swój charakter że wystarczy jako przykład podać 90% abonentów tu, jak i na innych forach, którzy w weekend po prostu na kanałach C+ nie mają czego szukać.

Samym LM i LE w środku tygodnia tej sytuacji nie naprawią. Choćby wyłączność na buty samego Messiego mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ligę polską, LM i angielska wiec nie zdechną - nie będzie eleven na platformie jakoś to przeżyje - zapłacę te 15 PLN i będe oglądał w necie. Trudno. Mam canqal dla ligi polskiej jak większość abonentów a Real obejrzę w necie. dawniej nie było na Cyfrze Ligi mistrzów i jakoś sobie dałem z tym rade wiec i teraz jakoś trzeba - bo gdzie pójdę? Do syfiastego Polsatu - tam nc nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niepamiętnych czasów byłem przyzwyczajony, że przed ciężkim tygodniem pracy, w niedzielny wieczór miałem czas tylko dla siebie - po 20-tej dobry meczyk a po 23 bramki z najlepszych lig europy - za to premium płaciłem/i dalej płacę/ 110 zł m-c. A teraz.....nuuuda......aż chce się przełączyć na inny program bo co tu na c sport oglądać? To co oferują nie jest warte połowy tego co płacę, umowę mam do koca roku i trzeba będzie przemyśleć co dalej bo jakkolwiek LM i LL to sporo dobrej piłki to jednak w tygodniu żadko mam czas aby oglądać mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100 Człowieku, daj sobie na wstrzymanie. Od kilku dni jak się tylko wejdzie do tego wątku czy wątku o Eleven można zobaczyć wpisy Twoje oraz kilku innych forumowiczów nawracające o jednym i tym samym, nie wnosząc jednocześnie nic nowego do tematu.

Każdy ma nC+ ze swojego powodu, ale nie gadaj głupot, że spora część abonentów na pewno nie ma nC+ (a właściwie CANAL+) dla "Ekstraklapy" jak to nazywasz, skoro od 20 lat nieprzerwanie gości na antenach CANAL+ i ma najwyższe wyniki oglądalności spośród wszystkich rozgrywek. Chyba byliby niepoważni, gdyby zrezygnowali z ligi polskiej, a przedłużyli te trzy zagraniczne, które stracili.

 

Kiedyś mieli: polską, angielską, francuską, hiszpańską i włoską (pod koniec CYFRY+ już jej nie było).

Teraz mają: polską, angielską, LM i LE.

 

Wtedy nie było co oglądać w tygodniu, teraz nie ma co oglądać w weekendowe wieczory (a właściwie w niedzielne).

 

Proponuję, by admin zamknął ten dział i ten o Eleven, bo co się wejdzie to trzeba być skazanym na kilka stron ględzenia o tym samym. Kiedyś w tych wątkach można było się dowiedzieć o informacjach-przeciekach. Teraz muszę przebrnąć przez kilkanaście nawet stron często z fatalnym rezultatem. Co za śmietnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum CANAL+ administrator napisał : "Usilnie staramy się, aby Abonenci nc+ mogli oglądać rozgrywki piłkarskiej ligi hiszpańskiej. Rozmowy są trudne, będziemy Was informować o rozwoju sytuacji." Wynika z tego, że jak już, to będzie tylko jakaś sublicencja na La Liga, a o Serie A i Ligue 1 możemy zapomnieć. To pewnie nic nowego, ale to jest "świeża" wypowiedź z oficjalnego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley840 - Im nie chodziło o Puchar Anglii (The Emirates FA Cup), a o rozgrywki Pucharu Ligi Angielskiej (Capital One Cup).

 

Z kolei, jeśli chodzi o prawa do Primera Division, to pewnie nc+ zażyczyło sobie sublicencji na najciekawsze mecze od Eleven, a w zamian za to zaoferowali - udostępnienie im miejsca na satelicie. "Czerwoni" prawdopodobnie nie chcą na takie coś przystać, stąd też te "ciężkie" negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gdyby zdobyli sublicencje nawet na te 2 mecze to już można byłoby się chwalić, że mają ligę hiszpańska w CANAL+. I wcale nie musiałby to być mecze Realu czy Barcy, a może po prostu mecze, które byłby emitowane w godzinach, gdzie na nc+ w tej chwili nic nie ma. Jak np. niedziela 20:55.

 

Dla nich to bez wątpienia byłoby lepsze rozwiązanie niż dołączenie Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś....Smokowski zapowiadał na Canal+Sport za chwilę mecz ligi hiszpańskiej, aktualnie również na Canal+Family trwa mecz ligi francuskiej, no i jeszcze na kanale 36 trwa mecz ligi włoskiej...ale to se ne wrati...więc mogliby już tego Elevena dołączyć niż pisać, że starają się o pokazywanie meczów ligi hiszpańskiej...

 

Na FB zarówno na jednym jak i drugim koncie odpisują - dodajmy cały czas, że się starają o ligę hiszpańską, a ESN nie jest na satelicie :D Oczywiście pod każdym wpisem na FB lecą komenty z pytaniem gdzie jest LL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinno być inne -Czy Eleben może i czy w ogóle chce udzielić sublicencji. Dwa- wydaje mi się,że odpowiadają odnośnie ligi hiszpańskiej, bo podejrzewam,że głównie fani Realu Madryt i FC Barcelony zamęczają ich pytaniami- a ta odpowiedź nie oznacza prowadzenia rozmów na temat sublicencji,a dołaczenia kanałów Eleven. Przecież jeszcze przed informacją o nabyciu praw do ligi hiszpańskiej zapewniali,że będą czynić starania by pokazać te rozgrywki bezpośrednio(czyli w swoich kanałach) lub pośrednio(czyli przez dołączenie kanałów, które mają je w ofercie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...