Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli multiliga będzie tylko na kanale 38, to znowu zacznie się olewanie klientów kablówek. :/

 

Co dla NC+ abonent kablówki jest klientem drugiej kategorii.

I prawidłowo.

Dlaczego?

Bo nie płaci całego abonamentu NC+ tylko małą jego część.

Zostań abonentem NC+ bedziesz miał dostęp do wszystkiego.

 

Akurat abonent kablówki to sprawia, że Canal+ jeszcze ma na cokolwiek kasę ;-). Bo płaci 60 zł za sam pakiet C+, a abonent NC+ płaci tyle samo, albo niewiele więcej za pakiet mający kilkadziesiąt kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że na NC+ nie obejrzysz sobie choćby meczu 1 kolejki Dynamo Kijów - FC Porto. Multiliga tego nie wynagrodzi. Kiedyś tak robiła Telewizja N, że na czas LM uruchamiali kilka dod. kanałów i można było wszystko obejrzeć ( a jeśli tak nie robiła i mi się coś pomyliło to i tak to nie ma znaczenia, bo powinni wykorzystywać m.in Family).

 

Oczywiście, że ten mecz zobaczysz. W C+Sport Online, który jest dostępny dla abonentów nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eleven w nc+ i innych platformach.

Zapłacili ogromną kwotę za La Liga, więc skutkiem tego zaproponowali nieco szokującą cenę platformom. Wszyscy chcą wziąć Eleven na przeczekanie bo z miesiąca na miesiąc będą pogłębiać straty. Nie wiem tylko na jakich zasadach kanały są w netii. Może netia widzi w tym szansę przyciągnięcia klientów, ciekaw jestem co będzie na koniec września kiedy skończy się okres bezpłatny kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jak Polsat wyskoczył z kanałami Volleyball, to nie było kłopotu, żeby udostępnić kanały w parę dni, mimo że kosztowały one 81zł.

Do ceny Eleven powinni dodać swoją marżę i tyle. Z każdym tygodniem Eleven ma więcej praw, więc chyba nie liczą, że cena spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co szkodziło, żeby dołączyć Eleven przed zakupem praw do La Liga?

 

No chyba lepszy kontent to większa kasa. Eleven nie pchało sie do operatorów mając tylko Serie A czy Ligue1, a mając w zamyśle La Liga której posiadanie raczej zwiększyło atrakcyjność tego kanału, a co za tym idzie cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonecki pamietam kiedys komentowal NBA na Orange Sport i chyba pływanie na Eurosporcie. Szybilski byly koszykarz, Szeleszczuk w Sportklubie komentowal. Jacek Kubicki w Eurosporcie. Spychała trener koszykówki. Ciekawa drużyna skompletowana, to duzo wskazuje na to ze wykupia tez NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u was taka pewność, że Eleven zaproponował wielką cenę platformom a platformy chcą ich wziąć na przeczekanie. Z przecieków (nie wiadomo do końca na ile wiarygodnych) dołączenie Eleven do platform już długo nie potrwa.

 

A skąd masz info o tych wiarygodnych, czy niewiarygodnych przeciekach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji press Grupa Canal + planuje sprzedaż nc+!

http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -komentuja

 

I to by było logiczne wytłumaczenie czemu odpuszczają prawa sportowe. Bo skoro to nie będzie już ich to co ich to obchodzi jaką zostawią następcom ofertę.

 

Tylko że w tej informacji, w pierwszym akapicie jest zdanie "NC+ zaprzecza, że zmiana na stanowisku prezesa to element przygotowań do sprzedaży platformy ." Czyli nie planują sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem raczej ponieważ programu na poniedziałek jeszcze nie ma co prawda, ale nie przypominam sobie aby nie transmitowali kiedykolwiek meczu poniedziałkowego.

Choć od kiedy nie pokazali pierwszy raz w historii meczu o 18,30 w zeszłym sezonie to już mnie nic nie zdziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...