Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wooow nawet multiliga do ligi Europy o 19 :P No nie poznaje ;)

Gdybyś czytał rozpiskę na 2x45.info to byś nie był zdziwiony ;) Nie ma się z czego cieszyć, bo i tak ze wszystkich meczów Multiligi nie będzie. Mają 3 mecze na żywo, wybiorą sobie jeszcze ze 3 i taka będzie Multiliga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaję, to będzie multiliga z 8 meczów, ale mogę się mylić :)

O 11 w nc+ wiem tyle co Patryk Mirosławski czy Michał Jarocki, czyli nic :P przecież o takich rzeczach decydują władze danego kanału czy platformy. I swoją drogą wszystkie plotki, które pojawiają się na temat róznych kanałów w różnych kablówkach czy platformach to bzdury, chyba, że o rozmowach pisze sam dajmy Na to Julian Verley, to co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunkore zapodaj link do tego komunikatu jesli mozesz.

 

Ja mialem na mysli, ze Mutliliga z 12 meczow o 19 i kolejna z 12 meczow o 21 to science-fiction i w cos takiego nie wierze.

No i najobszerniejsza jaka widzialem to zlozona z 8 meczow podczas transmisji LM w fazie grupowej (z LE chyba tez bylo kilka Multilig 8 meczowych, ale nie pamietam na 100%).

 

Jak to bedzie wygladalo teraz to poza ludzmi odpowiadajacymi za to w Canal+ raczej malo kto wie. Zadnego komunikatu jakie mecze beda w tych Multiligach poki co nie widzialem i raczej na pewno takiego komunikatu nie bylo (czytam newsy dosyc czesto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promo odnośnie Ligi Mistrzów na wyłączność jest żałosne.

Stracili 3 dobre ligi i puszczają na każdym kanale że mają LM na wyłączność.

A jako abonent nc+ jestem bardzo niezadowolony z tej wyłączności.

Nie zawsze jest się w domu wieczorem i czasami taki meczyk w TVP1 w środę to było wybawienie, można było u kogoś nawet pooglądać czy np. w hotelu na delegacji.

To jest dramat jakiś. Tylko 1 sezon był full wypas z najlepszymi ligami, Ligą Mistrzów i Ligą Europy i teraz wracamy w kierunku nSport gdzie była tylko Liga Mistrzów

Jaki problem dodać kanały Eleven i nawet zarządać za dostęp 10-15 zł od sztuki.

Jaki interes ma teraz Eleven puszczając mecze w kablówkach i w necie za free?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa sezony ;) Z czego ten pierwszy lepszy, bo robili też multiligi, które później zlali. Tak jak napisałeś idziemy w stronę Nsport, tylko problem polega na tym, że np. dla mnie, czyli abo C+ to fatalne info, bo właśnie mając do wyboru N czy C+ wybierałem całe lata C+ ze względu na ligi, bo LE i LM to sorry, ale to mało, w dodatku w tygodniu i po jeden mecz na dzień (w przypadku LM)..Tak więc dla byłych "Cyfrowiczów" to nie jest krok wstecz to przejście do byłej "eNki", któtego nie chcieli ;)

 

Co do reklam to się zgadzam, przynajmniej u mnie wywołują mały niesmak jak pomyślę o utracie tych 3 lig....przegranej o Eurobasket, a pewnie i wkrótce i NBA (chociaż tego nie oglądam).

 

Jednak jak się tak pomyśli perspektywicznie (i biorąc pod uwagę 5 spotkań Serie A, którą pierwszy raz w życiu widziałem/słuchalem w takie porcji) to może będzie taniej tzn. paczki C+ się odda, zapłaci się pewnie mniej za 11, a dostęp do ligi polskiej (bo tylko to już tam oglądam, może poza hitami BPL) wykupić chyba można poprzez C+Online. Kiedyś takie info leciało na pasku, nie wiem czy to aktualne...Tak więc będzie taniej, a będziemy mieć więcej ;)

 

EDIT: Ok, więc bez C+ nie da się już oglądać Canal+ Sport Online....no cóż zawsze Eurosport ma dwa mecze, jak ktoś odda paczkę ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promo odnośnie Ligi Mistrzów na wyłączność jest żałosne.

Stracili 3 dobre ligi i puszczają na każdym kanale że mają LM na wyłączność.

A jako abonent nc+ jestem bardzo niezadowolony z tej wyłączności.

Nie zawsze jest się w domu wieczorem i czasami taki meczyk w TVP1 w środę to było wybawienie, można było u kogoś nawet pooglądać czy np. w hotelu na delegacji.

To jest dramat jakiś. Tylko 1 sezon był full wypas z najlepszymi ligami, Ligą Mistrzów i Ligą Europy i teraz wracamy w kierunku nSport gdzie była tylko Liga Mistrzów

Jaki problem dodać kanały Eleven i nawet zarządać za dostęp 10-15 zł od sztuki.

Jaki interes ma teraz Eleven puszczając mecze w kablówkach i w necie za free?

Przecież jest http://canalplussport.pli możesz sobie oglądać w delegacji.

Dwa sezony ;) Z czego ten pierwszy lepszy, bo robili też multiligi, które później zlali. Tak jak napisałeś idziemy w stronę Nsport, tylko problem polega na tym, że np. dla mnie, czyli abo C+ to fatalne info, bo właśnie mając do wyboru N czy C+ wybierałem całe lata C+ ze względu na ligi, bo LE i LM to sorry, ale to mało, w dodatku w tygodniu i po jeden mecz na dzień (w przypadku LM)..Tak więc dla byłych "Cyfrowiczów" to nie jest krok wstecz to przejście do byłej "eNki", któtego nie chcieli ;)

 

Co do reklam to się zgadzam, przynajmniej u mnie wywołują mały niesmak jak pomyślę o utracie tych 3 lig....przegranej o Eurobasket, a pewnie i wkrótce i NBA (chociaż tego nie oglądam).

 

Jednak jak się tak pomyśli perspektywicznie (i biorąc pod uwagę 5 spotkań Serie A, którą pierwszy raz w życiu widziałem/słuchalem w takie porcji) to może będzie taniej tzn. paczki C+ się odda, zapłaci się pewnie mniej za 11, a dostęp do ligi polskiej (bo tylko to już tam oglądam, może poza hitami BPL) wykupić chyba można poprzez C+Online. Kiedyś takie info leciało na pasku, nie wiem czy to aktualne...Tak więc będzie taniej, a będziemy mieć więcej ;)

 

EDIT: Ok, więc bez C+ nie da się już oglądać Canal+ Sport Online....no cóż zawsze Eurosport ma dwa mecze, jak ktoś odda paczkę ;)

Ludzie trochę ogarnięci i lubiący sport  mają już od dawna dekodery z dwoma tunerami i PVR

a nie płaczą w co drugim poście że mecze w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa sezony ;) Z czego ten pierwszy lepszy, bo robili też multiligi, które później zlali. Tak jak napisałeś idziemy w stronę Nsport, tylko problem polega na tym, że np. dla mnie, czyli abo C+ to fatalne info, bo właśnie mając do wyboru N czy C+ wybierałem całe lata C+ ze względu na ligi, bo LE i LM to sorry, ale to mało, w dodatku w tygodniu i po jeden mecz na dzień (w przypadku LM)..Tak więc dla byłych "Cyfrowiczów" to nie jest krok wstecz to przejście do byłej "eNki", któtego nie chcieli ;)

 

Co do reklam to się zgadzam, przynajmniej u mnie wywołują mały niesmak jak pomyślę o utracie tych 3 lig....przegranej o Eurobasket, a pewnie i wkrótce i NBA (chociaż tego nie oglądam).

 

Jednak jak się tak pomyśli perspektywicznie (i biorąc pod uwagę 5 spotkań Serie A, którą pierwszy raz w życiu widziałem/słuchalem w takie porcji) to może będzie taniej tzn. paczki C+ się odda, zapłaci się pewnie mniej za 11, a dostęp do ligi polskiej (bo tylko to już tam oglądam, może poza hitami BPL) wykupić chyba można poprzez C+Online. Kiedyś takie info leciało na pasku, nie wiem czy to aktualne...Tak więc będzie taniej, a będziemy mieć więcej ;)

 

EDIT: Ok, więc bez C+ nie da się już oglądać Canal+ Sport Online....no cóż zawsze Eurosport ma dwa mecze, jak ktoś odda paczkę 

A kiedy i za ile można było wykupić Canal+Sport Online?Bo pierwsze słyszę żeby kiedyś to było oferowane bez paczki C+.Jak pamiętam to zawsze było z paczką C+ za darmo choć może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy W zeszłym sezonie podczas meczów Ekstraklasy zapodawali komunikat, taki pasek, że można wykupić i oglądać legalnie mecze w necie. Teraz tego nie puszczają. Z tego co pamiętam koszt 20 PLN, ale to była tylko TMobile Ekstraklasa...

 

@Slawko1 - ja tak mam i co? Mam od 22.35 oglądać drugie spotkanie ? I o 2 w nocy zobaczyć sobie program ze skrótami? I nie wchodzić na Onet, żeby nie przeczytać wyniku. To żadne wyjście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Slawko1 - ja tak mam i co? Mam od 22.35 oglądać drugie spotkanie ? I o 2 w nocy zobaczyć sobie program ze skrótami? I nie wchodzić na Onet, żeby nie przeczytać wyniku. To żadne wyjście...

Ja wole oglądnąć dwa dobre mecze jeden po drugim (drugi nagrany)

jak oglądać multilige gdzie skaczą po meczach i bramkach, co to za kibicowanie ?

 

Intermario z twoich postów wynika że i tak oglądasz mecze na okrągło wiec jaki problem

  jest dla ciebie drugi mecz o 22;30 ?   :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie coś takiego było, ale już szukałem i nie mogę znaleźć, ale też nie wiem jakie szczegóły...Ja to rozumiałem tak, że płacę 20 PLN i masz dostęp online do ekstraklasy - przez cały zeszły sezon zapodawali ten komunikat...

 

 

@Slawko - oglądam w tle podczas pracy ;) Kiedyś spać muszę i jeść też ;) Ponadto to i tak da mi dwa na dzień ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy na moim 80 Mb/s łączu jakość rewelacyjna no ale nie wszędzie neostrada daję pełną prędkość łącza ale już ci o tym pisałem :wink:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Leid będziesz mógł oglądać na Canal+Sport Online :grin:

 

image.jpg

 

 

Jutro można będzie obejrzeć te mecze:

 

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...