Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem jak się można cieszyć, że mogą unieważnić przetarg i dostać 2 mecze, jak można mieć znacznie więcej...Zamiast kibicować, żeby Eleven wszedł na sat i nadawał w HD z taką ilością spotkań to Wy chcecie powrotu do status quo (pewnie niedługo później multiliga LM znów wypadnie ;) ). Jeszcze najlepsze jest to, że zapewne Eleven będzie znacznie tańszy niż dostęp do C+Sport.....

 

Swoją drogą to myślę, że to nierealne i zabawa dla włodarzy Ligue1 po sądach. Pomijając Ligue 1 to w przypadku LL i Serie A pokazali tyle spotkań, że aż żal, że weszli tak późno na nasz rynek...serio nie kumam, że nie można przeżyć nawet kilku miesięcy, aż ich wpuszczą ;) Jak kibic Serie A czy LL może się cieszyć, że dostane mniej spotkań :P

 

Dla niektórych ważna jest jakość a nie ilość. Ja jakoś nie wierzę w szybkie nadawanie 11 w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki.

 

 

Dokładnie - pozostałe mają już zdecydowanego faworyta :)

 

Kpisz sobie? Gdyby tak bylo jak piszesz, to kazdy bylby bogaty obstawiajac faworytow u buka. Szczegolnie jak napisales, ze mecze maja faworytow - chyba zapominasz, ze w Lidze Mistrzow graja tez angielskie kluby - synomim nieudolnosci i kiczu w Europie, podobnie jak wloskie i francuskie.

 

W meczu Gent vs Lyon i Dynamo Kijow vs Porto nie bylo zadnego faworyta (nie wiem kogo Ty brales za faworyta tam), w meczach Dinamo Zagrzeb vs Arsenal i Chelsea vs Maccabi to graja angielskie kluby, wiec wiadomo, ze "cos" sie wydarzy.

Mecz Romy z Barca to wiadomo, ze hicior i w ogole, wiec to jedynie na singlu mozna bylo pograc.

Widzisz co robi Valencia? 0:2 z Zenitem aktualnie i nie graja kompletnie nic.

Do tego beznadziejny w tym sezonie Bayer Leverkusen, po tym jak odstawil a nastepnie pozbyl sie najlepszego zawodnika Heung-Min Sona gra z BATE - jakbys ogladal Bundeslige, to bys widzial co oni tworza.

 

Aktualnie wyniki wcale nie sa takie jak przewidywales, przeciez na 8 meczow nigdy nie wygrywa 8miu faworytow, nawet w LM (no chyba, ze jest jakas super niespotykana kolejka marzen, dla obstawiajacych).

 

Tak to jest, jak sie sugeruje nazwami klubow i kursami XD

 

===

Do tego nie dosc, ze Arsenal przegrywa, to Giroud zrobil niespodzianke i zlapal czerwo, jeszcze w 1. polowie :)

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz znac wynikow meczow, to nie wchodz do internetu i czekaj grzecznie na skroty - prosta regula :lol2:

Na forum nie ma zakazu pisania wynikow, wiec nie rozumiem twoich pretensji. Odpisalem tylko temu "specowi" od wynikow, zeby mu udowodnic jak slabo zna sie na pilce.

 

Ja dzisiaj ponad 200 zl do przodu, takze dla mnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań bredzić.

Żaden Arab nie wywali 100 mil i da to komus za darmo.

I mam nadzieję ze ani NC+ ani PC ich nie wpuści na swoje platformy bo w ten sposób obie te platformy same zalożą sobie sznur na szyję i za 3 lata  zostaną  bez sportu.

Trzeba ich przetrzymać i za chwilę będą powtórzone przetargi bo nikt nie chce by ich ligi nie były wcale oglądane.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...