Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma nc+ wzbogaca swoją ofertę dla fanów sportu o dwa nowe kanały, które tego lata zadebiutowały na polskim rynku telewizyjnym. Eleven i Eleven Sports będą dostępne w ofercie nc+ jako pierwszej polskiej platformy cyfrowej od 18 września. W okresie promocyjnym abonenci nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+, będą je mogli oglądać za darmo. Dodatkowym elementem wynegocjowanego porozumienia jest zagwarantowanie transmisji meczów Velux EHF Champions League przez trzy kolejne sezony zarówno w kanałach własnych nc+, jak i w kanałach ELEVEN SPORTS NETWORK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie tak, że jak ktoś ma Canal+ do Eleveny dostanie w pakiecie.

Wszystko po to, by Eleveny nie odbierały abonentów Canal+.

Dla pozostałych będą płatne. A cena pewnie będzie taka, że bardziej będzie się opłacało kupić Canal+ z Elevenami w pakiecie.

 

Teraz trzeba czekać, aż Cyfrowy Polsat wprowadzi Eleveny np. do swojego pakietu sportowego :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewnie będzie tak, że jak ktoś ma Canal+ do Eleveny dostanie w pakiecie.

Wszystko po to, by Eleveny nie odbierały abonentów Canal+."

 Odbierały?

A czym????????????

Jednym meczem Barcy czy Realu na tydzień?

Czy może tymi dwoma pozostałymi ligami których i tak nikt nie oglądał?

 

Już widzę jak płacicie po 15 zl mieś więcej,hahaha

Bo jeśli ktoś myśli ze dla abonentów C+ bedzie za friko to chyba zyje w innym świecie.\

Ale właściwie ja sie ciezszę.

Ja tego i tak za 15 zl nie wykupię a tym którzy się cieszyli dobrze,niech płacą i dalej wychwalają Araba :)

Edytowane przez hanys 2
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Odbierały?

A czym????????????

Jednym meczem Barcy czy Realu na tydzień?

Czy może tymi dwoma pozostałymi ligami których i tak nikt nie oglądał?

 

Już widzę jak płacicie po 15 zl mieś więcej,hahaha

Bo jeśli ktoś myśli ze dla abonentów C+ bedzie za friko to chyba zyje w innym świecie.\

Ale właściwie ja sie ciezszę.

Ja tego i tak za 15 zl nie wykupię a tym którzy się cieszyli dobrze,niech płacą i dalej wychwalają Araba :)

Najpierw były płacze, że nc+ traci z oferty 3 ligi, teraz są płacze, że te ligi wróciły w lepszej formie i znacznie większym natężeniu transmisji, wraz z ligowymi magazynami? Jest lepiej niż rok temu bo i meczów więcej.

Canal traktował ligę francuską i włoską po macoszemu, nie zasługiwał na nie, jak się ma czegoś za dużo to później tak to biednie wygląda jak to do tej pory było w c+.

A sympatycy Realu i Barcelony i tak pakiet dokupią, spróbuj poszukać działającego Sopcasta lub innego streama dobrej jakości na Gran Derbi, powodzenia ;)

Edytowane przez ForzaMilan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...