Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co marudzić  :curious: ? Najważniejsze jest że EHF będzie w NC+.Dlatego powinniśmy się cieszyć.Oby była to zapowiedź powrotu straconych lig  :curious: do NC+

 

Po pierwsze to już raczej niemożliwe ;) Po drugie to pewnie jakaś sublicencja, jeżeli na stronie federacji jako posiadacz praw jest wskazany Eleven (być moze uznali, że te prawa są najmniej atrakcyjne - to jednak nie nożna,  ponadto Eleven ma dwa kanały, więc lepiej żeby pokazywali nożną). Po trzecie oby ligi nie wróciły, bo wtedy np. w przypadku Serie A pokażą dwa mecze i to zawsze Juve i prawie zawsze Roma...o komentarzu bez emocji nie wspomnę..

 

EDIT: a może mała teoria spiskowa ;) Oddali ręczną, a w zamian wejdą na transporder hmm ? :)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to już raczej niemożliwe ;) Po drugie to pewnie jakaś sublicencja, jeżeli na stronie federacji jako posiadacz praw jest wskazany Eleven (być moze uznali, że te prawa są najmniej atrakcyjne - to jednak nie nożna,  ponadto Eleven ma dwa kanały, więc lepiej żeby pokazywali nożną). Po trzecie oby ligi nie wróciły, bo wtedy np. w przypadku Serie A pokażą dwa mecze i to zawsze Juve i prawie zawsze Roma...o komentarzu bez emocji nie wspomne..

swiecicki pokazal jaki jest marny komentujac la lige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy z Eleven muszą jeszcze sporo meczy pokomenowac aby sie nauczyli,doszli do jakiegoś poziomu .Moje zdanie jest takie ,że są daleko w tyle za C+...ale cóż nie mi to wybierać i niestety muszę sie przyzwyczajać do nich.A mecz atletico-barca komentarz święcickiego poniżej nędzy (te łoł ,aż razi ),moze takie odczucia ,bo kosa tak dużo "dodał" od siebie, że czołówka komentatorska kraju by z nim u boku pewnie źle wypadła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. :) Oby tak dalej. 

 

Sam osobiście czekając na wyniki przetargu bardziej kibicowałem przedłużeniu praw do LM piłkarzy ręcznych niż za ligą hiszpańską. Cieszę się, że rozgrywki znów będą pokazywane w CANAL+. Mam nadzieję, że LIGUE1 znów zawita do kanałów z "+". Oby doniesienia Artka okazały się prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, krążą nieoficjalne informacje, że władze Ligue1 chcą ponownego przetargu na prawa do ich ligi, gdyż są niezadowoleni z dostępności ligi francuskiej w Polsce

Iskierka nadziei oby coś był na rzeczy, w takim razie to teraz 11 musi bardziej zabiegać o dodanie ich na platformy cyfrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak się można cieszyć, że mogą unieważnić przetarg i dostać 2 mecze, jak można mieć znacznie więcej...Zamiast kibicować, żeby Eleven wszedł na sat i nadawał w HD z taką ilością spotkań to Wy chcecie powrotu do status quo (pewnie niedługo później multiliga LM znów wypadnie ;) ). Jeszcze najlepsze jest to, że zapewne Eleven będzie znacznie tańszy niż dostęp do C+Sport.....

 

Swoją drogą to myślę, że to nierealne i zabawa dla włodarzy Ligue1 po sądach. Pomijając Ligue 1 to w przypadku LL i Serie A pokazali tyle spotkań, że aż żal, że weszli tak późno na nasz rynek...serio nie kumam, że nie można przeżyć nawet kilku miesięcy, aż ich wpuszczą ;) Jak kibic Serie A czy LL może się cieszyć, że dostane mniej spotkań :P

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM piłkarzy ręcznych GW - twierdzi, że mecze pokaże zarówno C+ jak i Eleven.

 

"Prawa do tych rozgrywek aż do 2019 roku kupiła niedawno Eleven Sports Network, poprzednio miała je platforma nc+. Eleven Sports Network nadaje jednak na razie tylko w internecie, dlatego stacja informowała, że prowadzi rozmowy w sprawie wejścia do sieci kablowych i platform cyfrowych. Jak pisaliśmy pod koniec sierpnia wszystko wskazywało na to, że pojedynki Velux EHF Ligi Mistrzów pokazywała będzie stacja TVN Turbo. Tymczasem okazuje się, że rozgrywki te zostaną w Canal+. Nieoficjalnie wiadomo, że mecze transmitować będą kanały Canal+, Canal+ Sport lub Canal+ Sport2. Można się też spodziewać, że w internecie pokaże je Eleven Sports Network." Cały tekst: http://www.kielce.sport.pl/sport-kielce/1,130855,18818657,a-jednak-nie-tvn-turbo-pokaze-lige-mistrzow-pilkarzy-recznych.html#ixzz3lqtIyZcX"

 

To by świadczyło o tym, że dogadali się...może to jakiś mały zalążek współpracy i wejścia do nc+....oby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest S.Ryczel ja sie pytam,zamiast dac mu jakis mecz do komentowania to chłop musi swoje emocje pokazywać w jakimś Drift Masterze ale fakt super komentuje z tym swoim kolegą te zawody chociaz jak człowiek ogląda to dopiero czuje emocje,Artek powiedz mu Ze niech wraca do piłki bo fani go chcą.Ja jestem jednym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzisiejsze mecze:

 

2015_09_16_135544.jpg

 

 

 

 

 

Fajna sprawa jak ktoś wróci z pracy po 22 będzie mógł sobie jeszcze zobaczyć "to i owo" :wink:

 

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na temat ręcznej są to tylko spekulacje, a ludzie się jarają jakby już La Ligę oglądali w nc. Po drugie Eleven nie po to kupiło prawa do ręcznej aby od tak oddawać nc. Więc nie piszcie bredni. Jeśli nc wykupi część ręcznej to tylko parę spotkań polskich drużyn obejrzysz. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...