Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Eurosporcie komentował Julian Kowalski. Podczas losowania użył sformułowania: "(...)w Eurosporcie co najmniej 25 meczów". Co to dokładnie oznacza, tego nie wiem. Ale wnioskuję, że będzie to z każdej kolejki w grupie po 2 mecze, czyli 6x2 = 12. Pozostałe "co najmniej" 13 przypadałoby na fazę pucharową, np 1/16 - 4; 1/8 - 4; 1/4 -2; 1/2 - 2; finał - 1. Wyszło 25 w sumie. No chyba, że w 1/4 pokażą 4 mecze, wyszłoby 27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może czy w tej kolejce ligi angielskiej jakiś mecz komentuje Andrzej Twarowski?

 

Według rozpiski jedynym takim meczem będzie jutrzejsze spotkanie Newcastle-Arsenal

 

Bardzo dziękuje za info :) czy gdzieś dostępna jest cała rozpiska? czy tylko dla wtajemniczonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co powiedzielibyście na Championship w nc+, chociaż 2 mecze w kolejce, ja bym był zadowolony. A i cena za te prawa pewnie nie jest za wysoka.

Dla mnie bez sensu, w końcu mają prawa do Premier League. Jako przynajmniej minimalna rekompensata za brak La Ligi przydałby się Puchar Hiszpanii. Oczywiście przedłużenie praw do NBA jest priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na weszło.com był wywiad ze Smokowskim, zapytany jakie prawa chciałby mieć w C+ jeśli miałby nieskończony budżet, powiedział że 4 wielkie szlemy. Wydaje mi się, że teraz Wimbledon mógłby być adekwatną rekompensatą za stratę części tych prawa. W tenis troszeczkę inwestują, więc pod względem realizacji by to ogarnęli. Oczywiście czysto życzeniowe spekulacje, z mojej strony.

 

Żeby nie być gołosłownym: http://weszlo.com/2015/02/16/murawski-m ... e-pytania/

 

Myślę, że tenis to mógłby być dobry kierunek C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie tylko nie to ;) Wiem, że sporo wielbicieli tenisa się znajdzie, ale dla mnie to jest sport nie do zniesienia. Ponadto fani piłki i tenis? Kurczę oni widzę już zmieniają profil na polsatowski, bo oni też mają tam tenis i inne - to im abonentów nie przysporzy. Czyżby małe przygotowania do straty BPL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na weszło.com był wywiad ze Smokowskim, zapytany jakie prawa chciałby mieć w C+ jeśli miałby nieskończony budżet, powiedział że 4 wielkie szlemy. Wydaje mi się, że teraz Wimbledon mógłby być adekwatną rekompensatą za stratę części tych prawa. W tenis troszeczkę inwestują, więc pod względem realizacji by to ogarnęli. Oczywiście czysto życzeniowe spekulacje, z mojej strony.

 

Żeby nie być gołosłownym: http://weszlo.com/2015/02/16/murawski-m ... e-pytania/

 

Myślę, że tenis to mógłby być dobry kierunek C+.

Toś teraz dowalił z tym tenisem...oczywiście jako zapychacz czasu antenowego może byłby dobry tylko kto by to oglądał ? Ja omijałbym transmisje tenisa szerokim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...