Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Francji czy Wloch dobry jest dla CP, ewentulnie Sportklub.

Natomiast Puchar Hiszpani, jak najbardziej powinien zainteresowac nc+, ale i tak nic z tego pewnie. No chyba, ze na spolke z kims np. TVP.

NC+ powinna, w ramach wspolpracy, negocjowac z Eurosportem o skroty do Bundesligi. Sport+ bylby ciekawszy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to działa w jedną stronę tzn. ciągle zyskuje Eurosport, a C+, a co za tym idzie tracimy my na rzecz CP, który jest o wiele tańszy.

 

C+ nie włączy Bundesligi, nie wierzę w to...Oni nie wpadli nawet na to, żeby abonentom rzucić coś więcej z LM i LE i wierzysz, że nagle wpadną, że można dogadać się z Eurosportem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ pewnie weźmie pewnie ESN na przetrzymanie. Stracimy na tym po prostu wszyscy, bo lig nie będzie - a jak włączy ich CP czy rzucą stream w sieci za opłatą to paczkę C+ można oddać po zakończeniu sezonu, bo zostanie tam liga polska....a nie jest ona sry warta tych 50 PLN w moim przypadka, bo miałem paczkę tylko dla sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odrywając się na chwilę od wątku praw do LL i jakości oferty nc+ mam prośbę o informacje gdzie zniknęła rozpiska komentatorów? Od dłuższego czasu śledzę to forum, a trafiłam na nie właśnie poszukując tej info (która kiedyś była i na stronie nc+ i na fb...). Wiem, że w letnich miesiącach jest z tym gorzej, ale jednak w sierpniu już coś się pojawiało (w tym roku też) a teraz cisza... Czy ktoś może mi podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, można oglądać w tej chwili TO SAMO czyli losowanie na Eurosporcie, NSport oraz na Canal+ Sport :jupi: No mistrzowie, już kiedyś mnie rozwalało że miałem ten sam mecz na NSport oraz na Canal+ Family, ale teraz to już mistrzostwo. Rozumiem, że sezon ogórkowy, ale nie prościej puścić losowanie na Nsport, a na Canal dać choćby jakieś powtórki spotkań z wtorku lub środy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przez chwilę też bytłem zawiedziony brakiem 3 lig piłkarskich ręcznej itp w sumie nadal jestem ale im dłużej trwają spekulacje co do Eleven to wydaje mi się że te kanały prędzej czy później ale pojawią się w naszej platformie NC+ i to jest najważniejsze a czy te kanały będą też na CP to mi to ... bo ważne jest to że u nas będzie. Co do Ligi Mistrzów to nie wiemy co będzie za 3 lata więc na razie się tym nie przejmujmy a pewnie i w przyszłości ten bejn też się u nas pojawi więc będzie ;) teraz trzymam kciuki aby NC+ zdobyło prawa do NBA bo tego bym chyba nie przetrawił ;) pozdrawiam wszystkich i trzymajmy kciuki za szybkie dodanie " elewenów hehe "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na info dotyczące NBA, bo po angielskiej najwięcej tego oglądałem. Po utracie praw liczyłem, że może zakupią coś dodatkowo np. NHL, tylko z drugiej strony mecze i tak się w nocy lub późnymi wieczorami, więc im to raczej luki nie załata. Prawa do NHL pewnie sporo kosztują, a oglądalność niepewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już mają dodawać do nc+, to niech dodadzą cały pakiet Eleven, a nie tylko sublicencję na 2 mecze La Liga na kolejkę w CANAL+. Czekamy, czekamy, póki co nic z tego nie wynika. Pierwsza kolejka za nami, druga zaraz w weekend, może w przerwie na reprezentacje coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...