Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile to atrakcyjnych kąsków ucieka z wyłaczności CP poprzez transmisje w Polsat Sport News które bez dodatkowych anten można oglądać w nc plus bo jest obecne na liście kanałow np. mecze reprezentacji w siatkówce i nie tylko, nawet mecz o Superpuchar Lech - Legia leciał w PSN więc też tracą na rzecz konkurencji ;)

 

Tyle że poza tym co musi być nadane w kanale otwartym nie ma żadnej reguły. Raz Moto GP na żywo, raz w retransmisji, raz boks, raz liga rosyjska. A w przypadku Eurosportu zawsze będzie tak samo - 2 mecze LE co czwartek.

 

Jeśli uruchomią osobną wersję Eurosportu dla Polski, dobrze by było, żeby nc+ nie blokowała dostępu do wersji International. Jakoś w konkurencji potrafią to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracą a zyskują.

Po pierwsze mniej płacą za prawa a po drugie na Eurosporcie leca np. mecz Ekstraklasy ostatniego wyboru .

Taki abonent CP czy kablówki jak zobaczy ze ciagle nie ma Legii Gornika , Wisly,Lecha czy Ruchu w końcu zapragnie zobaczyć lepsze mecze i wykupi abonament.

LE tez pewno bedzie mecz nr 5-6.

pomijając już fakt ze i ogladalnośc danego produktu sie zwiększa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał C+ za darmo albo z rabatem 50% to raczej trudno mówić że na braku 3 lig coś stracił.

A jeśli ktoś miał cały ten szajs dodatkowy, po to aby mieć C+, a w jego ramach La Liga, to Twoim zdaniem nic nie stracił? Widzisz, są tacy, którzy na to samo zagadnienie patrzą z zupełnie odwrotnej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport musi stworzyć dedykowany kanał na Polskę. Pewnie póki co będzie emitował jedynie w playerze.
Eurosport Romania po kupnie Premier League mial lokalny kanal w 2 dni wiec zapewne tez tak u nas bedzie.

 

Jedyne dwa, warte odznaczenia, posty dzisiejszego dnia w tym temacie. Reszty nie ma co nawet czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracą a zyskują.

Po pierwsze mniej płacą za prawa a po drugie na Eurosporcie leca np. mecz Ekstraklasy ostatniego wyboru .

Taki abonent CP czy kablówki jak zobaczy ze ciagle nie ma Legii Gornika , Wisly,Lecha czy Ruchu w końcu zapragnie zobaczyć lepsze mecze i wykupi abonament.

LE tez pewno bedzie mecz nr 5-6.

pomijając już fakt ze i ogladalnośc danego produktu sie zwiększa

 

Bardzo daleko idąca hipoteza :lol2:

Oglądając poniedziałkowy mecz Górnik - Zagłębie Lubin - nic w Twoim poście się nie zgadza :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorkowo-środowe maratony LM + czwartkowe z LE przy rewelacyjnej oprawie C+ to świetna wiadomość. Na futbol w TV mam czas jedynie w tygodniu późnymi wieczorami. Żałuje jak większość hiszpańskiej, ale jej brak jak i brak włoskiej, francuskiej i szczypiorniaka w nc+ to karta przetargowa w czekających mnie grudniowych negocjacjach o przedłużenie oferty. Być może do końca roku będzie rozstrzygnięty przetarg na Premiership co da mi pełny przekrój sytuacji w jakiej znajduje się jako abonent. Na chwilę obecną: albo niższa cena dla abonentów z pakietem C+, albo w cenie pakietu kanały sportowe Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki abonent CP czy kablówki jak zobaczy ze ciagle nie ma Legii Gornika , Wisly,Lecha czy Ruchu w końcu zapragnie zobaczyć lepsze mecze i wykupi abonament.

 

A ja sądzę, że np. abonenta CP mało co obchodzi Ekstraklasa a na pewno nie na tyle, żeby przechodzić dla Ekstraklasy do nc plus na pewnie o wiele droższe warunki niż ma w CP. Jakby go na tyle interesowała to już byłby dawno i nie potrzeba byłoby mu do tego meczu na ES "Podbeskidzie-Łeczna" ;)

 

płacą mniej za prawa LE

 

Skąd wiesz czy mniej płacą i w jakich proporcjach jest to rozłożone, ile procent z sumy całkowitej za prawa do LE kładzie nc plus a ile Eurosport (pewnie te mecze będą dalszego wyboru w ES) Może nc plus płaci tak jak poprzednio tylko teraz ta kwota nie wystarczyłaby na zakup na wyłączność. Prawa drożeją, UEFA podniosła premie dla klubów choćby za awans do grupy więc UEFA sobie to jakoś musi odbić a najlepiej podnosząc cene za prawa telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 to zdecydowanie liga polska i dlatego wyłożyli tyle kasy, od lat drugie miejsce dla ligi angielskiej, a dopiero po niej liga hiszpańska mimo wielu sympatyków Realu i Barcelony. Owszem Gran Derbi jako największe wydarzenie w lidze hiszpańskie i pojedynek dwóch druzyn z najściślejszej europejskiej czołówki przyciąga wielu widzów, ale pozostałe mecze cieszą się dużo mniejszą popularnością. Dla mnie to strata, ale pewnie te kilka najciekawszym spotkań obejrzę gdzie indziej. Zobaczymy co będzie za rok, dlatego nie zgodziłem się na przedłużenie na dwa lata bo jeśli w 2016 stracą ligę angielską to mimo iż najważniejszą /chociaż bez moich ulubionych drużyn, które w ekstraklasie już nie grają/ dla mnie ligą jest liga polska to trzeba będzie się z nc+ pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro eleven współpracuje z TVN, to powinien nie długo zagościć na nc+ :)

Twitter ćwierka, że NC+ sobie odpuściło całkowicie Eleven. Wątpię, żeby to ogłosili oficjalnie - ludzie ich zjedzą. Więc będą pisać "rozmowy trwają".

 

Na na TV Samsunga mam tego Playera, ale niestety nie widzę programów eleven, tylko na komputerze one występują?

Na smart TV kanały nie będą działały. Tylko na stronie player.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro eleven współpracuje z TVN, to powinien nie długo zagościć na nc+ :)

Twitter ćwierka, że NC+ sobie odpuściło całkowicie Eleven. Wątpię, żeby to ogłosili oficjalnie - ludzie ich zjedzą. Więc będą pisać "rozmowy trwają".

 

Na na TV Samsunga mam tego Playera, ale niestety nie widzę programów eleven, tylko na komputerze one występują?

Na smart TV kanały nie będą działały. Tylko na stronie player.pl.

 

Też to śledzę i powiem szczerze, że mnie to wkurza, bo widać, że nc+ chce ich wziąć na przeczekanie a to tylko spowoduje, że będziemy poszkodowani my - abonenci nc+

 

P.S. Mam nadzieję, że będzie można wykupić to w sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro eleven współpracuje z TVN, to powinien nie długo zagościć na nc+ :)

Twitter ćwierka, że NC+ sobie odpuściło całkowicie Eleven. Wątpię, żeby to ogłosili oficjalnie - ludzie ich zjedzą. Więc będą pisać "rozmowy trwają".

 

Na na TV Samsunga mam tego Playera, ale niestety nie widzę programów eleven, tylko na komputerze one występują?

Na smart TV kanały nie będą działały. Tylko na stronie player.pl.

 

Szkoda że podpisałem nową umowę w lipcu teraz trzeba się będzie rok pomęczyć, masowy odpływ abonentów będzie ale stopniowo zobaczymy w kolejne raporty po 3 kwartale. :)

 

Moim zdanie. Kanały eleven trafia na 99% do nc+. Współpraca z TVN Player o czyms świadczy :)

To o niczym nie świadczy UPC ma 17% udziałów w NC+ a kanału nSport+ nie ma tak jak nie było.

TVN ma już innego właściciela który był nie zadowolony z wyników nc+ to chyba o czymś świadczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak eleven nie bedzie w nc+, to kanały eleven dużo stracą

Szkoda bawet komentować ten wpis. Na pewno też NC+ nie straci na tym iż z gościa z faktu występującego w plotkarskim programie na TVN uczynili prowadzącego wazny program swojego super hiper najważniejszego produktu. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, ile spotkań i na jakich kanałach będzie pokazywał Eurosport. Bo nc+ teoretycznie pokazać może max 8 meczów. 4 o 19:00 i 4 o 21:00. Pamiętać jednak należy, że przed meczami polskich drużyn będzie studio. Więc z automatu C+ dedykowany będzie wyłącznie meczom Legii i Lecha (o ile awansują). Do tego zawsze pokazywać będą mecze w grupach, gdzie grają polskie zespoły. Nie wydaje mi się, by Eurosport zapychał ramówkę 4 meczami na 2 kanałach. IMO pokażą jeden w Eurosporcie np. o 19:00 i jeden w Eurosporcie 2 o 21:00. Wszystko zależy od tego, ile będą mieć miejsca w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki, ale Eurosport chyba musi nowy kanał zapodać, bo ma prawa na LE na polskę, a te E i E2, które są to też ten przekaz trafia poza polskę, albo się mylę ? Więc chyba będzie kanał na wyłączność na nc+. bo jeśli nie to poza powyższym problemem dodatkowo stanowi problem, bo CP będzie miało LE - i jaka to wyłączność nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...