Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wczesniej ktos pytal czy zostaja do niedzieli. Tak, zostaja. Wspólnie z Laboga. Rudzki wraca jednak do kraju ;)

Jak Laboga jest w Hiszpanii to jak komentuje mecz z Orłowskim który jest w studiu?

 

Inaczej. Mam na myśli, że Laboga tam będzie na meczu Barca-Real :D Zresztą czy to ważne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz eksperta z pierwszym komentatorem.

 

Który jest expertem Rudzki czy Ryczel ? Proponuje porównać kto się lepiej w ogóle zna na wiecej niż 1 lidze bo Rudzki to nawet swojej Angielskiej zna mniej niż nie jeden nastolatek. Mozna mu cała listę błedów wydrukować na wiecej niż 1 kartce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Clasico skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski (prosto z Camp Nou), reporterem będzie Piotr Laboga. Leszek Orłowski dołączy do Adama Marchlinskiego w meczu Sevilla-Villarreal, będzie także w studio przed meczem i zajmie się jakimiś tam materiałami.

Nie ma Orłowskiego na EL? No lepszej wiadomości to już dawno nie słyszałem :) W końcu EL bez bzdurnych plotek z hiszpańskich brukowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Nc+ zapowiada że pakiet programów Canal+ zwiększy się z 6 do 8. Powstanie Canal+ Sport 2.

http://media2.pl/media/119893-Beda-nowe ... racji.html

 

Bardzo ciekawe to wszystko. Ale tak naprawde nadal nie wiadomo kiedy ten C+S2 powstanie, slyszalem, ze w tym sezonie nie ma sensu nagle wprowadzac kanalu sportowego, a od sierpnia. Ale to jest nc+, Sport+2 i 3 mialybyc juz rok temu, a koncesja zgasla i moze w kwietniu, bo urodziny. 3 kanal sportowy nc+ odbije sie tez pewnie na transmisjach w przyszlym sezonie, licze, ze bedzie ich wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. El Clasico skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski (prosto z Camp Nou), reporterem będzie Piotr Laboga. Leszek Orłowski dołączy do Adama Marchlinskiego w meczu Sevilla-Villarreal, będzie także w studio przed meczem i zajmie się jakimiś tam materiałami.

 

Szczerze, to bardzo się cieszę, że Orłowski jednak nie będzie na El Classico! Ceniłem go wcześniej, ale po meczu Atletico - Bayer mnie bardzo mocno rozczarował i wszelkie wady jego wyszły. Na początku w studiu cwaniakował jakie to Atletico słabe, jaki to Bayer faworyt tego rewanżu (patrząc na wynik można ocenić). Potem w trakcie meczu skompromitował się komentarzem jakże haniebnym -> "Niech Mandzukić dozna kontuzji bo nie można patrzeć jak słabo gra" ...pozostawię bez komentarza.

W końcu rzuty karne na koniec i też jego zdanie na ich temat to pomyłka, naśmiewał się z zawodników i ocenił, że to trener źle wybrał strzelców jedenastek, ba, on obarczył porażką trenera!

A potem w studio jeszcze cwaniakował po raz kolejny "Po strzeleniu gola przez Mario Suareza wiedziałem, że czekają nas rzuty karne, ale nie powiedziałem tego by widzowie zostali i nie odeszli od tv przez te 1,5h"

Takiej bezczelności, zarozumiałości itp w jednym to można tylko z Jagodą z poprzednich lat porównać.

Więc Mielcarski i Wolski na El Classico zdecydowanie najlepszy duet! Dobrze, że bez kombinowania z Dudkiem bo on był niewypałem na jednym z El Classico.

 

Który jest expertem Rudzki czy Ryczel ? Proponuje porównać kto się lepiej w ogóle zna na wiecej niż 1 lidze bo Rudzki to nawet swojej Angielskiej zna mniej niż nie jeden nastolatek. Mozna mu cała listę błedów wydrukować na wiecej niż 1 kartce.

 

Rudzki mało wie o Premier League ? a to dobre, widzę że można hejtować wszystko i wszystkich. Nie ważne jak kto się czym pasjonuje, ale zarzucić Rudzkiemu, że się nie zna na Premier League to już pozostawię bze komentarza.

W internetach można wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Nc+ zapowiada że pakiet programów Canal+ zwiększy się z 6 do 8. Powstanie Canal+ Sport 2.

http://media2.pl/media/119893-Beda-nowe ... racji.html

 

Bardzo ciekawe to wszystko. Ale tak naprawde nadal nie wiadomo kiedy ten C+S2 powstanie, slyszalem, ze w tym sezonie nie ma sensu nagle wprowadzac kanalu sportowego, a od sierpnia. Ale to jest nc+, Sport+2 i 3 mialybyc juz rok temu, a koncesja zgasla i moze w kwietniu, bo urodziny. 3 kanal sportowy nc+ odbije sie tez pewnie na transmisjach w przyszlym sezonie, licze, ze bedzie ich wiecej.

Podobno zmiany w paczce C+ i powstanie C+Sport ma być już w kwietniu.Przynajmniej jedna osoba tak twierdzi w innym wątku info o tym pierwszy raz podała już jakiś czs temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...