Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

A potem dziwią się w nc+, że ludzie szukają streamów w sieci. Przyczynę tego niech nc+ zacznie szukać u siebie. Śmieszni ludzie, wyświetlają numerki na ekranie, a nie myślą o tym, żeby transmitować przynajmniej te najważniejsze mecze. Pseudoplatforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem dziwią się w nc+, że ludzie szukają streamów w sieci. Przyczynę tego niech nc+ zacznie szukać u siebie. Śmieszni ludzie, wyświetlają numerki na ekranie, a nie myślą o tym, żeby transmitować przynajmniej te najważniejsze mecze. Pseudoplatforma.

 

Chłopie i tak byś tego nie oglądał. Bez przesady, nie opłaca sie pokazywać 5 transmisji na raz, chyba, że fajtycznie są to niesamowite wydarzenia. Marekpolak - Polak ponurak, narzekacz. Daj spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Mają określona pulę PL i może mają w planach w innych kolejkach pokazać więcej spotkań.

 

Myślę że więcej widzów przyciągnie mecz Hull vs Chelsea niż West Ham vs Sunderland.

Po drugie dlaczego posiadacza pełnej opcji Canal+ maja obchodzić Ci którzy jej nie mają?

Po trzecie czy pokazanie meczu z kilku dniowym poślizgiem nie jest liczone jako transmisja?

 

A wystarczyłoby przesunąć mecz TME o 30 minut. :brawo:

Zresztą na upartego, jeśli nie dało się przesunąć meczu TME to przecież można od 18 na +Family pokazać mecz Chelsea, a nie dopiero w czwartek, gdzie konkurencyjna stacja pokaże ten mecz w poniedziałek, wtorek i środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Artek1000 nie no chłopie ty wiesz co ja bym oglądał a co bym nie oglądał. Chodzi o to, że cała masa kanałów zagranicznych jest w stanie pokazać ten mecz, tylko naszej "kochanej" nc+ się to nie widzi. Artek1000 Polak co nie widzi gów*na w papierku po cukierku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Mają określona pulę PL i może mają w planach w innych kolejkach pokazać więcej spotkań.

 

Myślę że więcej widzów przyciągnie mecz Hull vs Chelsea niż West Ham vs Sunderland.

Po drugie dlaczego posiadacza pełnej opcji Canal+ maja obchodzić Ci którzy jej nie mają?

Po trzecie czy pokazanie meczu z kilku dniowym poślizgiem nie jest liczone jako transmisja?

 

A wystarczyłoby przesunąć mecz TME o 30 minut. :brawo:

Zresztą na upartego, jeśli nie dało się przesunąć meczu TME to przecież można od 18 na +Family pokazać mecz Chelsea, a nie dopiero w czwartek, gdzie konkurencyjna stacja pokaże ten mecz w poniedziałek, wtorek i środę.

Ale West Ham-Sunderland był w sobotę i wtedy nie było tyle transmisji o tej godzinie.Po rozdziale paczki C+ na filmową i sportową było powiedziane co i gdzie będzie nadawane.Chyba zapomniałeś co było z Ekstraklasą jak przenieśli do C+Sport a abonenci których interesowały te rozgrywki mieli Pakiet Silver.Widzę że jest tutaj wielu mądrych może wykupcie prawa sportowe stwórzcie kanał sportowy i będzie idealnie skoro tyle macie pomysłów na wszystko.Ja choć najczęściej oglądam PL wcale nie płaczę że tego meczu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że WHUvsSUN był w sobotę, ale jeśli odnosi się to do liczby transmisji to ma jednak znaczenie.

Nie widzę tu żadnej sensownej odpowiedzi. Ani drugie, ani trzecie, a tym bardziej podważenie transmisji z godzinnym poślizgiem. Zwyczajnie panowie świętują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żarty robisz Bundesliga to nie tylko Bayern a La liga Real czy Barcelona i nie muszą cały czas transmitować ich meczów.Co za atrakcja oglądać taki Real czy Barcelonę z drużynami z dołu tabeli.Chyba jedynie atrakcja dla tych co kibicują tym drużynom bo dla mnie żadna oglądać praktycznie mecz do jednej bramki.W PL trochę inaczej to wygląda bo poziom bardziej wyrównany.Ja najchętniej oglądam PL ale też się nie podniecam meczami 1 i 15 z tabeli.A z racji że nie ma tego meczu może pierwszy raz od bardzo dawna rzucę okiem na Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie obchodzi mnie totalnie liga angielska, ale mimo wszystko rozumiem. To tak jakby Eurosport nie puscil lidera Bayernu, albo canal plus Realu czy Barcelony

Juventusu co kolejkę również nie puszczają...

Z włoskiej pokazują mniejszą ilość spotkań z kolejki więc często inne spotkania zapowiadają się bardziej atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...