Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co chodzi z tym Ryczelem? Co prawda jest on wyłącznie kibicem tylko piłki niemieckiej, a zwłaszcza Bayernu, ale głos ma dobry, komentuje z emocjami. Owszem, zbłaźnił się w czasach N zaangażowanym komentarzem na rzecz Borussii, ale tam w C+ bym pewnie z 10 znalazł gorszych komentatoro-ekspertów. Może chodzi o jego konfliktowy charakterek? Pamiętam że kiedy wszyscy zapuszczali wąsy rok temu na akcję Movember, a on ostentacyjnie jakby się odcinał od redakcji NC+ i był bez. Jakieś przyczyny muszą być, że się go jak piszecie pozbywają, a trzymają Milków, Durdów, Jezierskich, Wodzińskich, Murawskich, Rudzkich, Salaków, Jagodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był Ryczel w TVN24 w programie Dnień po dniu i pokazywał bramki z LM. Czyli nadal pracuje. Jest widać został takim zapchajdziurą, panem od newsów i sensacji.

 

@Artek1008 - jak mam porównać głos Ryczela, z płaskim, ciaplatym Rudzkiego, to nie mam wątpliwości kogo bym z tej dwójki wywalił czy odsunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk Barcelona - Realem Madryt komentują Rafał Wolski i Leszek Orłowski tylko szkoda mi Mielcarskiego .

Który wypadł dobrze na 1 meczu W Madrycie który komentował z Wolskim .Szkoda ze nie można dać żeby 3 trojkę komentowali razem ten mecz.

Grzegorz Miecarski dostaje wolne.

Durda dostaje urodzinowy prezent komentować 2 mecze w ligi angielskiej i polskiej do komentowania na urodziny Canal+

Chyba na mecz Liverpoolu - Menchester jadą w sobotę bo R.Nahorny nie widać w Sobotę.

 

Komentatorzy Koszykowi

1. Michałowicz

2. Łopaciński

3. Dryla

4.Durda

najwieciej meczów koszykówki komentuje Łopaciński i Michałowicz w sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk Barcelona - Realem Madryt komentują Rafał Wolski i Leszek Orłowski tylko szkoda mi Mielcarskiego .

Który wypadł dobrze na 1 meczu W Madrycie który komentował z Wolskim .Szkoda ze nie można dać żeby 3 trojkę komentowali razem ten mecz.

Grzegorz Miecarski dostaje wolne.

Durda dostaje urodzinowy prezent komentować 2 mecze w ligi angielskiej i polskiej do komentowania na urodziny Canal+

Chyba na mecz Liverpoolu - Menchester jadą w sobotę bo R.Nahorny nie widać w Sobotę.

 

Komentatorzy Koszykowi

1. Michałowicz

2. Łopaciński

3. Dryla

4.Durda

najwieciej meczów koszykówki komentuje Łopaciński i Michałowicz w sezonie

 

Przecież jest napisane, że komentować będą z Anfield Road. Mielcarski będzie zapewne w studio Ligi+Extra, bo eksperci mają się zmieniać, choć nie znam szczegółowych planów. W tym sezonie pewnie jeszcze sobie pojedzie na finał Champions League.

A Durda po prostu wraca do redakcji, bo ostatnio był praktycznie ciągle w Eurosporcie, natomiast w nc+ tylko wypelnial kontrakt, jaki ma i nic więcej, ale w najbliższym czasie wraca już w większej ilości do nc+ i będzie się pojawiać regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się komentarz z Barcelony- Wolski jak zwykle klasa, ale i Rudzki pokazał się z jak najlepszej strony. Najfajniejszy był obiektywizm tych komentatorów ani Wolski nie wychwalał pod niebiosa Hiszpanów, ani Rudzki nie piał z zachwytu nad grą MC. Wielkie brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportbusiness.com/sport-news ... kstraklasa

 

Czyli sprawa jest jasna. FOX rezygnuje z walki o ekstraklase, ale kanal sportowy ciagle maja w planach. Teraz nic tylko czekac az naczelni wizjonerzy i marzyciele z forum zaczna pisac o podbojach przetargowych FOXa i o zniszczeniu żabojadów z Canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportbusiness.com/sport-news/fox-denies-reports-it-bidding-ekstraklasa

 

Czyli sprawa jest jasna. FOX rezygnuje z walki o ekstraklase, ale kanal sportowy ciagle maja w planach. Teraz nic tylko czekac az naczelni wizjonerzy i marzyciele z forum zaczna pisac o podbojach przetargowych FOXa i o zniszczeniu żabojadów z Canal+...

Tu jest wątek o sporcie na NC+ a nie o prawach sportowych a link był już w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe zmiany w obsadzie weekendowej!

 

1. Bartek Ignacik będzie drugim reporterem meczu Vive-Montpellier

 

2. El Clasico skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski (prosto z Camp Nou), reporterem będzie Piotr Laboga. Leszek Orłowski dołączy do Adama Marchlinskiego w meczu Sevilla-Villarreal, będzie także w studio przed meczem i zajmie się jakimiś tam materiałami.

Btw. Nie wiem skąd wcześniej kolega @marcin82 wziął info, ze mecz Barca-Real będzie komentowany ze studia :o

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na twitterze Rudzkiego jest fotka z Milcarem, zastanawiałem się co on robi w Barcelonie, a tu okazuje się, że ekipa baluje do niedzieli w Hiszpanii :)

Tak, wczesniej ktos pytal czy zostaja do niedzieli. Tak, zostaja. Wspólnie z Laboga. Rudzki wraca jednak do kraju ;)

 

Multiliga Europy nie byla planowana, o 19 tylko trzy mecze, a po 20 nawet dwa, wiec bez sensu. Inna sprawa, ze wszystkie w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...