Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jako Madridiście też przeszkadza komentarz Labogi. O ile wiedzy na temat ligi hiszpańskiej odmówić mu nie można to kompletna bierność w komentarzu i zero okazywania jakichkolwiek emocji sprawia, że zasługuje on na ocenę niedostateczną. Zawsze zazdroszczę kibicom Barcelony, że mają to szczęście tak często słuchać Wolskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskał żadnych kitów- ręka była, ale naprawdę trudna do zauważenia. Nawet wielokrotne powtórki nie pokazały ewidentnie tej sytuacji, sami komentatorzy mieli wątpliwości. Tak mi się przypomniała sytuacja z meczu Francja- Irlandia i Thierry Henry zagrywający ręką. Podsumowując sędzia miał prawo nie zauważyć zagrania ręką Żyry i tak to podsumował Pan Sławek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądała u was jakość wczorajszej transmisji Legia- Wisła ?

Bo u mnie dramat był! Dawno nie widziałem tak słabej transmisji jakościowo... Wieczorem za to np. NBA Clippers- Houston i Real- Levante wyglądało ok.

Jaja sobie robią z jakością czy to może mój turbodekoder coś krzaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co to za muzyka leciała wczoraj na koniec ligi+ extra? stawiam piwo jak ktoś odpowie :)

 

Canal+ jest fenomentalny, jak wczoraj zobaczyłem końcówkę ligi+extra, widok na Warszawę nocą, jeszcze ta piosenka to kopara mi opadła z wrażenie. Wielu bajkopisarzy twierdzi, że ligi polskiej nie będzie, lub niech idzie gdzie indziej, ale prawda jest taka, że Canal+ potrafi opakować doskonale produkt i ja nigdzie indziej nie widze ekstraklasy :)

 

Co pytania wróciwszy co to za piosenka? :) Fenomenalna jak i widok nocą na warszawe, stadion, oh zakochałem się :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądała u was jakość wczorajszej transmisji Legia- Wisła ?

Bo u mnie dramat był! Dawno nie widziałem tak słabej transmisji jakościowo... Wieczorem za to np. NBA Clippers- Houston i Real- Levante wyglądało ok.

Jaja sobie robią z jakością czy to może mój turbodekoder coś krzaczy ?

 

Wszyscy mieli takie "HD". ;) Hit kolejki, a jakość najgorsza ze wszystkich w tej kolejce. Zresztą jak na razie najgorsza jakość w tej rundzie. Tą dodatkową kamerkę spoza stadionu, to następnym razem możecie sobie wsadzić w d..ę, jeśli jakość transmisji ma być taka jak wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze spotkañ LM TVP kompromituje się regularnie,tak po prostu jest i już wszyscy przywykli.

 

Dziwi mnie jednak że w środę na NC+ również głównym spotkaniem jest Barcelona-Manchester City.Mecz w którym na 95% awansują gosoodarze.Z kolei w meczu BVB -Juve mamy 51 % do 49 % dla gości i ten mecz jest niby mniej ciekawy i poświęcą mu 5 minut o godzinie 20:30 żeby tylko składy podać. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze, że w TVP rządzi Szaranowicz. Niby znawca i fan futbolu a okazuje się amatorem.

NC+ z kolei kompromituje się przy LE dając hity do nsport a ochłapy do drogiego C+. Więc w kablówkach ci co kupują tani pakiet sportowy za kilkanaście złotych oglądają hity a ci co kupują pakiet premium za 50 zł oglądają ochłapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze spotkañ LM TVP kompromituje się regularnie,tak po prostu jest i już wszyscy przywykli.

 

Dziwi mnie jednak że w środę na NC+ również głównym spotkaniem jest Barcelona-Manchester City.Mecz w którym na 95% awansują gosoodarze.Z kolei w meczu BVB -Juve mamy 51 % do 49 % dla gości i ten mecz jest niby mniej ciekawy i poświęcą mu 5 minut o godzinie 20:30 żeby tylko składy podać. Żenada.

 

Jako użytkownik TNK to nawet się cieszę z takiego wyboru nc+. TVP wybrała mecz Barcelony, bo Szpak woli jechać na wycieczkę do Barcelony niż do Dortmundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP wybrała ten mecz, bo w Borussii nie gra już Lewy, Piszczek kontuzjowany, a Kuba zapewne zacznie na ławce. Swego czasu pamiętamy wybór Szachtar-Borussia, zamiast Real-Manchester United, czy tydzień temu Bayern-Szachtar kosztem Chelsea-PSG. Jestem przekonany, że gdyby Lewy pozostał w Borussii, wybory meczów byłyby odwrotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było by jak Robert Lewandowski był Borussia Dortmund

To TVP pokazywało by cały czas Borusia Dortmund każdy mecz jak było 2 lata temu.

 

Od nowego Sezonu 15/16 jak będzie LE w nc+ to chyba koniec meczami na kanale Tvn turbo jak polski zespól awansuje, takie twierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze, że w TVP rządzi Szaranowicz. Niby znawca i fan futbolu a okazuje się amatorem.

NC+ z kolei kompromituje się przy LE dając hity do nsport a ochłapy do drogiego C+. Więc w kablówkach ci co kupują tani pakiet sportowy za kilkanaście złotych oglądają hity a ci co kupują pakiet premium za 50 zł oglądają ochłapy.

 

Liga Europy ma być bardziej jako promocja sportu w nc+. Lepsze mecze w nSport+ i TVN TURBO, żeby ci, którzy maja kablowke bez Canal+ mogli się skusić na ten kontent (czy kątęt, jak ktoś kiedy powiedział :D).

 

Piosenka z Ligi+Extra: Stereophonics, Maybe Tommorow

To ja jeszcze pomogę i wymienię nazwy innych piosenek, które pojawiają się na antenach nc+. Wiele osób o to pyta.

Końcówka Magazynu skrótów Ligi Mistrzów: Ladytron, Destroy Everything you touch

Końcówka meczów ekstraklasy: X-ray Dog, Elegenat Friction.

 

Może się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela zapowiada się genialnie: Liverpool-MU, potem Lech-Legia i na deser Barca-Real! Akurat na 20 lecie Canal+ :). Ciekawe kto będzie komentował te hity? Szkoda, że Wolski nie może się rozdwoić i skomentować meczów z Polski i Hiszpanii :).

Jutro rozpiska ;)

 

Co do piosenek, to jest muzyka wzięta z banku dźwięków. Tam sa różne podkłady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...