Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jagoda to mi przypomina Smerfa Marudę i Ważniaka w jednym. Z kolei Jasina to raczej spokojny człowiek, kultura osobista, ale brak mu tego czegoś. Nie ma werwy, ognia potrzebnego komentatorowi w wielu sytuacjach. Każdy mecz skomentuje podobnie, bezbarwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laboga to kibic realu i wiecznie komentuje swoje mecze i ja gościa już też słuchać nie moge tyle że gość ma najbogatsze słownictwo podczas komentarza gdzie połowa trenerów podczas jego wywiadów jego nawet nie rozumie. Leszek to taki tłumacz Marca As MD i sport oraz Twittera dlatego ja osobiście wole komentarz Rafała Wolskiego razem z Leszkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiemy już tu wszyscy, że lubisz TVP, ale bez przesady. Tomasz Jasina to jest tragiczny komentator (co prawda na MS spisał się nawet spoko), ale niestety małe przygotowanie merytoryczne, usypianie w trakcie transmisji. Widzisz, zaczepiasz a gadasz głupoty. Jagoda nie jest najgorszy w Polsce, jak śmiesz go w ogóle porównywać z pijakiem Kowalczykiem czy Majdanem, który ogląda mecze jak go o to poprosza w tvp, a tak to robi inne rzeczy. Inna sprawa, że on się strasznie poprawia z meczu na mecz.

 

Tak tylko wymienię: Gleń, Lipiński, Laboga, Orłowski, Marchlinski to słabi komentatorzy LE w nc+? Nie raz mecze komentowaki takze Surma, Rosłoń, Pełka, Nahorny czy Wolski

Łgasz. Nie lubię TVP. Tyle w temacie wiadomo,że NC+ ma najlepszych komentatorów: Nahorny, Twarowski, Rudzki, Pełka, Wolski, Rosłoń . Robienie jednak z tego chamidła i ważniaka Jagody komentatora czy eksperta to przesada. Po prostu dla mnie najważniejszy jest człowiek,a Jagoda dla mnie jest skończony jako człowiek, złośliwy, [beep]ki, z idiotycznym humorem. Kowalczyk jest spoko ekspertem,a jego biografia należy do elementarza podstawowego . Lipiński to ekspert, nie komentator. Podobnie Orłowski, który jednak nie ma dykcji i nie powinien komentować choć wiedzy mu odmówić nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiemy już tu wszyscy, że lubisz TVP, ale bez przesady. Tomasz Jasina to jest tragiczny komentator (co prawda na MS spisał się nawet spoko), ale niestety małe przygotowanie merytoryczne, usypianie w trakcie transmisji. Widzisz, zaczepiasz a gadasz głupoty. Jagoda nie jest najgorszy w Polsce, jak śmiesz go w ogóle porównywać z pijakiem Kowalczykiem czy Majdanem, który ogląda mecze jak go o to poprosza w tvp, a tak to robi inne rzeczy. Inna sprawa, że on się strasznie poprawia z meczu na mecz.

 

Tak tylko wymienię: Gleń, Lipiński, Laboga, Orłowski, Marchlinski to słabi komentatorzy LE w nc+? Nie raz mecze komentowaki takze Surma, Rosłoń, Pełka, Nahorny czy Wolski

Łgasz. Nie lubię TVP. Tyle w temacie wiadomo,że NC+ ma najlepszych komentatorów: Nahorny, Twarowski, Rudzki, Pełka, Wolski, Rosłoń . Robienie jednak z tego [beep] i ważniaka Jagody komentatora czy eksperta to przesada. Po prostu dla mnie najważniejszy jest człowiek,a Jagoda dla mnie jest skończony jako człowiek, złośliwy, [beep], z idiotycznym humorem. Kowalczyk jest spoko ekspertem,a jego biografia należy do elementarza podstawowego . Lipiński to ekspert, nie komentator. Podobnie Orłowski, który jednak nie ma dykcji i nie powinien komentować choć wiedzy mu odmówić nie można.

 

Lipinski to komentator, do ekspertów zalicza sie takich ludzi jak: jakgoda, Kowalczyk, Jezierski, Przytula, Murawski, Gilewicz, Majdan, Zewlakow itd. A jesli juz idziemy Twoja droga, to Nahorny to tez eks[pert ;)

 

Jagoda to baaardzo fajny czlowiek, wiec mówiac, ze jest zlosliwy czy idiotyczny to jest po prostu obraza. Wspominalem wczesniej - wystarczy spojrzec na twittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiemy już tu wszyscy, że lubisz TVP, ale bez przesady. Tomasz Jasina to jest tragiczny komentator (co prawda na MS spisał się nawet spoko), ale niestety małe przygotowanie merytoryczne, usypianie w trakcie transmisji. Widzisz, zaczepiasz a gadasz głupoty. Jagoda nie jest najgorszy w Polsce, jak śmiesz go w ogóle porównywać z pijakiem Kowalczykiem czy Majdanem, który ogląda mecze jak go o to poprosza w tvp, a tak to robi inne rzeczy. Inna sprawa, że on się strasznie poprawia z meczu na mecz.

 

Tak tylko wymienię: Gleń, Lipiński, Laboga, Orłowski, Marchlinski to słabi komentatorzy LE w nc+? Nie raz mecze komentowaki takze Surma, Rosłoń, Pełka, Nahorny czy Wolski

Łgasz. Nie lubię TVP. Tyle w temacie wiadomo,że NC+ ma najlepszych komentatorów: Nahorny, Twarowski, Rudzki, Pełka, Wolski, Rosłoń . Robienie jednak z tego [beep] i ważniaka Jagody komentatora czy eksperta to przesada. Po prostu dla mnie najważniejszy jest człowiek,a Jagoda dla mnie jest skończony jako człowiek, złośliwy, [beep], z idiotycznym humorem. Kowalczyk jest spoko ekspertem,a jego biografia należy do elementarza podstawowego . Lipiński to ekspert, nie komentator. Podobnie Orłowski, który jednak nie ma dykcji i nie powinien komentować choć wiedzy mu odmówić nie można.

 

Lipinski to komentator, do ekspertów zalicza sie takich ludzi jak: jakgoda, Kowalczyk, Jezierski, Przytula, Murawski, Gilewicz, Majdan, Zewlakow itd. A jesli juz idziemy Twoja droga, to Nahorny to tez eks[pert ;)

 

Jagoda to baaardzo fajny czlowiek, wiec mówiac, ze jest zlosliwy czy idiotyczny to jest po prostu obraza. Wspominalem wczesniej - wystarczy spojrzec na twittera.

To jest ocena do której mam prawo. Jest złośliwy w swoim komentarzu. Pamiętam jak piłkarz strzelił gola United i ten stwierdził,że może zakończyć karierę bo nic lepszego w swoim życiu już nie zrobi. Pełny jest takich swoich pseudo wywodów ten zakompleksiony piłkarz, który w futbolu stosunkowo niewiele osiągnął, na pewno mniej niż piłkarz, o którym mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robienie jednak z tego [beep] i ważniaka Jagody komentatora czy eksperta to przesada. Po prostu dla mnie najważniejszy jest człowiek,a Jagoda dla mnie jest skończony jako człowiek, złośliwy, [beep], z idiotycznym humorem. Kowalczyk jest spoko ekspertem,a jego biografia należy do elementarza podstawowego .

Nie rozumiem na jakiej podstawie oceniasz Jagodę jako człowieka. Znasz go prywatnie, rozmawiałeś z nim!? Wątpię. Samo porównanie i wyższe ocenianie Kowalczyka jako eksperta pokazuje jak nie znasz się na tym o czym piszesz. Kowalczyk to jedno wielkie nieporozumienie, miernota bez klasy i umiejętności przyznania się do błędu. To i nie tylko to różni go od Jagody. To jest jak niebo i ziemia. I nie ma tu nic do rzeczy fakt, że Kowalczyk był zdecydowanie lepszym piłkarzem. Ekspertem jest bardzo miernym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Polsat Sport w Cafe Futbol, trener Lecha Poznań Skorża zapytal Mateusza Borka, czy w tym sezonie będą pokazywać wyścigi Formuły 1, Borek odpowiedział że się starają i okaże sie dopiero czy będa transmitować, jak widać chyba jeszcze walczą o prawa do F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...