Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Champions League mecz Barcelona - City był na żywo ze stadionu i żadnych problemów nie było. Ciekawy czym się różni zestawienie połączenia realizowane przez UEFA z Champions League i Media Pro z La Liga. Ten sam stadion, a takie różnice.

 

Głos już jest, ale jakość dźwięku bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy jak nie było komentarza rezerwowego i zerwało Laskowskiego to komentował Wolski, który jednocześnie prowadził studio Gran Derby :)

 

 

Ale kiedy to bylo :D Od dwóch lat jest juz komentator rezerwowy, zreszta w TVP takie rzeczy to juz od mundialu 2002, jak nie wczesniej. Dziwne, ze Canal+ stosunkowo niedawno robi rezerwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k: A czy "M jak miłość" jest lepsze od ekstraklasy? W jakim celu zadajesz głupie pytania? Chciałem tym stwierdzeniem jedynie pokazać, że wynik jak na tego typu spotkanie jest mały w ogólnej skali ekstraklasowego "hype'u" bo nawet ligowa siatkówka osiąga podobne wyniki.

Choć oczywiście przy raptem trochę milionie abonentów płacących za C+ w kablu i tvsat robi wrażenie, bo blisko połowa abonentów oglądała właśnie to spotkanie.

 

PS. Ciekawe, że jak jest mowa o podziale praw to fanboje C+ piszą, że CP drogo liczy sobie za kanały sportowe, a jak chodzi już o oglądalność to jednak mowa o "najniższym pakiecie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że jak jest mowa o podziale praw to fanboje C+ piszą, że CP drogo liczy sobie za kanały sportowe, a jak chodzi już o oglądalność to jednak mowa o "najniższym pakiecie".

 

Dobrze się czujesz? Kanały sportowe solorzy są od najniższych pakietów, bo to zwykłe kanały - nie premium. Więcej trzeba płacić za pakiet "sport", w którym są inne kanały sportowe takie jak np. Eurosport2. Canal+Sport to stacja premium i jest od dostępna od wyższych pakietów. Proste jak słońce, ale widać dla niektórych wciąż za trudne. A porównaniem oglądalności z polsatu sport, który odbiera pewnie z 3 razy więcej ludzi niż Canal+ po prostu się ośmieszyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k: A czy "M jak miłość" jest lepsze od ekstraklasy? W jakim celu zadajesz głupie pytania? Chciałem tym stwierdzeniem jedynie pokazać, że wynik jak na tego typu spotkanie jest mały w ogólnej skali ekstraklasowego "hype'u" bo nawet ligowa siatkówka osiąga podobne wyniki.

Choć oczywiście przy raptem trochę milionie abonentów płacących za C+ w kablu i tvsat robi wrażenie, bo blisko połowa abonentów oglądała właśnie to spotkanie.

 

PS. Ciekawe, że jak jest mowa o podziale praw to fanboje C+ piszą, że CP drogo liczy sobie za kanały sportowe, a jak chodzi już o oglądalność to jednak mowa o "najniższym pakiecie".

 

Chodzi mi właśnie o to, że jak na warunki C+ taka liczba robi wrażenie. Wiadomo, że jak dostęp do PS ma powiedzmy 3 miliony to dla nich taki wynik byłby śmieszny i osiągają zdecydowanie wyższą oglądalność. Jedna kwestia: dostępność. Tym bardziej nie rozumiem po co zrobiłeś taką dygresję z oglądalnością siatkówki.

 

PS: A tak nie jest? Przecież PS i PSE masz w pakiecie za 20 zł. Więcej płacisz wtedy, kiedy chcesz jakość HD albo CP wymyśli sobie PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasie z tą głupota...warto popatrzeć w lustro. Tylko lekko pogięty tak twierdzi. Spytaj raczej: czy tenisowy mecz Polska-Litwa na C+ to premium? Czy Final four w siatkówce na PS to muł?

Nie myl premium z dostępnością. Premium niech każdy oceni sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z olejem w głowie próbuje to robić?

Walnieta jest megalomania niektórych. Oczywiście nikt nie potrafi wyjaśnić czemu wczorajszy hit np. nie został pokazany równolegle na nSport?. To tylko polityka nc+, nic wiecej. Oglądalność sprawa wtórna.

Sam wolę ligi zagraniczne ale muszę przyznać, że zdumiewa to wielu moich znajomych. Oni wola polski sport.

A to, ze dostępność nie jest jedynym wyznacznikiem popularności...najlepszy przykład Orange sport. Nie bije rekordów choć jest prawie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare: zapytaj o to raczej jednego z Twoich kolegów, fanów C+, który wmawiał mi, że nie można uznać, że Polsaty Sport są w najnizszym pakiecie bo to wersje SD i niegwarantowane, z chęcią bym zacytował, ale temat już wyleciał z kosza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, ze dostępność nie jest jedynym wyznacznikiem popularności...najlepszy przykład Orange sport. Nie bije rekordów choć jest prawie wszędzie.

Obecnie na tym kanale nic nie ma.

 

Wie ktoś jaka była oglądalność Klasyku na Camp Nou i wcześniejszego na Anfield?

 

Edit: O meczu na Camp Nou juz wiem:

" El Clasico pomiędzy FC Barceloną i Realem Madryt uzyskało w CANAL+ Sport rekordową średnią oglądalność sięgającą blisko 479 tysięcy widzów. To najwyższy wynik w historii transmisji meczów ligi hiszpańskiej w nc+ i zarazem najlepszy wynik w tym sezonie jeśli chodzi o widowiska sportowe."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare: zapytaj o to raczej jednego z Twoich kolegów, fanów C+, który wmawiał mi, że nie można uznać, że Polsaty Sport są w najnizszym pakiecie bo to wersje SD i niegwarantowane, z chęcią bym zacytował, ale temat już wyleciał z kosza :).

Nie wiem może mnie masz na myśli bo ja pisałem że wersje sd nie gwarantowane i dostępne w średniej cenie ok.15 zł.Ale żeby mieć pewność że będzie się odbierać przez całą umowę trzeba brać pakiet Sport HD.Skoro nie zrozumiałeś o co mi chodziło to nie wiem po co to komentujesz.Nie jestem żadnym fanem C+ tylko lubię włączyć dany kanał i obejrzeć coś ciekawego a nie ziewać nudą.Ty dalej się ośmieszaj i porównuj oglądalność kanału dodatkowo płatnego to kanałów dostępnych na dzień dzisiejszy w najtańszych pakietach.Widzę że niektórzy mylą kanały premium z treściami premium.Tego drugiego nie da się określić co do tych treści się zalicza natomiast kanał Premium to kanał dodatkowo płatny a nie dostępny w podstawowych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport to kanał Premium? Jakie to Premium skoro wczoraj było tak wiele reklam? Aż żygać mi się chciało.

Canal+ wczoraj puszczał tyle reklam aż nie wiedziałem o co chodziło w lidze+ extra. Po co? Skoro to kanał Premium to bez reklam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zarówno Canal+Sport jak i Polsat Sport to płatne kanały kodowane- pay TV. Co dla kogo jest premium to inna sprawa- Polsat dawał kanały za 100 zł( 3 wyłącznie w SD) na trzy tygodnie i przy transmisjach głównie meczów Polaków reklam nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godziny meczów i obsada sędziowska 1. rundy DMP:

 

5 kwietnia 2015 r. (niedziela)

GKM Grudziądz - Unia Tarnów g. 17.00, live nSport+ HD

 

 

Stal Gorzów - KS Toruń g. 19.30, live nSport+ HD

 

 

6 kwietnia 2015 r. (poniedziałek)

 

Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra g. 16.30, live nSport+ HD

 

 

PGE Stal Rzeszów - FOGO Unia Leszno g. 19.30, live nSport+ HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...