Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lorek i nie tylko bili go w Wizji TV o sto długości jak dla mnie ;)

 

Właśnie a co z Lorkiem? Może by go przetransferować do nc+ na żużel? Pamiętam kiedyś w Polsacie Sport chyba Lorka, jest to najlepszy obecnie ekspert od żużla. Komentator również.

Arek może powalczcie o tego Lorka? :)

 

Dla mnie dziwne jest dlaczego Waliszko może komentować coś a Ryczel nie? W tej rozpiski Ryczel zjada na śniadanie 85% tych Panów wszystkich. Bo w tym nc+ odpowiada za dopuszczenie do komentowania? Smoku?

Nie gadajcie, że Ryczela już nigdy nie dacie... Ryczel jest lepszy od większości w nc+. Nie rozumiem tej polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże browar. Nie było Ciebie kilka dni na forum i był spokój. Wróciłeś i znowu się zaczyna. Może zaraz Zydorowicza wyciągniesz z szafy? Na plus dużo meczów Ligi Angielskiej ostatnio, ale fajnie jakby w niedzielnym sport+ uwzględniano mecze, które czasami lecą w środku tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@browar kur** jego ma*! Przecież tyle razy Ci mówiłem, że gdybym to ja decydował o wszystkim w nc+, Ryczel by pracował na etacie. Ale po raz 10 Ci mówię, że taka jest decyzja i nie będę się powtarzał. Nie wiem, zapominasz po tygodniu co pisałem?

 

Lorek, Borka chciałeś, Iwanowa też. To może cały Polsat? Nc+ ma swoich dziennikarzy, Polsat swoich i jest każdemu w obu redakcjach dobrze i transfery się rzadko zdarzają.

 

Boże.

 

PS: Artek jestem, nie Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron, powiem Ci, że już kiedyś to samo chciałem napisać, często użytkownikom dałbym "Lubie to". Takie przyzwyczajenie z Fejsbuka, hehe.

 

Na razie tylko oferty można składać, przynajmniej w Ekstralidze. A termin składania ofert na T-Mobile Ekstraklase już minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Surmie jako 1.komentatorze? Szanuje go jako eksperta, uważam, że to TOP3 w nc+, wiedza, emocje podstrzymywane po krzykach głównego komentatora, humor...ale jako 1 średnio, jest ten humor, ale nie jest tak super i psuje jego reputację. To tak jakby dać Przytułe z Murawskim na stanowisko komentatora. Co prawda lepiej niż Milko, ale to chyba i tak nie powód do dumy.

 

Jako reporter Filip jest spoko, skróty do L+E są świetne, z pomysłem. Jako prowadzący Na Mundialu radził sobie zajefajnie, w GPS średnio, ale to chyba przez to, że był ciągle sam. Zobaczymy jak mu jutro pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...