Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcja jest jedna :D

Też nie powala mnie chłop na kolana, nic cirkawego w trakcie studia nie powie, kiedyś w nSport był ok, ale teraz tak bardzo wszedł w żużel, że piłka tak nie żyje. Ale płacą mu, jest zatrudniony na kontrakcie, to musi przepracowac te 5 dni w tygodniu, zrobić jakis materiał, studio, być reporterem...to wyciągnęli go do piłki. Dryłe dali w koszykówkę (akurat do jutra ma urlop, ale w poniedziałek wraca) i komentuje NBA, robi Magazyn Euroligi czy prowadzi Basket+. A szkoda, bo w piłce komentuje świetnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale płacą mu, jest zatrudniony na kontrakcie, to musi przepracowac te 5 dni w tygodniu, zrobić jakis materiał, studio, być reporterem...to wyciągnęli go do piłki.

Yyyyyyyyyyyy... To znaczy że mimo że są inni (lepsi), to teraz zostali odsunięci, bo jest Waliszko z kontraktem, a oni mają inne (gorsze) umowy - w sensie: zarabiają... za mało? Serio? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle słów zostało tu wylanych na temat komentatorów nc+ a o panu Nahornym nikt (chyba) nie wspomina. Mam wrażenie, że z meczu na mecz jest coraz gorzej. Coraz częściej można usłyszeć takie babole merytoryczne, że aż się nie chce go słuchać (jak chociażby dzisiaj jego tekst o Roberto Falcao :-D). Powoli dorównuje samemu mistrzowi Szpakowskiemu, ale ten chociaż wyraża jakieś emocje swoim głosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję dla Artek1008 by na mecz Roma - Manchester City wysłać taki duet Twarowski/Surma (bo wydaje mi się, że akurat na to spotkanie komentatorzy nc+ się wybiorą). Duet według mnie mógłby być odkryciem LM, jeden specjalista od piłki angielskiej drugi od włoskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to @Artek decyduje kto komentuje? :roll: Myśl trochę.

 

Ojj chcialbym o tym decydowac! Ale w sumie, to popytam jaka jest na to szansa i ewentualnie podsune ten pomysl, bo mi sie spodobal. To mogloby byc naprawde niezle widowisko. :P

 

@neuron, on juz nie pracuje w nc+. Jeszcze w poprzednim sezonie zajmowal sie papierkami i innymi [beep]olami, a teraz juz tylko wspolpracuje, czyli jak nie maja kogo do studia zaprosic, to dzwonia do Tuzimka :D

Szkoda, bo dla mnie to bardzo porzadny ekspert. Mówilo sie tez, ze mial zostac szefem redakcji, ale widocznie Jarocki wyslal lepsze CV. Jak sie teraz okazuje, jest gorzej. Moze go wywala po sezonie. Choc to akurat z cyklu 'marzenia'.

Powiem Wam jednak, ze pod sterami tego faceta w redakcji nie jest tak swietnie jak wczesniej, ludzie nie za bardzo go lubia, bo zmienil duzo rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare to była moja sugestia do Artek1008 , który jak wiemy jest blisko nc+ i może taki pomysł podrzucić. Myślę, że byłby naprawdę fajny duet :)

 

Co do Milko to faktycznie tragedia, dobrze, że jest sporo innych spotkań.

Teraz zauważyłem, że Przytuła szoł nam się zrobił, dziś dwa mecze (w tym Valencia - Barcelona, dlaczego?) a jutro jeszcze Legia-Cracovia. Mam nadzieje, że jak tak chce komentować to przynajmniej za trenerkę w Widzewie się nie weźmie, wszak jutro 1 grudni i pracę w tym klubie zaczyna już Stawowy, a skoro Przytuła będzie komentował, to jest nadzieja, że do Widzewa go nie wezmą i jedynie Ci co mają nc+ będą słuchać jego mądrości. Mam nadzieje, że Cacek wie , że Pan trener Przytuła czego się nie weźmie to drużyna idzie na dół tabeli i z nim w sztabie Widzew byłby już w II lidze a tak byłaby jakaś nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytula teraz nadrabia swoje zaleglosci za okres, kiedy byl w Miedzi. A dzisiejszy mecz Valencia-Barcelona zrobi Orlowski. Przynajmniej tak mi sie wydaje, bo rano chodzil po redakcji i pisal notatki, myslalem, ze na Sevilla-GRanada, ale widocznie jakas zmiana grafiku byla, o której nie slyszalem :D

 

@lukas_k, mam nadzieje, ze TYLKO to :D Zobaczymy jutro, jak bedzie rozpiska na kolejne dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...