Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

Bardzo kiepski ten tekst Stanowskiego. Może i Murawski mówi więcej niż powinien, ale żeby takie teksty pisać ? Kim jest Stanowski, że tak powiem, aby prawić takie morały ? Przecież on pisze i pisze ciągle to samo na jedno kopyto. Można byłoby skrócić ten list 10 razy i na to samo by wyszło. Powiem więcej, takimi listami to Stanowski się ośmiesza a Murawski jedynie może się podetrzeć tym listem. Panie Stanowski, opamiętaj się pan i nie pleć głupot na okrągło. I do tego zwraca się do innej osoby "ci" a nie "Ci". Niewychowany gość a zwraca drugiemu uwagę. Bezczelność na maksa. Z takim listem i apelem to do pieca "panie" Stanowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Stanowski ma świetne pióro, jedno z lepszych w Polsce. Ma dużo bystrych spostrzeżeń, jest bezkompromisowy, politycznie naraził się już wszystkim opcjom. Stworzył portal, który z tabloidu stał się - co prawda utrzymanym w luźnej konwencji - ale najbardziej opiniotwórczym piłkarskim medium internetowym. Warto docenić, że poza kontrowersyjnymi opiniami Stana czy bełkotem Zarzecznego, jest tam dużo naprawdę wartościowych merytorycznie tekstów. Fajnie pisze Ćwiąkała, Olkiewicz, kiedyś lubiłem czytać Kubę Polkowskiego, który, po pracy w Canale+, teraz robi świetną robotę w Łączy Nas Piłka.

 

Co do Murawskiego ma dużo racji, bo to właśnie przez to gadulstwo ludzie nie lubią Murasia, mimo że wg mnie obok Przytuły ma największą (na pewno większą od Wieszcza czy Kazka, którzy są dużo bardziej popularni) wiedzę o europejskim futbolu. Nawet Smokowski czasem się z niego śmieje i mówi, że gada jak Hanka Bielicka (jak usiądzie w studio obok małomównego Vukovicia, to ma czas posiadania mikrofonu jak Barcelona piłki za najlepszych czasów :D).

 

Także broniłbym Stanowskiego z jednej strony, a z drugiej uważam, że forma jest za ostra i caołść jest dla MM krzywdząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski ma rację i tyle w tym temacie. Twoje założenie Artek jest właśnie prostackie. Czy każdy musi odnajdywać się w telewizji i w niej pracować?? Twoim zdaniem jak toś nie jest w TV to znaczy,że nie jest wartościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam na myśli to, że Stanowski zachowuje się często jak mistrz mikrofonu, a nie wie, że to wbrew pozorom trudna praca.

 

Lubie opinie Stanowskiego na różne tematy, ale czasem zachowuje się jak [beep].

Nie zapomnę jak oceniali Jagode na weszlo, 4/5 gwiazdek z przygotowanie merytoryczne, emocje 3/5, a ogólna ocena 1/5. Dużo rzeczy robią pod publikę. Ale to nie temat na te rozmowy.

 

Gdyby miał pisać pretensje do każdego komentatora, który robi coś źle (jeden mówi za malo, drugi za dużo trzeci nie ma emocji, a czwarty się nie zna)), to by nie starczyło mu serwera. Przesada z tym listem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jakaś nieoczekiwana zmiana miejsc :) duet Twarowski-Rudzki, tego chyba jeszcze nie było.

 

Było, było

 

Ha ha, Twaro drugi mecz z rzędu. Pierwszy mecz o 13.45 rewelacja (zresztą jak co tydzień), a teraz 2 mecz pod rząd. Szkoda że nie słyszałem jego wejścia przed 16.

 

Jak to Twaro na pełnej petardzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzisiejszy komentarz Twarowskiego i Nahornego podczas meczu Newcastle- Chelsea podobał się średnio. Przy pierwszej bramce gadali jak najęci i dopiero jak padł gol to zauważyli. Denerwujące też było powtarzanie w kółko pod koniec meczu jakim to bohaterem jest młody bramkarz gospodarzy. Uwielbiam ten duet, ale dziś nie miał swojego dnia. I tak najważniejsze, że w końcu drużyna Mourinho przegrała, może nie zdobędzie tak łatwo mistrzostwa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski ten tekst Stanowskiego. Może i Murawski mówi więcej niż powinien, ale żeby takie teksty pisać ? Kim jest Stanowski, że tak powiem, aby prawić takie morały ? Przecież on pisze i pisze ciągle to samo na jedno kopyto. Można byłoby skrócić ten list 10 razy i na to samo by wyszło. Powiem więcej, takimi listami to Stanowski się ośmiesza a Murawski jedynie może się podetrzeć tym listem. Panie Stanowski, opamiętaj się pan i nie pleć głupot na okrągło. I do tego zwraca się do innej osoby "ci" a nie "Ci". Niewychowany gość a zwraca drugiemu uwagę. Bezczelność na maksa. Z takim listem i apelem to do pieca "panie" Stanowski.

 

Stanowski jest kim jest... Nie we wszystkim że się z nim zgadzam(zwłaszcza ostatnio), ale bardzo dużo ludzi go czyta, czy chcesz tego czy nie. A w tym swoim poście atakujesz Stanowskiego, czy bronisz Murawskiego?? Bo chodziło o komentarz, a nie o tego co napisał.

 

P.S. Ale chyba nie oglądasz meczów Zawiszy, bo nie wiedziałeś, że Goulon jest duży, a Sandomierski bez formy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzisiejszy komentarz Twarowskiego i Nahornego podczas meczu Newcastle- Chelsea podobał się średnio.

 

Jak dla mnie to ten duet jest całkowicie średni, zasypywanie wszelkiego rodzaju statystykami, newsami, i resztą ''ciekawostek'' wyczytanych. To robiło podziw gdy internet nie był powszechny. Dlatego Rudzki jest lepszy bo przynajmniej ''czyta gre'', potrafi dodać coś od siebie, a nie tylko z kartki czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Po prostu ten list Stanowskiego jest beznadziejny. Nie bronię Murawskiego, na pewno nie komentuje idealnie. Ale ten bełkot Stanowskiego jest wg mnie gorszy niż komentarz Murawskiego. A dzisiejszy słowotok Nahornego ? Nikomu nie przeszkadza ? Tak samo większość czepia się Jagody. Czy jest rzeczywiście nadal taki słaby czy panuje jego stereotyp ? Owszem jest oryginalny, ale czy to oznacza, że taki zły ? Panu Stanowskiemu przydałby się powrót do szkoły i nauka od podstaw savoire vivru. Bezczelny typ z niego jest a prawi morały innym. Jak jest taki święty to niech rzuca w innych kamieniami. I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...