Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto to mówi? Fan Legii której sędziowie bardzo często pomagają?

Przyznaj, że tym razem pomagali Lechowi.

W temacie o Ekstraklasie jakiś czas temu napisałem:

"Faul na Astizie w polu karnym w meczu z Pogonią, a sędzia nie widzi. Także arbitrzy mylą się nie tylko na korzyść Legii, jak niektórzy na tym forum uważają :). Teorie spiskowe nawet w polityce się nie sprawdzają..."

Do tego wpisu też się nie odniosłeś. Jak pomagają Lechowi jest ok, jak mylą się na niekorzyść Legii też ok, tak? Troszkę obiektywizmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zostawmy to. Ja nie będę wytykał błędów na korzyść Lecha, Ty przestaniesz pisać o "pomaganiu Legii", która tej pomocy wcale nie wymaga, co pokazują mecze w LE. Ja już kończę ten bezsensowny temat, chyba że znowu ktoś napisze jakieś brednie o promowaniu jakiejś drużyny- czy Legii, czy Barcy, Bayernu :).

Wracając do tematu- fajna realizacja Ligi + Extra( jak zazwyczaj), oby ekstraklasa pozostała w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kto by to komentował. Borek, który siedzi w Bundeslidze? Prusik? Kowalczyk? To ja już wole takiego Durde, Rudzkiego, a nawet Jagode. Nie wspominając o Pelce, Nahornym, Rosłoniu i Twaro :P

 

@figos, wyjdź z tymi swoimi marzeniami, które są zresztą niemożliwe.

Jasne, nc+ ma prawa do ligi angielskiej do końca świata i nikt inny nie może ich kupić :D

Roman Kołtoń jest dużo lepszym komentatorem niż Rosłoń.

A Nahorny to tylko podaje statystyki - często jest tego za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie widziałem nigdy Bońka w Canal+, ale to chyba naturalne,że z panami z Polsatu bardziej zżyty. W końcu miesiąc cały spędzili w Austrii na ME 2008. Jednak nie dramatyzowałbym,że nie lubi. Gdyby tak było to by go nie zapraszali,a on by nie przychodził. Pamiętam miły zakład z Przemkiem Rudzkim na przykład o to czy Anglia wyjdzie z grupy na ostatnich MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kpina.

Ostatnio jak Boniek był w Canal+ to widać było, że od niechcenia, z taką zlewką na wszystkich.

W Futbol cafe na Polsacie śmieje się, żartuje jest inny niż w Canal+.

 

A jak to kolega mówił dziwne jest to, bo komentował w latach 90' mecze w Canal+ a ekipa taka sama praktycznie.

 

Nie wiem co się stało, ale zapraszanie Bonka to przesada, przecież widać i czuć, że Boniek nie lubi Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio zaprosili Bonka do Canal+ a każdy wiedział, że Boniek ma wywalone na Canal+, to pomyślałem sobie, że zaprosili ze względu na to, by wywalczyć Ekstraklase.

 

I teraz zapraszając Bonka, który ma nie wiem o co focha na Canal+, ich nie lubi bo to widać to tez sądze, że Canal+ ma w tym jakiś interes. Może myślą, że zapraszając prezeza wygrają Ekstraklapę? Ale to nierealne, Boniek do tych praw nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...