Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oba dekodery będą podłączone do jednego tv, tak więc jednocześnie będzie pracować jeden z nich.

Rozumiem irvios teraz że chodziło ci o wymianę konwertera. Nawet mam quad, ale nie mam możliwości pociągnięcia dodatkowego kabla. Musi zostać przy tym tv jeden kabel.

Rozumiem że w takim razie taki rozdzielacz sygnału zda egzamin tak?

Czy ten rozdzielacz z przyciskami będzie lepszy od takiego bez (takiego którego fotka jest w innym temacie tego forum, linka podałem ciut wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo dziękuję.

Paweł pytanie do praktyka: czy mogą pracować równocześnie oba dekodery a to przełącznik determinuje który podaje sygnał do tv, czy jeden musi być wyłączony?

Czy nie ma problemu z przesyłaniem uprawnień do obu kart?

4 litery chętnie ruszę, zresztą pewnie nie tak często. W zasadzie będę z CP korzystać jedynie z polsat sport i czasem może History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zakupiłem dekoder Nbox 5800sx z serii BZZB w ofercie NC+ na kartę i w związku z tym mam pytanie.

Która seria tego dekodera jest lepsza i mniej awaryjna, BSLA, czy może taka jaką mam czyli BZZB?

 

Czy jak nie doładuję konta i skończy się Pakiet bez opłat, to czy będzie wtedy możliwość oglądania niekodowanych kanałów FTA? Pamiętam, że jak miałem zwykły biały dekoder Nbox 5800s w ofercia Świat HD, to można było oglądać kanały FTA.

 

Proszę podać różnice zewnętrzne i wewnętrzne dekoderów z serii BSLA i BZZB. Czy dekoder s serii BZZB da się łatwo przerobić na Enigmę? Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam, Sławek z Wielunia i życzę miłego nadchodzącego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Witam. Wczoraj zakupiłem dekoder Nbox 5800sx z serii BZZB w ofercie NC+ na kartę ...

 

Czy jak nie doładuję konta i skończy się Pakiet bez opłat, to czy będzie wtedy możliwość oglądania niekodowanych kanałów FTA?

Przy nowym oprogramowaniu (nr 34), po pewnym czasie od uruchomieniu na ekranie pojawi się potwierdzenie:

 

2u7vj2x.jpg

 

Poza opisanymi wyżej zmianami dekoder nie będzie sprawdzał ważności uprawnień na karcie dekodującej. Podczas startu przejdzie EKRAN AKTYWACYJNY i przy braku uprawnień odbioru pozwoli na oglądanie kanałów FTA.

 

Stan dekoder "na własność" można również sprawdzić w menu DIAGNOSTYKA / INFORMACJE O SYSTEMIE - świadczy o tym numer "105" dla opcji "Grupy" (Uwaga: reset i przywracanie ustawień domyślnych kasuje "105" i przy nieaktywnej karcie dekoder nie odbierze z satelity tego sygnału).

 

Pozdrawiam

 

STB&OTT

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiada tzw. przelotki

 

Jak chcesz podłączyć dwa tunery pod jedną antenę to kup sobie coś takiego http://www.dipol.com.pl/przelacznik_tv_ ... _E2022.htm

 

Kupiłem, podłączyłem. Gra i trąbi zespół Kombi. Dzięki za sugestie, wszystko działa jak ta lala. Może komuś się ta informacja przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...