Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegos czasu (ok 2 tyg) mam problemy z dekoderem Sagemcom DSI83. Podczas ogladania znika mi obraz na kilka sekund i pojawia sie znow. Nie jest to utrata sygnalu lecz po prostu pojawia mi sie czarny ekran. W tym czasie dekoder moge przelaczac po kanalach i po zalaczeniu obrazu pokazuje mi sie (jesli przelaczylem na inny kanal) wlasnie ten kanal ktory wybralem. Nie jest to wina kabla poniewaz juz nawet wymienilem na nowy HDMI. Pozostaje tylko wymiana w serwisie czy jakies inne pomysly? Przywracalem juz ustawienia fabryczne lecz to nic nie dalo. Aha co do oprogramowania to tak zaktualizowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas oglądanego kanału, gdy wszystkie okienka zgasły, naciśnij OK, wybierz listę strzałkami prawo lewo i kliknij na dowolny kanał na tej liście. Powinieneś się już poruszać w obrębie listy. Pamiętaj, ze jak wybierzesz z klawiatury kanał niebędący na tej liście to wtedy automatycznie przeskoczysz na domyślną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naciskając klawisz OK wyświetla Ci się lista po lewej stronie ekranu?

 

Jeśli tak, to spróbuj nacisnąć strzałkę w lewo. Zamiast listy "wszystkie kanały" powinna pojawić się lista z serduszkiem i nazwą jaką jej nadałeś. Wtedy schodzisz strzałką w dół i wybierasz jakiś kanał. Potem lista znika a Ty poruszasz się w obrębie tej listy. Na górze podczas przyłączania kanałów powinna być nazwa wybranej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegos czasu (ok 2 tyg) mam problemy z dekoderem Sagemcom DSI83. Podczas ogladania znika mi obraz na kilka sekund i pojawia sie znow. Nie jest to utrata sygnalu lecz po prostu pojawia mi sie czarny ekran. W tym czasie dekoder moge przelaczac po kanalach i po zalaczeniu obrazu pokazuje mi sie (jesli przelaczylem na inny kanal) wlasnie ten kanal ktory wybralem. Nie jest to wina kabla poniewaz juz nawet wymienilem na nowy HDMI. Pozostaje tylko wymiana w serwisie czy jakies inne pomysly? Przywracalem juz ustawienia fabryczne lecz to nic nie dalo. Aha co do oprogramowania to tak zaktualizowałem.

Mam to samo z DSI83. Aktualizacja oprogramowania nie pomogła. Obraz co jakiś czas robi się czarny i wraca. Dekoder się nie zawiesza. Nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problem z Sagemcomem. Wczoraj w trakcie oglądania tv dekoder zgasł (wyświetlacz nie pokazywał numeru kanału). Zasilacz się świecił, więc wyjąłem kabel zasilający z dekodera. I to pomogło, dekoder działał. Dziś rano włączyłem dekoder i od razu zgasł. W żaden sposób nie można go uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
:!: Sagemcomy - Odłączacie zasilanie i antenę, następnie podłączacie zasilanie bez podłączonej anteny i czakacie aż dekoder się włączy i pokaże info, że brak sygnału z satelity, podłączacie antenę, dekoder powinien się odblokować :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

chcę przedłużyć umowę z nc+, ale zastanawiam się jaki nowy dekoder wybrać. Aktualnie posiadam dekoder PVR BOX+* HD 250 GB Philips. Najbardziej denerwuje mnie w nim strasznie długi czas reakcji. Stąd moje pytanie, który z nowych dekoderów nc+ ma najszybszy czas reakcji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...